Замовити дзвінок
Проектно будівельна
компанія
stiker
15 років досвіду роботи
stiker
7 років на ринку
stiker
Понад 100 об'єктів
(044) 209-11-43

Блок контейнери

Блок контейнер: мобільний та довговічне рішення для вашого виробництва

Металеве будинок із плоским дахом, яке характеризується надійністю і довговічністю – це блок контейнер. Ці споруди успішно використовують в якості побутівок на різних підприємствах і будівельних майданчиках.

Виготовлення контейнерів для компанії «Winnerstroy» - це одне з головних напрямків діяльності. Саме тому наш виробничий процес відточений до секунди і вивірений до міліметра. А виготовляємо ми контейнер металевий з допомогою передових технологій. Надійний каркас і профіль, які прослужать не один десяток років, міцний оцинкований профнастил з полімерним покриттям – це матеріал з якого виготовлені наші блок контейнери. Безперечно, він є одним з головних переваг конструкції. Але крім цього дана споруда:

  • дуже мобільно, його успішно можна перевозити з місця на місце;
  • укомплектовано всім необхідним. Наші фахівці подбають про комплектації контейнера всім необхідним для комфортного відпочинку та проживання в ньому. А якщо у вас є потреба і можливість, то в контейнері ви успішно зможете розмістити ліжка, санвузол і меблі;
  • внутрішня обробка контейнера може бути з ламінованої ДСП, застосовують під час будівельних робіт і пластикові панелі, шпалери гіпсокартон.

Успішно модульні блок контейнери використовують під час зведення двоповерхових будівель і споруд. За надійність конструкції не варто переживати, так як її каркас – дуже жорсткий, зазвичай, він виконаний з міцної труби. Крім цього, металеві побутівки, встановлені в два поверхи, не вимагають застосування додаткового кріплення. А блок модуль першого поверху не відчуває перевантаження.

Саме відсутність додаткових кріплень дозволяє ставити металеві контейнери один на одного, в різній послідовності. Це властивість допомагає значно економити не тільки гроші, але і площа.

протягом двох тижнів компанія «Winnerstroy» виготовить для Вас побутівки блок контейнери. Ну а якщо у вас виникнуть питання з транспортуванням, то ми обов'язково допоможемо їх вирішити і доставимо в будь-яку точку Києва і області ваше металеве споруди.

З нами працювати приємно і вигідно, оскільки ми знаємо, що таке якісне виробництво контейнерів!

 

Оцініть статтю:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)

Напишіть нам

Напишіть нам

заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:
заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:

Зателефонуйте нам