Замовити дзвінок
(044) 209-11-43 (044) 209-44-31 (097) 639-63-63
Для сотрудничества
(050) 464-63-63
Проектно будівельна
компанія
Напишіть нам
stiker
15 років досвіду роботи
stiker
7 років на ринку
stiker
Понад 100 об'єктів
(044) 209-11-43

Громадські будівлі

Winnerstroy - Проектно-будівельна компанія Громадські будівлі Проектування

Проектування громадських будівель і споруд

Вимагає кваліфікованого підходу і ретельної розробки. Навіть у тому випадку, коли будівля є невеликим, воно повинно відповідати цілому набору вимог експлуатації і безпеки відвідувачів. Тому власноруч створити такий проект, не маючи спеціальних знань, навряд чи вийде. Наші замовники, які вміють цінувати професійний підхід і швидкість виконання поставленого завдання, завжди краще звертатися до професіоналів, які мають досвід архітектурного проектування.

Що ми робимо?

Ми співпрацюємо з муніципалітетами та приватними підприємцями, здійснюючи проектування громадських будівель і споруд на всіх етапах для будівель, призначених під:

Winnerstroy - Проектно-будівельна компанія Громадські будівлі Проектування

 • магазини, гіпермаркети, складські споруди;
 • перукарні, спа-салони, ательє та інші підприємства сфери обслуговування;
 • їдальні, кафе, бари, ресторани (пункти громадського харчування);
 • дошкільні та шкільні загальноосвітні заклади;
 • офіси;
 • банки;
 • адміністративна інфраструктура та ін

З наведеного переліку видно, які різні призначення можуть бути у громадських будівель. До них ставляться як загальні вимоги, так і індивідуальні, продиктовані специфікою установи, яка буде функціонувати в передбачуваному будівлі. Так у будівлі майбутнього дитячого закладу повинна бути специфічна планування, пункти громадського харчування повинні мати додатковою системою вентиляції та інженерними комунікаціями, відповідним нормам Санпін, і так далі.

Ми маємо базою типових проектовдля різних видів громадських будівель. В дані проекти за бажанням замовника можна внести зміни і доповнення. Також надаються послуги по створенню індивідуальних проектів з урахуванням усіх побажань замовника.

Етапи проектування

Проектування громадських будівель і споруд – це поле діяльності групи професіоналів, в яку входять художники-архітектори, конструктори, інженери, геодезисти, економісти, електрики тощо, адже будинок – це складний комплекс, який повинен злагоджено і безпечно функціонувати багато десятиліть.

 1. На першому етапі ми визначаємо загальний вигляд будівлі. На підставі отриманого завдання, архітектор веде пошук рішення, яке ідеально впишеться в архітектурний ансамбль і буде гармоніювати з сусідніми будівлями. При цьому майбутнє будівля повинна відповідати уявленням замовника. В результаті ми надаємо ескізи і віртуальну 3D модель.
 2. Попередній етап проектування, який передбачає зйомку місцевості, рельєфу, ландшафту, дослідження грунту, з'ясування можливості приєднання до міських комунікацій і т. п.
 3. Створення креслень з урахуванням попередніх досліджень.
 4. Економічні розрахунки: тип, кількість та вартість матеріалів.
 5. Здача готового проекту замовнику.

Ми надаємо вам можливість будувати громадські будівлі красиво, грамотно і недорого!

Ціна від 70 грн / м2

Оцініть статтю:
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(4 голоса, в среднем: 5 из 5)

Напишіть нам

Напишіть нам

заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:
заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:

Зателефонуйте нам