Назначити зустріч
Залишити заявку

Промислові будівлі, будівництво виробничих будівель

Ціна від 5000грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Виробничі будівлі - це великі і серйозні споруди, що складаються з масивних елементів сталевого каркаса і мають у своєму складі складне устаткування і виробничі лінії.

До того ж, якщо виробниче приміщення обладнане, наприклад, кран-балками, то крім статичних навантажень на конструкцію будівлі і фундаменти необхідно враховувати при проектуванні ще й динамічні навантаження, що виникають при русі важких механізмів всередині споруди.

Наші дизайнери розроблять креслення промислових будівель з урахуванням всіх особливостей подальшої експлуатації будівлі, Ваших індивідуальних побажань, дотримуючись норми проектування виробничих будівель. Архітектура промислових будівель може бути різноманітною і сучасні будівельні матеріали дозволяють додати Вашому будинку виробничого цеху цікавий не казенний вигляд. Проекти промислових будівель передбачають будівництво промислових об'єктів будь-яких форм і розмірів, причому будівля цеху може включати в себе і адміністративно-виробнича будівля для розміщення офісів для персоналу.

Будівництво промислових будівель здійснюється нами за технологією каркасного будівництва швидкомонтованих будівель.

Технологія будівництва промислових будівель передбачає зведення цехів і приміщень для виробництва на основі сталевих каркасів, які збираються поелементно на місці будівництва із заздалегідь заготовлених в заводських умовах деталей. Багатоповерхові виробничі будівлі потребують масивних фундаментах, сам сталевий каркас будівлі виконується з прокатних деталей більшого перерізу і, звичайно, вартість будівництва такого виробничого будівлі вище, ніж у одноповерхових промислових будівель.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Одноповерхові виробничі будівлі - найбільш економічний спосіб будівництва для Вашого виробництва, причому найбільш низька ціна квадратного метра виробничих і промислових будівель буде у випадку, якщо висота колони промбудівель буде близько 6 метрів.У цьому випадку витрата матеріалів на будівництво виробничих приміщень буде мінімальним. Конструкція промбудівлі передбачає крок колон кратний шести метрам - 6 м, 12 м, 18 м і т. д. Причому будівництво промислових будівель з меншим кроком колон ( наприклад, 6 метрів) обійдеться Вам дешевше за рахунок скорочення витрат на матеріал ферм перекриття та покриття. Покрівлі промбудівель в основному виконуються з сендвіч панелей або профлиста, тому маса покрівлі незначна.

Дозвіл на будівництво промислового об'єкту Вам необхідно буде оформляти у випадку, коли Ви вирішили побудувати виробнича будівля капітального виконанні - на залізобетонних фундаментах без можливості подальшого демонтажу та переміщення промбудівлі. Якщо ж Ви хочете побудувати быстросборное будівля цеху на основі сталевого розбірного каркасу, то такий будинок можна встановити без фундаменту - на бетонну плиту або раму з металу, покладену на тверду (наприклад, асфальт) майданчик. Таке спорудження вважатиметься тимчасовим і Вам не потрібно буде отримувати дозвіл на будівництво промислового об'єкта. Будівництво нового цеху не потребує великих вкладень і тимчасових витрат, якщо будувати за нашою технологією.

Будівництво промислових будівель за технологією модульдом передбачає можливість використання для обшивки стін і покрівлі промбудівель як сендвіч-панелей заводського виготовлення, так і сендвіч панелі поелементної (полистової) складання. У першому випадку використовується виготовлена в заводських умовах тришарова сендвіч-панель на основі мінераловатного утеплювача, або пінополістиролу. у другому випадку - на готовий зібраний сталевий каркас будівлі виробничого пошарово монтується профлист, паро - та гідроізоляційні плівки і утеплювач. Покрівля виробничих будівель в цьому випадку монтується таким же чином. Таким чином стіни виробничих будівель набувають необхідні теплозберігаючі властивості і при цьому маса конструкцій стін і покрівлі мінімальна. Виробничі будівлі промислових підприємств обладнуються таким чином. щоб максимально знизити вплив шкідливих факторів виробництва на навколишнє середовище і на працюючих на виробництві людей. І вартість виробничого будинку в значній мірі буде залежати від набору необхідного обладнання. створює необхідні комфортні умови освітлення, опалення, вентиляція. Наші проекти виробничих будівель передбачають всі нюанси та особливості, пов'язані з подальшою експлуатацією будівлі виробничого призначення.

Будівництво виробничих будівель, здійснене професійною командою дозволить вам уникнути можливих труднощів і максимально знизити вартість будівництва цеху.

Будівництво промислових об'єктів передбачає наявність серйозного досвіду і професійного підходу. Створені нашими проектувальниками проекти і реалізовані нами проекти промислових будівель, які служать нашим клієнтам протягом багатьох років - це наш внесок у розвиток російського бізнесу.

Площа виробничого приміщення може бути самою різною і залежить лише від призначення тих чи інших виробничих приміщень. Виробничі будівлі промислових підприємств значно більше і дорожче, ніж, наприклад, каркасні виробничі будівлі для невеликих цехів. І вартість будівництва виробничої будівлі також буде залежати від його призначення і розмірів. Тим не менш, швидкобудуюємі виробничі будівлі - це найбільш простий, дешевий і доступний спосіб будівництва будівлі під власне виробництво.

Бетонні підлоги, являють собою так званий «пиріг», що складається з певних верств. Всі вони мають своє призначення і повинні бути покладені в порядку суворої черговості.

Склад підлог:

 • 1. Топинг
 • 2. Монолітний бетон
 • 3. Гідроізоляція
 • 4. Бетонна підготовка
 • 5. Геотекстиль
 • 6. Ущільнене піщаної основи
 • 7. Грунт
Отримати консультацію

Металоконструкції представляють собою легкі і недорогі будівлі, виготовлені каркасним методом.

Чому ми вибираємо МК

 • 1. Mеньший тиск на грунт
 • 2. Швидкість будівництва
 • 3. Правильність геометрії
Отримати консультацію

Огороджувальні конструкції обшиваються якісними сендвіч панелями Як вітчизняних так і зарубіжних виробників

Структура стін:

 • 1. Сендвіч панель
 • 2. Нащельник
 • 3. Нижній відлив
Отримати консультацію

Покрівля так само є «пиріг», що складається з певних верств. Покрівля, змонтована при дотриманні правильного виконання робіт з укладання всіх матеріалів є найголовнішим елементом збереження тепла в приміщенні.

Чому ми вибираємо мембрану:

 • 1. Гнучкість і міцність.
 • 2. Захисні властивості, що підвищують термостійкість
  і опір UV-променів.
 • 3. Хороша адаптація до різних температур.
 • 4. Відповідність протипожежним вимогам.
Отримати консультацію
clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам