Назначити зустріч
Залишити заявку

Проектування реконструкції

Ціна від 120грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Послуга проектування реконструкції будівель і споруд важлива і затребувана у всіх туристичних містах. Київ – одне з найдавніших і найкрасивіших міст з багатою культурною та історичною спадщиною. Багато споруди будувалися його жителями в різні епохи. Але час не щадить нікого, бо багатьом будівлям, які представляють у тому числі загальнонаціональну цінність, потрібна модернізація. Саме в якості такої оновлює процедури використовується реконструкція та реставрація. І проект реконструкції будівлі – його перший і найважливіший етап.

Компанія «Winnerstroy» надає повний комплекс послуг по проектуванню, організації і проведенню реставраційних заходів. У нас є все необхідне для успішної реалізації: досвід, висока кваліфікація і сучасні технології.

Під терміном «реконструкція» мається на увазі повне або часткове зміна параметрів об'єкта (поверховості, площі, конфігурації внутрішнього простору). У деяких випадках, коли будівля втратило свій первинний зовнішній вигляд і шарм, досить виконати тільки реставрацію фасаду. Однак часто в компанію «Winnerstroy» звертаються з проханням поліпшити експлуатаційні характеристики споруд, їх функціональність і призначення.

Коли мова заходить про комплексне перетворення, а не про банальне косметичному ремонті, важливо довірити проектування реконструкції будівель професіоналам.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Етапи складання проекту реконструкції будівлі

Кількість етапів варіюється в залежності від ступеня занепаду дому, від чого залежить ціна проекту реконструкції будівлі.

Наші переваги

Будівельні роботи зі столичними будівлями – одна з пріоритетних сфер діяльності компанії «Winnerstroy». Наші фахівці розуміють, що від проектування реконструкції будівлі залежить якість проведення майбутньої реставрації. Від того, наскільки грамотно складений проект, залежить швидкість виконання завдання, безпеку і довговічність експлуатації, і, звичайно, фінансові витрати.

Ми працюємо над проектами модернізації будівель різного призначення. У нас ви можете замовити проект перетворення промислового будівлі в офісний центр, оновлення фасаду житлового будинку, розширення внутрішнього простору, а також монтаж вентиляційних, опалювальних систем, ліфтів. «Winnerstroy» ніколи не зіпсує будівлю, а навпаки покращить його делікатно.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам