Замовити дзвінок
(044) 209-11-43 (044) 209-44-31 (097) 639-63-63
Для сотрудничества
(050) 464-63-63
Проектно будівельна
компанія
Напишіть нам
stiker
15 років досвіду роботи
stiker
7 років на ринку
stiker
Понад 100 об'єктів
(044) 209-11-43

Проектування реконструкції

Winnerstroy - Проектно-будівельна компанія Проектування реконструкції Проектування

Послуга проектування реконструкції будівель і споруд важлива і затребувана у всіх туристичних містах. Київ – одне з найдавніших і найкрасивіших міст з багатою культурною та історичною спадщиною. Багато споруди будувалися його жителями в різні епохи. Але час не щадить нікого, бо багатьом будівлям, які представляють у тому числі загальнонаціональну цінність, потрібна модернізація. Саме в якості такої оновлює процедури використовується реконструкція та реставрація. І проект реконструкції будівлі – його перший і найважливіший етап.

Компанія «Winnerstroy» надає повний комплекс послуг по проектуванню, організації і проведенню реставраційних заходів. У нас є все необхідне для успішної реалізації: досвід, висока кваліфікація і сучасні технології.

Під терміном «реконструкція» мається на увазі повне або часткове зміна параметрів об'єкта (поверховості, площі, конфігурації внутрішнього простору). У деяких випадках, коли будівля втратило свій первинний зовнішній вигляд і шарм, досить виконати тільки реставрацію фасаду. Однак часто в компанію «Winnerstroy» звертаються з проханням поліпшити експлуатаційні характеристики споруд, їх функціональність і призначення.

Коли мова заходить про комплексне перетворення, а не про банальне косметичному ремонті, важливо довірити проектування реконструкції будівель професіоналам.

Етапи складання проекту реконструкції будівлі

  • технічне обстеження, випробування несучих конструкцій;
  • розробка проектної документації;
  • техніко-економічне обґрунтування;
  • складання ескізу проекту;
  • підготовка робочого проекту, на підставі якого ведуться роботи.

Кількість етапів варіюється в залежності від ступеня занепаду дому, від чого залежить ціна проекту реконструкції будівлі.

Наші переваги

Будівельні роботи зі столичними будівлями – одна з пріоритетних сфер діяльності компанії «Winnerstroy». Наші фахівці розуміють, що від проектування реконструкції будівлі залежить якість проведення майбутньої реставрації. Від того, наскільки грамотно складений проект, залежить швидкість виконання завдання, безпеку і довговічність експлуатації, і, звичайно, фінансові витрати.

Ми працюємо над проектами модернізації будівель різного призначення. У нас ви можете замовити проект перетворення промислового будівлі в офісний центр, оновлення фасаду житлового будинку, розширення внутрішнього простору, а також монтаж вентиляційних, опалювальних систем, ліфтів. «Winnerstroy» ніколи не зіпсує будівлю, а навпаки покращить його делікатно.

Оцініть статтю:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 голоса, в среднем: 4.8 из 5)

Напишіть нам

Напишіть нам

заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:
заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:

Зателефонуйте нам