Назначити зустріч
Залишити заявку

Блок контейнери

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Блок контейнер: мобільний та довговічне рішення для вашого виробництва

Металеве будинок із плоским дахом, яке характеризується надійністю і довговічністю – це блок контейнер. Ці споруди успішно використовують в якості побутівок на різних підприємствах і будівельних майданчиках.

Виготовлення контейнерів для компанії «Winnerstroy» - це одне з головних напрямків діяльності. Саме тому наш виробничий процес відточений до секунди і вивірений до міліметра. А виготовляємо ми контейнер металевий з допомогою передових технологій. Надійний каркас і профіль, які прослужать не один десяток років, міцний оцинкований профнастил з полімерним покриттям – це матеріал з якого виготовлені наші блок контейнери. Безперечно, він є одним з головних переваг конструкції. Але крім цього дана споруда:

Успішно модульні блок контейнери використовують під час зведення двоповерхових будівель і споруд. За надійність конструкції не варто переживати, так як її каркас – дуже жорсткий, зазвичай, він виконаний з міцної труби. Крім цього, металеві побутівки, встановлені в два поверхи, не вимагають застосування додаткового кріплення. А блок модуль першого поверху не відчуває перевантаження.

Саме відсутність додаткових кріплень дозволяє ставити металеві контейнери один на одного, в різній послідовності. Це властивість допомагає значно економити не тільки гроші, але і площа.

протягом двох тижнів компанія «Winnerstroy» виготовить для Вас побутівки блок контейнери. Ну а якщо у вас виникнуть питання з транспортуванням, то ми обов'язково допоможемо їх вирішити і доставимо в будь-яку точку Києва і області ваше металеве споруди.

З нами працювати приємно і вигідно, оскільки ми знаємо, що таке якісне виробництво контейнерів!

 

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам