Назначити зустріч
Залишити заявку

Архітектурне проектування будинків, індивідуальні проекти

Ціна від 200грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

При будівництві будівель найважливішим моментом є проектування. Завдяки ретельно продуманому і реалізованому плану будівництва можна створити якісне та довговічне споруда. У проектному бюро «Winnerstroi» Ви зможете замовити архітектурне проектування будинків та будівель різного призначення. Висококваліфіковані інженери і архітектори нашої проектної організації підходять комплексно до вирішення завдання проектування будинків, враховуючи всі запити і вимоги замовника.

Звертаючись в «Winnerstroi», кожен клієнт може бути впевнений у тому, що її уважно вислухають і створять такий проект будинку, який буде повністю відповідати його запитам. Індивідуальне проектування будинків у проектній організації – це унікальна можливість звести будинок, максимально враховуючи всі побажання і рекомендації з боку клієнта.

Наші фахівці розроблять якісний архітектурний проект, що дозволить побудувати :

Ми виконуємо індивідуальне проектування будинків, створюючи ексклюзивні проекти будівель найрізноманітнішої конфігурації.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Конкурентні переваги архітектурно - проектного бюро «Winnerstroy»

У нашому бюро архітектурне проектування будинків здійснюється із застосуванням новітніх технологій. В реалізації проектів ми використовуємо саме сучасну апаратуру та технологічне обладнання. У ході створення проектних робіт застосовуються передові методики та інноваційні технологічні рішення. Такий комплексний підхід до виконання проектних робіт дозволяє створити красиві, стильні, а, головне, довговічні й надійні будівлі і споруди.

Завдяки використанню новітніх програмних комплексів і оперативного обміну даними між структурами і відділами нашої компанії, індивідуальне проектування будинків проводиться в самі мінімальні терміни.

В кожен свій проект наші співробітники вкладають свої творчі ідеї та оригінальні дизайнерські рішення, враховуючи побажання замовників і вимоги технічного завдання і будівельних нормативів.

Стадії проектування будинків

Кожен з клієнтів має можливість поетапного контролю ходу виконання робіт з внесенням на кожній стадії проектування необхідних поправок і коректив. Ми виконуємо архітектурне проектування будинків у кілька етапів:

Архітектурне проектування будинків передбачає створення ескізного проекту. Такий ескіз може бути виконаний за запитом клієнта. Завдяки йому, замовник може оцінити різні ідеї в майбутньому спорудженні, а також додати свої корективи і висловити додаткові побажання. У ході створення ескізу ми можемо розробити загальну концепцію майбутньої будови, дати йому оціночні характеристики, враховуючи різноманітні види економічних і технологічних показників.

На цій стадії виконуються ескізи ситуаційного плану, схеми прокладки інженерних мереж, робиться генеральний план, а також опрацьовуються основні моменти в архітектурі будівлі і оцінюються перспективи різних будівельних рішень.

Процес проектування будинків на даному етапі передбачає опрацювання і узгодження всіх необхідних дозвільних паперів. Основний акцент приділяється на головні показники майбутньої споруди:

Робочий проект є фінальним етапом в індивідуальному проектуванні будинків і споруд. В ній остаточно визначаються художні, містобудівні, а також технічні та екологічні рішення. На даному етапі формується технічне завдання на проектування, а також формується детальна пояснювальна записка.

Ми можемо здійснювати на правах генерального проектувальника створення проектів найрізноманітніших видів будинків, будівель і споруд.

Замовивши індивідуальне архітектурне проектування в проектному бюро «Winnerstroi», Ви зможете створити будинок Вашої мрії!

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
(20 голосов, в среднем: 4.95 из 5)
Loading...

Зателефонуйте нам