Назначити зустріч
Залишити заявку

Введення в експлуатацію

Ціна від грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Одним із завершальних процедур в плані проведення будівельних робіт є введення в експлуатацію. Цей процес, як правило, характеризується підготовкою цілого комплексу документації та ряду інших заходів. За законом країни порядок введення об'єкта в користування безпосередньо залежить від категорії. Будівлю та споруди, які належать до категорій 1-3, якщо вони будувалися за паспортами, вводяться в використання шляхом подачі заяви в ДАБК. Об'єкти, що відносяться до категорій 4 і 5 вводяться на основі акта, який підтверджує готовність і також видається ДАБК-органом. Якщо ви плануєте будівництво, або навіть реконструкцію споруди, тоді необхідно пам'ятати, що введення в експлуатацію об'єктів нерухомості можливий лише за наявності вищевказаних документів.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

У вас виникають труднощі при підготовці всіх даних? Можливо, ви бажаєте заощадити час і кошти на подання документації? Хочете отримати дозволи на введення в експлуатацію об'єктів будівництва в Україні максимально швидко і грамотно? Компанія «ВИННЕРСТРОЙ» допоможе вирішити цілий комплекс питань. Для замовників пропонуються наступні послуги:

Наша компанія допоможе вам провести узаконення об'єкта незалежно від його складності на оперативному і професійному рівні. Щоб замовити послугу введення в експлуатацію об'єктів будівництва не потрібно їхати в представництво. Достатньо звернутися до нас прямо на сайті, заповнивши форму, або зателефонувати за вказаними номерами телефонів. У більшості випадків введення будинків в експлуатацію не є надто складною процедурою з технічної і юридичної точки зору, однак при неправильному заповненні даних або несвоєчасної подачі документів, ви можете зіткнутися з низкою труднощів.

Ми пропонуємо якісні та надійні послуги щодо введення в експлуатацію житлового будинку у Києві та області для тих людей, які цінують кожну хвилину свого часу. Компанія «ВИННЕРСТРОЙ» працює в даному напрямку більше 10 років, тому надає клієнтам виключно професійний послуги не тільки в підготовці дозволів і документів, але і в плані проектування та будівництва. Ми візьмемо на себе всі зобов'язання, які пов'язані з введенням в використання споруд, і в короткі терміни надамо результат на законних підставах. Зробивши замовлення в «ВИННЕРСТРОЙ», ви можете знайти упевненість в тому, що ваша нерухомість законно буде належати тільки вам.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам