Назначити зустріч
Залишити заявку

Реконструкція промислових будівель

Ціна від грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Реконструкція промислових будівель – це доступний за ціною спосіб повернути споруді естетичність і функціональність. Не потрібно купувати землю і витрачати кошти на будівництво нового заводу, і вже тим більше невигідно зносити старе промздание. Навіть якщо будівля тривалий час не експлуатувалася, реконструкція промислових об'єктів у Києві – ідеальний спосіб реанімувати будову.

Реконструкція виробничих будівель – специфічне напрям. Такий вид робіт потребує скрупульозної підготовки, ґрунтовного опрацювання проекту, застосування якісних будматеріалів, обладнання і, звичайно ж, високої кваліфікації майстрів. Компанія «Winnerstroy» виконує реконструкцію промислових будівель і споруд не тільки в Києві, але і по всій території України. Ми забезпечимо виконання завдання будь-якої складності.

Основні причини для реконструкції промислового підприємства

Серед інших причин найпоширеніша – природний знос. Руйнування сприяють фактори середовища, які призводять до погіршення зовнішнього вигляду. Під дією опадів руйнується оздоблення, а при мінімальному уваги з боку господарів – теплоізоляція, опалення і водостік.

реконструкції промислових будівель і споруд вдаються, якщо потрібно збільшити кількість робочих місць, розширивши базу, модернізувати або перепрофілювати об'єкт.

Своєчасна реконструкція дозволить компанії наростити виробничі обсяги та бути конкурентоспроможною.

Особливості реконструкції промислових будівель

До такого виду діяльності як реконструкція вдаються в ряді випадків. Якщо промздание знаходиться в аварійному стані або застаріло; якщо необхідно змінити призначення, перепланувати, надбудувати поверхи, додатково прилаштувати об'єкти – в кожному випадку потрібна допомога грамотних фахівців.

Але якщо робота з реконструкції житлових і комерційних будівель часто зводиться до зміцнення фундаменту, усунення тріщин на фасаді, то при реконструкції промислових споруд все набагато складніше. Часто робота з заводами, складами та цехами пов'язана з серйозною реорганізацією, ремонтом від А до Я, розширенням площі та зміною спрямованості виробництва, повною заміною вентиляційних, опалювальних і клімат-систем.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

У ході перетворення виробничих комплексів виконуються роботи:

Компанія «Winnerstroy» проводить реконструкцію виробничих будівель і споруд. Відновлення не обходиться без паперової тяганини і погодження проекту у різних інстанціях. Часто цей тягар лягає на плечі замовника. Але звертаючись до нас, вам не доведеться займатися паперами – ми виконаємо цю рутинну роботу самі.

Реконструкція виробничих споруд від компанії «Winnerstroy»

Ми займаємося модернізацією будь-якого рівня складності. В наш офіс у Києві звертаються, якщо необхідно провести комплексну реконструкцію промислових підприємств (починаючи з комунікаційних систем і закінчуючи зовнішньою обробкою і під'їзними шляхами). Ми беремося за часткові роботи (наприклад, заміна покрівлі).

Компанія «Winnerstroy» володіє відповідною ліцензією на проведення такого роду робіт. Але ліцензія – це ще не все: в нашому штаті майстри високої кваліфікації, умільці-обробники і талановиті інженери. Тому ми здатні провести реконструкцію і перепрофілювання промислових будівель в найкоротші терміни, але в повній відповідності з поставленим замовником завданням і нормами будівельного справи.

Ми розуміємо, що для замовника зупинити виробництво – небажаний варіант. В процесі роботи ми стикалися з підприємствами з безперервним технологічним циклом. Зупинка виробництва на окремих ділянках проводиться тільки в тому випадку, коли до реконструкції промислових будівель і промислових зон все готово. Ось чому ми приділяємо пильну увагу проектуванню. Такий ґрунтовний підхід дозволяє нам скоротити вплив обмежених умов на терміни та інтенсивність процесу.

Розробляючи проект, фахівці враховують:

Ми ретельно стежимо за всіма будівельно-монтажними роботами, а також застосовуємо заходи екологічної безпеки (загазованість, рівень шуму, запиленість). Гарантуємо високу якість робіт в самих складних умовах.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
(1 голосов, в среднем: 5.00 из 5)
Loading...

Зателефонуйте нам