Замовити дзвінок
(044) 209-11-43 (044) 232-76-97 (063) 323-83-33
Для сотрудничества
(050) 464-63-63
Проектно будівельна
компанія
Напишіть нам
stiker
15 років досвіду роботи
stiker
7 років на ринку
stiker
Понад 100 об'єктів
(044) 209-11-43

Промислові будівлі, будівництво виробничих будівель

Winnerstroy - Проектно-будівельна компанія Промислові будівлі, будівництво виробничих будівель Будівництво

Споруди виробничого призначення являють собою великі конструкції, які складаються з масивних компонентів каркаса із сталі. До їх складу, як правило, входять складні елементи і лінії виробництва.

Якщо, наприклад, будівля виробничого типу має кран-балки, то крім статичного навантаження на споруду і фундамент потрібно врахувати такі фактори, як динамічні навантаження, які виникають в процесі руху складних механізмів зсередини. Все це потрібно враховувати при проектуванні.

Наші дизайнери розроблять креслення промислових будівель з урахуванням всіх особливостей подальшої експлуатації будівлі, Ваших індивідуальних побажань, дотримуючись норми проектування виробничих будівель. Архітектура промислових будівель може бути різноманітною і сучасні будівельні матеріали дозволяють додати Вашому будинку виробничого цеху цікавий не казенний вигляд. Проекти промислових будівель передбачають будівництво промислових об'єктів будь-яких форм і розмірів, причому будівля цеху може включати в себе і адміністративно-виробнича будівля для розміщення офісів для персоналу.

Winnerstroy - Проектно-будівельна компанія Промислові будівлі, будівництво виробничих будівель Будівництво

Будівництво промислових будівель здійснюється нами за технологією каркасного будівництва швидкомонтованих будівель.

Технологія будівництва промислових будівель передбачає зведення цехів і приміщень для виробництва на основі сталевих каркасів, які збираються поелементно на місці будівництва із заздалегідь заготовлених в заводських умовах деталей. Багатоповерхові виробничі будівлі потребують масивних фундаментах, сам сталевий каркас будівлі виконується з прокатних деталей більшого перерізу і, звичайно, вартість будівництва такого виробничого будівлі вище, ніж у одноповерхових промислових будівель.

Одноповерхові виробничі будівлі - найбільш економічний спосіб будівництва для Вашого виробництва, причому найбільш низька ціна квадратного метра виробничих і промислових будівель буде у випадку, якщо висота колони промбудівель буде близько 6 метрів.У цьому випадку витрата матеріалів на будівництво виробничих приміщень буде мінімальним. Конструкція промбудівлі передбачає крок колон кратний шести метрам - 6 м, 12 м, 18 м і т. д. Причому будівництво промислових будівель з меншим кроком колон ( наприклад, 6 метрів) обійдеться Вам дешевше за рахунок скорочення витрат на матеріал ферм перекриття та покриття. Покрівлі промбудівель в основному виконуються з сендвіч панелей або профлиста, тому маса покрівлі незначна.

Дозвіл на будівництво промислового об'єкту Вам необхідно буде оформляти у випадку, коли Ви вирішили побудувати виробнича будівля капітального виконанні - на залізобетонних фундаментах без можливості подальшого демонтажу та переміщення промбудівлі. Якщо ж Ви хочете побудувати быстросборное будівля цеху на основі сталевого розбірного каркасу, то такий будинок можна встановити без фундаменту - на бетонну плиту або раму з металу, покладену на тверду (наприклад, асфальт) майданчик. Таке спорудження вважатиметься тимчасовим і Вам не потрібно буде отримувати дозвіл на будівництво промислового об'єкта. Будівництво нового цеху не потребує великих вкладень і тимчасових витрат, якщо будувати за нашою технологією.

Будівництво промислових будівель за технологією модульдом передбачає можливість використання для обшивки стін і покрівлі промбудівель як сендвіч-панелей заводського виготовлення, так і сендвіч панелі поелементної (полистової) складання. У першому випадку використовується виготовлена в заводських умовах тришарова сендвіч-панель на основі мінераловатного утеплювача, або пінополістиролу. у другому випадку - на готовий зібраний сталевий каркас будівлі виробничого пошарово монтується профлист, паро - та гідроізоляційні плівки і утеплювач. Покрівля виробничих будівель в цьому випадку монтується таким же чином. Таким чином стіни виробничих будівель набувають необхідні теплозберігаючі властивості і при цьому маса конструкцій стін і покрівлі мінімальна. Виробничі будівлі промислових підприємств обладнуються таким чином. щоб максимально знизити вплив шкідливих факторів виробництва на навколишнє середовище і на працюючих на виробництві людей. І вартість виробничого будинку в значній мірі буде залежати від набору необхідного обладнання. створює необхідні комфортні умови освітлення, опалення, вентиляція. Наші проекти виробничих будівель передбачають всі нюанси та особливості, пов'язані з подальшою експлуатацією будівлі виробничого призначення.

Winnerstroy - Проектно-будівельна компанія Промислові будівлі, будівництво виробничих будівель Будівництво

Будівництво виробничих будівель, здійснене професійною командою дозволить вам уникнути можливих труднощів і максимально знизити вартість будівництва цеху.

Будівництво промислових об'єктів передбачає наявність серйозного досвіду і професійного підходу. Створені нашими проектувальниками проекти і реалізовані нами проекти промислових будівель, які служать нашим клієнтам протягом багатьох років - це наш внесок у розвиток російського бізнесу.

Площа виробничого приміщення може бути самою різною і залежить лише від призначення тих чи інших виробничих приміщень. Виробничі будівлі промислових підприємств значно більше і дорожче, ніж, наприклад, каркасні виробничі будівлі для невеликих цехів. І вартість будівництва виробничої будівлі також буде залежати від його призначення і розмірів. Тим не менш, швидкобудуюємі виробничі будівлі - це найбільш простий, дешевий і доступний спосіб будівництва будівлі під власне виробництво.

Промислові будівлі

від 3000 грн/м2

Оцініть статтю:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 голоса, в среднем: 4.3 из 5)

Напишіть нам

Напишіть нам

заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:
заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:

Зателефонуйте нам