Замовити дзвінок
(044) 209-11-43 (044) 209-44-31 (097) 639-63-63
Для сотрудничества
(050) 464-63-63
Проектно будівельна
компанія
Напишіть нам
stiker
15 років досвіду роботи
stiker
7 років на ринку
stiker
Понад 100 об'єктів
(044) 209-11-43

Виготовлення металоконструкцій в Києві

Winnerstroy - Проектно-будівельна компанія Виготовлення металоконструкцій в Києві Статті

Виготовлення металоконструкцій – це новий напрямок в будівництві. Металоконструкції являють собою легкі і недорогі будівлі, виготовлені каркасним методом. Суть такої конструкції інтуїтивно зрозуміла: створюється міцний несучий каркас, який потім обшивається оздоблювальними і утеплительными матеріалами.

Такі будівлі відрізняються:

 • малим тиском на грунт;
 • можливістю використовувати недорогі пальово-гвинтові фундаменти;
 • швидкістю будівництва;
 • правильністю геометрії;
 • порівняно малими витратами.

Наша компанія здійснює всі етапи робіт. Ми використовуємо готові типові проекти, а також розробляємо проекти металоконструкцій під замовлення. На підставі проектної документації ми виготовляємо елементи каркаса, повністю контролюючи якість сировини візуально і лабораторними методами. За домовленістю з замовником, нами також виробляються зварювально-монтажні роботи по установці конструкції.

Winnerstroy - Проектно-будівельна компанія Виготовлення металоконструкцій в Києві Статті

Монтаж металоконструкцій здійснюється з допомогою сучасної техніки. Необхідно пам'ятати про те, що правильна збірка каркаса – це запорука довгої служби вашого будинку. Тому необхідно ретельно дотримуватися технологію, не допускаючи браку. Наші фахівці мають високу кваліфікацію, тому наша робота характеризується тільки вищим знаком якості. Використовуючи власні напрацювання та переймаючи передовий зарубіжний досвід, наша компанія накопичила велику проектну базу і вдосконалила методи роботи. Завдяки такому підходу, ми можемо давати тривалу гарантію на наші металоконструкції.

Виготовлення та монтаж металоконструкцій є одним з пріоритетних напрямків нашої діяльності. Сьогодні замовник може не обмежувати себе одним-двома видами легких споруд, так як металоконструкції у сучасному будівництві широко використовуються для зведення:

 • каркасних житлових будинків (котеджів);
 • ангарів і складів;
 • виробничих приміщень;
 • малих архітектурних форм;
 • зупинок громадського транспорту;
 • критих автостоянок, гаражів;
 • громадських будівель.

Як це відбувається?

 1. Щоб замовити монтаж металоконструкції в нашій компанії, вам потрібно зв'язатися з нами по телефону або під'їхати в офіс особисто. Наші фахівці нададуть вам каталог, в якому можна вибрати типовий проект. Проект може бути також розроблено індивідуально в повній відповідності з вашими бажаннями.
 2. Після узгодження всіх деталей, ми переходимо до розрахунку вартості роботи і необхідної кількості металевого профілю. Наша компанія безпосередньо співпрацює з виробниками без залучення посередників і третіх осіб, тому ми можемо запропонувати вам одну з кращих цін у галузі.
 3. По завершенні розрахункових робіт і отримання повної або часткової передоплати (за домовленістю), ми приступаємо до виготовлення елементів майбутнього каркаса. Всі деталі маркуються і комплектуються наочної інструкцією з описом черговості складання.
 4. Ми відправляємо ваш каркас на будівельний майданчик.
 5. Якщо ми працюємо «під ключ», то одночасно з виготовленням елементів каркаса ми встановлюємо фундамент. Як правило, достатньо легкого стрічкового або пальово-гвинтового фундаменту.
 6. На готовий фундамент монтується каркас майбутньої споруди. Дотримуються всі норми, притаманні каркасному будівництву. Зварювальні роботи проводяться самим ретельним чином, що виключає будь-яке спотворення геометрії під час експлуатації споруди.

Незалежно від вибору виду металоконструкцій ми гарантуємо, що наші фахівці Вам запропонують найбільш швидке, економічне і якісне рішення для ваших потреб.

 1. Металоконструкції дозволяють будувати будівлі, які розміщуються на великих площах.
 2. Не багато типів будівель можуть бути розроблені з таким економічно ефективним способом, як металоконструкції.
 3. Встановлення металоконструкції проводиться в найкоротші терміни.
 4. Вартість металоконструкцій. Менш дорога установка, скорочення витрат на будівництво металевих конструкцій, а також витрат на робочу силу. Крім того, використання матеріалів при будівництві металевих конструкцій значно більш ефективні.

Досвід і знання нашої команди в організації роботи:

 1. Правильна логістика постачання;
 2. Вміле використання технологій для монтажу металевих конструкцій;
 3. Висока кваліфікація майстерності наших співробітників.

Досвід нашої компанії дозволяє нам швидко і з високою якістю виконувати монтаж металоконструкцій.

Winnerstroy - Проектно-будівельна компанія Виготовлення металоконструкцій в Києві Статті

Наша компанія пропонує своїм клієнтам повний цикл будівництва металлокнструкции. Таким чином, монтаж конструкцій з металу є складовою частиною оздоблення швидкомонтованих будівель і промислових споруд. Компанія Winnerstroy займатися не тільки встановленням металевих конструкцій, а також будівництвом виробничих приміщень, кафе, ресторанів, невесов, ангарів, кіосків, павільйонів та інших споруд.

На закінчення додамо, що в нашій особі ви знайдете надійного партнера для реалізації своїх будівельних задумів. Звертайтеся!

Оцініть статтю:
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(7 голосов, в среднем: 4.4 из 5)

Напишіть нам

Напишіть нам

заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:
заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:

Зателефонуйте нам