Назначити зустріч
Залишити заявку

Одержання декларації

Ціна від грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Перед тим, як приступити до оформлення необхідної документації та дозволів, необхідно вибрати земельну ділянку. Після вишукувальних робіт та отримання документів на землю, можна починати будівництво, однак слід ретельно підходити до узгодження всіх юридичних та технічних питань. Компанія «ВИННЕРСТРОЙ» пропонує наступні послуги для спрощення процедури підготовки та реалізації об'єктів для будівлі:

Далі пропонується огляд кожної вищезазначеної послуги окремо з метою інформування потенційних замовників.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Отримання декларації про готовність об'єкта до експлуатації

Процедура введення певних об'єктів в експлуатацію є досить складною. Щоб ввести в користування споруду або будівлю будь-яких типів, які відносяться до категорії I-III, необхідно обов'язково мати даний документ. Декларація, як правило, видається по закінченню будівництва, однак часто буває важко заповнити документацію в самостійному порядку. Компанія «ВИННЕРСТРОЙ» пропонує вам максимально швидко і грамотно провести заповнення заявки на декларацію і підготувати документи, які дозволять вам вводити будівлю в експлуатацію. Відзначається, що якщо ви не будете оформлювати декларацію про готовність споруди, то вам може загрожувати штраф понад 100 000 гривень, тому до цього питання потрібно підходити з максимальною відповідальністю.

Отримання дозволу на проведення будівельних робіт

Отримати дозвіл на проведення будівельних робіт в органах архітектурного та будівельного контролю, однак даний процес вимагає чимало затрат в плані часу. Одразу після реєстрації заяви, ви повинні подати документи на дозвіл протягом 10 днів. Щоб отримати документ, вам необхідно надати такі дані, як копія права власності землі (або користування), проект будівництва (затверджений і створений у відповідності з чинними законами), копію документації, яка засвідчує, що ви є власником об'єкта (або маєте право ним користуватися), а також:

Є ймовірність відмови в отриманні дозволу на будівництво в тому випадку, якщо ви підготували не повний пакет документів, або вони не відповідають встановленим нормам законодавства. Щоб не потрапляти в подібну ситуацію і спростити отримання дозволу на проведення будівельних робіт – зверніться до нас.

Щоб здійснювати будівництво, обов'язково потрібно мати дозвіл на будівництво приватного будинку. Вам може бути видана декларація дабк про початок будівництва, але при самостійній подачі заявки потрібно витратити чимало ресурсів. Бажаєте істотно заощадити дорогоцінний час? Зверніться в компанію «ВИННЕРСТРОЙ», і ми допоможемо вам отримати дозвіл на початок будівництва в Києві, області та Україні максимально оперативно та у відповідності з чинним законодавством.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам