Назначити зустріч
Залишити заявку

Виготовлення металоконструкцій в Києві

Ціна від грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Будівельні металоконструкції

Виготовлення металоконструкцій – це новий напрямок в будівництві. Металоконструкції являють собою легкі і недорогі будівлі, виготовлені каркасним методом. Суть такої конструкції інтуїтивно зрозуміла: створюється міцний несучий каркас, який потім обшивається оздоблювальними і утеплительными матеріалами.

Такі будівлі відрізняються:

Наша компанія здійснює всі етапи робіт. Ми використовуємо готові типові проекти, а також розробляємо проекти металоконструкцій під замовлення. На підставі проектної документації ми виготовляємо елементи каркаса, повністю контролюючи якість сировини візуально і лабораторними методами. За домовленістю з замовником, нами також виробляються зварювально-монтажні роботи по установці конструкції.

Монтаж металоконструкцій здійснюється з допомогою сучасної техніки. Необхідно пам'ятати про те, що правильна збірка каркаса – це запорука довгої служби вашого будинку. Тому необхідно ретельно дотримуватися технологію, не допускаючи браку. Наші фахівці мають високу кваліфікацію, тому наша робота характеризується тільки вищим знаком якості. Використовуючи власні напрацювання та переймаючи передовий зарубіжний досвід, наша компанія накопичила велику проектну базу і вдосконалила методи роботи. Завдяки такому підходу, ми можемо давати тривалу гарантію на наші металоконструкції.

Виготовлення та монтаж металоконструкцій є одним з пріоритетних напрямків нашої діяльності. Сьогодні замовник може не обмежувати себе одним-двома видами легких споруд, так як металоконструкції у сучасному будівництві широко використовуються для зведення:

Як це відбувається?

 1. Щоб замовити монтаж металоконструкції в нашій компанії, вам потрібно зв'язатися з нами по телефону або під'їхати в офіс особисто. Наші фахівці нададуть вам каталог, в якому можна вибрати типовий проект. Проект може бути також розроблено індивідуально в повній відповідності з вашими бажаннями.
 2. Після узгодження всіх деталей, ми переходимо до розрахунку вартості роботи і необхідної кількості металевого профілю. Наша компанія безпосередньо співпрацює з виробниками без залучення посередників і третіх осіб, тому ми можемо запропонувати вам одну з кращих цін у галузі.
 3. По завершенні розрахункових робіт і отримання повної або часткової передоплати (за домовленістю), ми приступаємо до виготовлення елементів майбутнього каркаса. Всі деталі маркуються і комплектуються наочної інструкцією з описом черговості складання.
 4. Ми відправляємо ваш каркас на будівельний майданчик.
 5. Якщо ми працюємо «під ключ», то одночасно з виготовленням елементів каркаса ми встановлюємо фундамент. Як правило, достатньо легкого стрічкового або пальово-гвинтового фундаменту.
 6. На готовий фундамент монтується каркас майбутньої споруди. Дотримуються всі норми, притаманні каркасному будівництву. Зварювальні роботи проводяться самим ретельним чином, що виключає будь-яке спотворення геометрії під час експлуатації споруди.

Незалежно від вибору виду металоконструкцій ми гарантуємо, що наші фахівці Вам запропонують найбільш швидке, економічне і якісне рішення для ваших потреб.

 1. Металоконструкції дозволяють будувати будівлі, які розміщуються на великих площах.
 2. Не багато типів будівель можуть бути розроблені з таким економічно ефективним способом, як металоконструкції.
 3. Встановлення металоконструкції проводиться в найкоротші терміни.
 4. Вартість металоконструкцій. Менш дорога установка, скорочення витрат на будівництво металевих конструкцій, а також витрат на робочу силу. Крім того, використання матеріалів при будівництві металевих конструкцій значно більш ефективні.

Досвід і знання нашої команди в організації роботи:

 1. Правильна логістика постачання;
 2. Вміле використання технологій для монтажу металевих конструкцій;
 3. Висока кваліфікація майстерності наших співробітників.

Досвід нашої компанії дозволяє нам швидко і з високою якістю виконувати монтаж металоконструкцій.

 

Наша компанія пропонує своїм клієнтам повний цикл будівництва металлокнструкции. Таким чином, монтаж конструкцій з металу є складовою частиною оздоблення швидкомонтованих будівель і промислових споруд. Компанія Winnerstroi займатися не тільки встановленням металевих конструкцій, а також будівництвом виробничих приміщень, кафе, ресторанів, невесов, ангарів, кіосків, павільйонів та інших споруд.

На закінчення додамо, що в нашій особі ви знайдете надійного партнера для реалізації своїх будівельних задумів. Звертайтеся!

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Изготовление и монтаж металлоконструкций является одним из приоритетных направлений нашей деятельности. Сегодня заказчик может не ограничивать себя одним-двумя видами лёгких сооружений, так как металлоконструкции в современном строительстве широко используются для возведения:

Как это происходит?

 1. Чтобы заказать монтаж металлоконструкции в нашей компании, вам нужно связаться с нами по телефону или подъехать в офис лично. Наши специалисты предоставят вам каталог, в котором можно выбрать типовой проект. Проект может быть также разработан индивидуально в полном соответствии с вашими желаниями.
 2. После согласования всех деталей, мы переходим к расчёту стоимости работы и необходимого количества металлического профиля. Наша компания напрямую сотрудничает с производителями без привлечения посредников и третьих лиц, поэтому мы можем предложить вам одну из лучших цен в отрасли.
 3. По завершении расчётных работ и получения полной или частичной предоплаты (по договорённости), мы приступаем к изготовлению элементов будущего каркаса. Все детали маркируются и комплектуются наглядной инструкцией с описанием очерёдности сборки.
 4. Мы отправляем ваш каркас на строительную площадку.
 5. Если мы работаем «под ключ», то одновременно с изготовлением элементов каркаса мы устанавливаем фундамент. Как правило, достаточно лёгкого ленточного или свайно-винтового фундамента.
 6. На готовый фундамент монтируется каркас будущего сооружения. Соблюдаются все нормы, присущие каркасному строительству. Сварочные работы производятся самым тщательным образом, что исключает какое-либо искажение геометрии во время эксплуатации сооружения.

Независимо от выбора вида металлоконструкций мы гарантируем, что наши специалисты Вам предложат наиболее быстрое, экономичное и качественное решение для ваших нужд.

 1. Металлоконструкции позволяют строить здания, которые располагаются на больших площадях.
 2. Не многие типы зданий могут быть разработаны с таким экономически эффективным способом, как металлоконструкции.
 3. Установка металлоконструкции проводится в кратчайшие сроки.
 4. Стоимость металлоконструкций. Менее дорогостоящая установка, сокращение затрат на строительство металлических конструкций, а также затрат на рабочую силу. Кроме того, использование материалов при строительстве металлических конструкций значительно более эффективны.

Опыт и знания нашей команды в организации работы:

 1. Правильная логистика снабжения;
 2. Умелое использование технологий для монтажа металлических конструкций;
 3. Высокая квалификация мастерства наших сотрудников.

Опыт нашей компании позволяет нам быстро и с высоким качеством выполнять монтаж металлоконструкций.

Наша компания предлагает своим клиентам полный цикл строительства металлокнструкции. Таким образом, монтаж конструкций из металла является составной частью отделки быстровозводимых зданий и различных промышленных сооружений. Компания Winnerstroi заниматься не только установкой металлических конструкций, а также строительством производственных помещений, кафе, ресторанов, невесов, ангаров, киосков, павильонов и других сооружений.

В заключение добавим, что в нашем лице вы найдёте надёжного партнёра для реализации своих строительных замыслов. Обращайтесь!

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
(2 голосов, в среднем: 3.50 из 5)
Loading...

Зателефонуйте нам