Замовити дзвінок
Проектно будівельна
компанія
stiker
15 років досвіду роботи
stiker
7 років на ринку
stiker
Понад 100 об'єктів
(044) 209-11-43

Кіоски та павільйони в розвитку малого бізнесу

Winnerstroy - Проектно-будівельна компанія Кіоски та павільйони в розвитку малого бізнесу Статті

Роль кіосків у розвитку малого бізнесу неможливо переоцінити. У свій час, прості в установці і обслуговуванні намети, стали відправною точкою в кар'єрі багатьох успішних підприємців.

Адже погодьтеся, мало хто з тих, хто стартує «з нуля», може собі дозволити почати свій шлях до процвітання з відкриття великого магазину. У наші дні кількість кіосків і торгових павільйонів постійно зростає, як і вимоги до рівня комфорту і безпеки.

Торгові павільйони на базі блок-контейнерів є універсальними, недорогими і довговічними виробами.

Їх призначення різні: роздрібна торгівля, організація міні-офісів, презентація виставкової продукції і т. д. Наша компанія виготовляє павільйони, кіоски, ларьки, міні-офіси різних видів і напрямків: від кіосків, що торгують квітами і пресою, до салонів, що реалізують автомобілі. Розміри павільйону, площа і матеріали внутрішньої і зовнішньої обробки — все це підбирається індивідуально, і, в обов'язковому порядку узгоджується з Замовником.

Павільйони, зроблені нами, вже приносять прибуток своїм власникам на ринках, в торгових центрах, ярмарках та в багатьох інших місцях торгівлі. Не втрачайте часу і Ви — адже тільки у Ваших силах зробити так, щоб прибуток з'явилася як можна швидше і примножувалася, з року в рік.

У наш час стрімко розвивається торгівля, і все більшу популярність набувають торгові павільйони бытовочного типу. Це цілком природно, оскільки такі кіоски, павільйони зручні, швидко монтуються, і розташовують комфортними умовами для торгівлі практично будь-яким видом товарів.

У нас ви можете придбати торгові павільйони, кіоски, ларьки за доступними цінами.

Витрати на придбання торгових павільйонів істотно менше витрат на будівництво магазину. Виготовлення торгових павільйонів займає кілька тижнів, і досить економічно, так що будь-який підприємець може дозволити собі замовити у нас торговий павільйон.

Ми вже чекаємо ваших пропозицій.

 • Торгові павільйони — це модульні, мобільні швидкобудуюємі будівлі з різними розмірами від великого магазину до маленького кіоску, які можна зробити всього за кілька днів.
 • Торгові павільйони — недорогий, зручний і простий спосіб звести ефективну металоконструкцію. Магазин або ларьок — основа ефективної торгівлі.
 • Торгові павільйони зараз ростуть як гриби після дощу, а все дуже просто такі металоконструкції легко зібрати і легко перевозити.
 • Торгові павільйони і магазини виконують різний вид завдань, їх функціональність змінюється в залежності від призначення.
 • Швидкість побудови таких конструкцій як торгові павільйони дуже висока. Ви можете сьогодні скласти проект, а буквально завтра на вказаному вами місці вам зведуть металоконструкцію.
 • Торгові павільйони — це ті ж побутовки, тільки вони використовуються при будівництві ринку. Забудьте про тривалі терміни і плани.

Ваші побутівки і торгові павільйони будуть зроблені якісно і вчасно. Модульні торгові павільйони допоможуть вирішити масу комплексних торгових завдань.

Оцініть статтю:
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Напишіть нам

Напишіть нам

заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:
заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:

Зателефонуйте нам