Назначити зустріч
Залишити заявку

Проектування і будівництво сільськогосподарських будівель

Ціна від 3000грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

У нас ви зможете замовити будівництво швидкомонтованих сільськогосподарських ферм, а також різних споруд сільськогосподарського призначення :

Модульне будівництво споруд для сільського господарства - відмінна альтернатива капітального будівництва. Модульні будівлі мають короткі терміни будівництва, вимагають мінімальних витрат при зведенні і обслуговуванні, відмінно виглядають і зручні в експлуатації.

Наші спеціалісти виконають всі необхідні виміри на місцевості, проведуть розрахунки і в найкоротші терміни вироблять будівництво необхідного об'єкта.

Сільськогосподарські будівлі забезпечуються необхідними комунікаціями і, залежно від кліматичної зони, де буде проводитися будівництво, вам буде запропоновано будівництво модульної будівлі з різним ступенем утеплення.

Наша компанія пропонує прості рішення по зведенню сільськогосподарських ферм - швидкомонтовані будівлі на основі металоконструкцій, виробництво і будівництво яких має ряд істотних переваг на етапах узгодження, будівництва та експлуатації будівель сільгосппризначення.

Проектування і будівництво сільськогосподарських будівель

Проектування сільськогосподарських будівель проводиться з урахуванням всіх Ваших побажань.

Великим плюсом при проектуванні і будівництві сельхозздания з компанією "Winnerstroi" є терміни виконання і узгодження проекту і постачання готового до складання будівлі на місце будівництва.

Крім того, будівлі побудовані за нашою технологією каркасного будівництва пройшли випробування часом і добре зарекомендували себе не в одному сільському господарстві.

Даний тип сільськогосподарських будівель оснащується продуманою системою комунікацій, що дозволяє підтримувати чистоту і порядок. Також пташники, корівники, свинарники і стайні можуть обладнуватися системами контролю температури в приміщенні і спеціальним устаткуванням для автоматизації годування та напування тварин.

Всі сільськогосподарські будівлі для утримання тварин і птахів виконані з дотриманням санітарних норм, а також з використанням новітніх ізоляційних матеріалів, що робить ці будівлі енергозберігаючими і дозволяє уникнути витоку тепла.

Також наша компанія пропонує вже розроблені проекти повного комплексу швидкомонтованих будівель для створення коневодческих, птахівничих тваринницьких ферм, ферм для свиней, корів, птахів та іншого худоби. Такі проекти мають гнучку масштабовану структуру і включають в себе повний набір будівель, необхідних для організації ферми.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Якщо ви плануєте будівництво невеликої сільськогосподарської ферми, то проект може бути скорочений до необхідного набору будівель. У разі ж, якщо мова йде про великому сільськогосподарському об'єкті, то проект може бути з легкістю розширено та доповнено, наприклад, зернозранилищем, овощехранилицем, господарськими будівлями для зберігання інвентарю, стоянками для сільськогосподарської техніки, адміністративними приміщеннями.

Будівництво сільськогосподарської ферми з усіма необхідними будівлями производитсяв кілька етапів. Такий підхід дозволяє замовникові вводити в експлуатацію вже готові сільськогосподарські споруди і продовжувати будівництво нових будівель одночасно.

Свинарники, пташники, корівники і стайні, спроектовані за індивідуальним замовленням можуть оснащуватися будь-яким обладнанням, а також мати всі комунікації, які необхідні. Взагалі, індивідуальне проектування сільськогосподарських будівель, як правило, досить рідко. Однак, в залежності від побажань наших замовників, наші фахівці готові розробити, провести і побудувати під ключ сільськогосподарську ферму будь-якої складності, оснащену будь-яким обладнанням.

Будівництво ферм, овочесховищ і зерносховищ

Компанія "Winnerstroi" виробляє також будівництво спеціалізованих ферм для великої рогатої худоби з оснащенням будівлі всім необхідним для годування, напування худоби і його змісту.

За бажанням замовника сільськогосподарські будівлі для зберігання інвентарю можуть оснащуватися сучасними системами зберігання, наприклад, стелажами, які дозволять підтримувати порядок і містити сільськогосподарський інвентар в порядку. Також ми пропонуємо будівництво сучасних овочесховищ та зерносховищ для сільськогосподарських ферм.

Сучасні, економічні та екологічні сховища дозволять Вам надовго зберегти овочі і зерно, уникнути гниття збережених продуктів. Овочесховища та зерносховища при необхідності можуть бути побудовані спільно з пташниками, корівниками, свинарниками і стайнями для оптимізації процесу годівлі худоби і птиці.

Проектування сільськогосподарських ферм - це непростий процес, в якому повинно бути враховано безліч нюансів і особливостей сільськогосподарської діяльності.

Фахівці компанії "Winnerstroi" мають багатий досвід проектування і будівництва сільськогосподарських будівель, тому з легкістю впораються навіть з самим складним завданням.

Ми гарантуємо високу якість проекту, його адаптованість не тільки до погодних умов, але і до ваших вимог, а також високу якість виробництва і будівництва всіх сільськогосподарських споруд для вашої ферми.

Бетонні підлоги, являють собою так званий «пиріг», що складається з певних верств. Всі вони мають своє призначення і повинні бути покладені в порядку суворої черговості.

Склад підлог:

 • 1. Топинг
 • 2. Монолітний бетон
 • 3. Гідроізоляція
 • 4. Бетонна підготовка
 • 5. Геотекстиль
 • 6. Ущільнене піщаної основи
 • 7. Грунт
Отримати консультацію

Металоконструкції представляють собою легкі і недорогі будівлі, виготовлені каркасним методом.

Чому ми вибираємо МК

 • 1. Mеньший тиск на грунт
 • 2. Швидкість будівництва
 • 3. Правильність геометрії
Отримати консультацію

Огороджувальні конструкції обшиваються якісними сендвіч панелями Як вітчизняних так і зарубіжних виробників

Структура стін:

 • 1. Сендвіч панель
 • 2. Нащельник
 • 3. Нижній відлив
Отримати консультацію

Покрівля так само є «пиріг», що складається з певних верств. Покрівля, змонтована при дотриманні правильного виконання робіт з укладання всіх матеріалів є найголовнішим елементом збереження тепла в приміщенні.

Чому ми вибираємо мембрану:

 • 1. Гнучкість і міцність.
 • 2. Захисні властивості, що підвищують термостійкість
  і опір UV-променів.
 • 3. Хороша адаптація до різних температур.
 • 4. Відповідність протипожежним вимогам.
Отримати консультацію
clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам