Назначити зустріч
Залишити заявку

Громадські будівлі

Ціна від 95грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Проектування громадських будівель і споруд

Вимагає кваліфікованого підходу і ретельної розробки. Навіть у тому випадку, коли будівля є невеликим, воно повинно відповідати цілому набору вимог експлуатації і безпеки відвідувачів. Тому власноруч створити такий проект, не маючи спеціальних знань, навряд чи вийде. Наші замовники, які вміють цінувати професійний підхід і швидкість виконання поставленого завдання, завжди краще звертатися до професіоналів, які мають досвід архітектурного проектування.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Що ми робимо?

Ми співпрацюємо з муніципалітетами та приватними підприємцями, здійснюючи проектування громадських будівель і споруд на всіх етапах для будівель, призначених під:

З наведеного переліку видно, які різні призначення можуть бути у громадських будівель. До них ставляться як загальні вимоги, так і індивідуальні, продиктовані специфікою установи, яка буде функціонувати в передбачуваному будівлі. Так у будівлі майбутнього дитячого закладу повинна бути специфічна планування, пункти громадського харчування повинні мати додатковою системою вентиляції та інженерними комунікаціями, відповідним нормам Санпін, і так далі.

Ми маємо базою типових проектовдля різних видів громадських будівель. В дані проекти за бажанням замовника можна внести зміни і доповнення. Також надаються послуги по створенню індивідуальних проектів з урахуванням усіх побажань замовника.

Етапи проектування

Проектування громадських будівель і споруд – це поле діяльності групи професіоналів, в яку входять художники-архітектори, конструктори, інженери, геодезисти, економісти, електрики тощо, адже будинок – це складний комплекс, який повинен злагоджено і безпечно функціонувати багато десятиліть.

Ми надаємо вам можливість будувати громадські будівлі красиво, грамотно і недорого!

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам