Замовити дзвінок
(044) 209-11-43 (044) 209-44-31 (097) 639-63-63
Для сотрудничества
(050) 464-63-63
Проектно будівельна
компанія
Напишіть нам
stiker
15 років досвіду роботи
stiker
7 років на ринку
stiker
Понад 100 об'єктів
(044) 209-11-43

СТО та АЗС: швидке будівництво мобільних будівель

Winnerstroy - Проектно-будівельна компанія СТО та АЗС: швидке будівництво мобільних будівель Iнші розділи

Будівництво швидкомонтованих автозаправок і станцій техобслуговування – це ще один важливий напрямок діяльності нашої компанії. Ми знаємо, як зробити ці будівлі та споруди теплими, міцними, довговічними, з високим рівнем вогнестійкості, і при всьому цьому вони будуть мати відмінний зовнішній вигляд.

СТО, АЗС і, можливо, навіть цілі автозаправні комплекси, є одним з найбільш нагальних вимог часу. Насамперед, це викликано динамічним зростанням кількості автомобілів, які мають звичай ламатися, і які необхідно регулярно заправляти.

Саме тому дані об'єкти не терплять затримок і зводити їх потрібно в максимально стислі терміни. А це перевага у швидкомонтованого споруди є, якщо порівнювати його з бетонних і цегляних будівництвом. Крім оперативності зведення АЗС і СТО, ці будівлі відрізняються високою мобільністю. Тобто споруди, в основі яких лежить металевий каркас, дуже легко зібрати, так і розібрати і перевезти з місця на місце.

Ми можемо запропонувати типове, перевірене роками проектування майбутніх СТО чи АЗС, або ж попрацювати над індивідуальним плануванням майбутньої будівлі. Який би варіант ви не вибрали, до реалізації будь-якого проекту ми будемо підходити однаково відповідально. При цьому обов'язково передбачимо наявність всіх необхідних комунікацій і гарантуємо максимально ергономічну планування.

Пропозиція, що фахівці нашої компанії роблять замовнику - це варіанти «теплою» і «холодної» СТО, АЗС. У першому випадку застосовується багатокомпонентна технологія будівництва. Так, наприклад, можуть бути використані утеплені сендвіч-панелі. Якщо ж мова йде про «холодному» будівництві, то тут в хід йдуть лише профільні оцинковані листи.

Як бачите, варіанти є. Чекаємо лише Вашого вибору.

Оцініть статтю:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Напишіть нам

Напишіть нам

заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:
заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:

Зателефонуйте нам