Назначити зустріч
Залишити заявку

Проектування житлових будинків і комплексів

Ціна від 120грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Проектування житлових будинків в нашій країні завжди було актуальною проблемою для населення і прибутковим бізнесом для будівельних компаній. Попит на квадратні метри ніколи не зменшувався в минулому і навряд чи варто очікувати його падіння в майбутньому. Задумуючи будівництво житлового будинку, компанія зобов'язана піклуватися про майбутніх мешканців, створити для них комфортні і безпечні умови.

А це неможливо без розробки проекту житлового будинку, адже житловий будинок – це складна споруда, при будівництві якого потрібно враховувати безліч чинників, таких як:

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Ми проектуємо житлові будинки

Ми здійснюємо проектування житлових будинків, спираючись виключно на побажання замовника.

 

Звернувшись до нас, ви гарантовано отримуєте професійний пакет документів, що включає в себе розрахунково-кошторисну документацію, ескізи, плани, креслення і схеми підключення до міських комунікацій. Ми співпрацюємо з муніципальними та приватними будівельними компаніями, при необхідності надаючи свого співробітника для керівництва етапами будівництва.

Здійснюючи роботу над проектом, наша команда запропонує вам кілька типових варіантів, які за бажанням замовника можуть бути внесені зміни та доповнення. Однак слід мати на увазі той факт, що подібні зміни відбиваються на вартості проекту, адже навантаження будівлі на фундамент і траси пролягання комунікацій необхідно піддати перерахунку.

Проектування житлових комплексів

Будівництво житлових комплексів – це новий підхід до організації житлових умов. Ми віримо, що він не тільки відповідає вимогам сучасності, за подібними житловими комплексами – майбутнє наших міст. Основна відмінність таких архітектурних ансамблів полягає в їх зручності, гармонійності і максимальному взаємодії з навколишнім середовищем. Робота над проектуванням житлового комплексу включає в себе комплексне рішення місцевості, планування паркових зон, комунікацій, під'їзних шляхів і власної інфраструктури.

Ми проводимо весь набір робіт, що припускає під собою:

Проектування житлових комплексів – це складний творчо-інженерний процес, в якому беруть участь уява художника, сучасні тенденції та конструкторські рішення, покликані забезпечити майбутнім мешканцям комфортні і безпечні умови. Звернувшись в нашу компанію, ви гарантовано отримаєте самий виграшний проект з безлічі можливих варіантів!

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам