Замовити дзвінок
(044) 209-11-43 (044) 209-44-31 (097) 639-63-63
Для сотрудничества
(050) 464-63-63
Проектно будівельна
компанія
Напишіть нам
stiker
15 років досвіду роботи
stiker
7 років на ринку
stiker
Понад 100 об'єктів
(044) 209-11-43

Інвестиційні проекти – основа взаємовигідного співробітництва

Winnerstroy - Проектно-будівельна компанія Інвестиційні проекти - основа взаємовигідного співробітництва Про нас

Робота з гарною перспективою, взаємовигідне співробітництво яке дасть не просто позитивні, а відмінні результати – все це гарантує участь в інвестиційних проектах, до чого готова компанія «Winnerstroy».

Реалізація різних економічних і соціальних проектів, розрахованих на тривалий або короткий термін, будівництво об'єктів різного призначення в різних куточках країни під силу нашим фахівцям. Ми робимо пропозицію максимально вигідної співпраці, тому що:

  • наші фахівці досконало освоїли технології і методи проектування і будівництва будівель;
  • дані конструкції не тільки з'являться на дільниці в короткі терміни, але при цьому будуть відрізнятися дуже високими експлуатаційними характеристиками, надійністю;
  • фінансова сторона питання – це виняткові вигоди, так як швидкобудуюємі будівлі та споруди швидко окупаються, при цьому вони на 30% дешевше за своїх монолітних аналогів.

Отже, якщо вам потрібні заводи, переробні цехи, різноманітні сільськогосподарські і тваринницькі комплекси, автомийки, АЗС, СТО і кафе біля них, звертайтеся до нас.

За короткий термін і не менш надійно ми побудуємо готелі та бази відпочинку, котеджні селища і містечка, громадські будівлі та соціальне житло. Ми вміємо працювати як по перевіреним стандартним проектним рішенням, так і з індивідуальним підходом. Знаємо все про правильно зробленої інвестиції.

Напишіть нам

Напишіть нам

заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:
заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:

Зателефонуйте нам