Назначити зустріч
Залишити заявку

СТО та АЗС: швидке будівництво мобільних будівель

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

СТО і АЗС: швидке будівництво мобільних будівель

Будівництво швидкомонтованих автозаправок і станцій техобслуговування – це ще один важливий напрямок діяльності нашої компанії. Ми знаємо, як зробити ці будівлі та споруди теплими, міцними, довговічними, з високим рівнем вогнестійкості, і при всьому цьому вони будуть мати відмінний зовнішній вигляд.

СТО, АЗС і, можливо, навіть цілі автозаправні комплекси, є одним з найбільш нагальних вимог часу. Насамперед, це викликано динамічним зростанням кількості автомобілів, які мають звичай ламатися, і які необхідно регулярно заправляти.

Саме тому дані об'єкти не терплять затримок і зводити їх потрібно в максимально стислі терміни. А це перевага у швидкомонтованого споруди є, якщо порівнювати його з бетонних і цегляних будівництвом. Крім оперативності зведення АЗС і СТО, ці будівлі відрізняються високою мобільністю. Тобто споруди, в основі яких лежить металевий каркас, дуже легко зібрати, так і розібрати і перевезти з місця на місце.

Ми можемо запропонувати типове, перевірене роками проектування майбутніх СТО чи АЗС, або ж попрацювати над індивідуальним плануванням майбутньої будівлі. Який би варіант ви не вибрали, до реалізації будь-якого проекту ми будемо підходити однаково відповідально. При цьому обов'язково передбачимо наявність всіх необхідних комунікацій і гарантуємо максимально ергономічну планування.

Пропозиція, що фахівці нашої компанії роблять замовнику - це варіанти «теплою» і «холодної» СТО, АЗС. У першому випадку застосовується багатокомпонентна технологія будівництва. Так, наприклад, можуть бути використані утеплені сендвіч-панелі. Якщо ж мова йде про «холодному» будівництві, то тут в хід йдуть лише профільні оцинковані листи.

Як бачите, варіанти є. Чекаємо лише Вашого вибору.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам