Назначити зустріч
Залишити заявку

Торгові павільйони

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Компанія Winnerstroi пропонує виготовлення, будівництво та монтаж павільйонів. У нас можна замовити і купити павільйони всіх розмірів і будь-якого ступеня складності. Будівництво та монтаж зупиночних павільйонів та торговельних павільйонів наші фахівці виконають терміни і якісно.

Зупинкові і тентові павільйони Ви можете вільно розмістити на невеликій площі в будь-якому районі міста. У таких павільйонах може бути розміщена і торговельна точка, і продаж різноманітних товарів, що б людям було легко придбати той чи інший товар, не відвідуючи при цьому великих супермаркетів.

Зупинкові павільйони

Зупинний комплекс складається з торгового павільйону, навісу над майданчиком очікування, лавок, знаку зупинки міського транспорту. Залежно від моделі, такі зупинки можуть комплектуватися антивандальним склом, лавками, дошкою оголошень і т. п. Зупинний павільйон, поєднаний зі світловими коробами, скролер, кіосками, дозволяє використовувати цей тип вуличних меблів в якості рекламоносіїв.

Виготовлення зупинного павільйону відбувається з якісних матеріалів, тому ми гарантуємо оптимальне поєднання зносостійкості і естетичного зовнішнього вигляду таких металевих конструкцій. У виробництві використовуються нержавіюча сталь, алюміній, світлопрозорий стільниковий полікарбонат.

Ми можемо запропонувати Вам виробництво тентових павільйонів та зупиночних як за нашими типовими , так і за Вашим проектам, а також можемо розробити для Вас індивідуальний проект зупинки.

Також можливо встановити в зупинкових комплексах систему опалення, систему вентиляції, кондиціонування, торгові та складські стелажі, сантехніку, меблі, козирки і навіси, водостічну систему.

Торгові павільйони

Виготовлення павільйонів відбувається за типовими або за спеціальними проектами, в залежності від побажань замовника. У підсумку павільйон містить всі необхідні для роботи приміщення. Торгові павільйони обладнуються всіма необхідними системами комунікацій і обладнання. Таким чином, зведений павільйон являє собою повністю готовий до експлуатації будинок. Велика колірна гамма зовнішньої обробки і широкий вибір матеріалів для внутрішнього облицювання дозволяє замовнику індивідуалізувати свій павільйон. Виготовлення павільйонів здійснюється, як правило, на місці їх експлуатації.

У стандартному варіанті павільйон може складатися:1. Зварний Металевий каркас, що складається з труб різного перерізу, швелера (Труби підбираються в залежності від розміру і конфігурації павільйону)2. Зовнішня обробка може бути виконана з профільованого листа (Колір на вибір замовника), Композитних алюмінієвих панелей типу " Еко-Бонд (Колір на вибір замовника), або з Алюмінієвих рейкових систем.3. Внутрішнє оздоблення: Стіни можуть бути виконані з пластикової або МДФ Вагонки (шовного або без шовного), Гіпсокартону, Композитних панелей. Стеля може бути виконаний з тих же матеріалів що і стіни, також він може бути підвісним, типу Armstrong. Підлога-Лінолеум, Ковролін, Ламінат.4. Електрика: Електрична розводка, Розетки, Вмикачі, Лічильник, Автомати, Світильники з лампами денного світла, Точкові світильники (підсвічування фриза зовнішня). Перетин проводів, кількість автоматів і освітлення розраховується залежно від площі і потреб навантаження мережі.5. Утеплення: У стінах використовується пінопласт 50 мм, плівки Гідро та Паро бар'єр. В стелі Хв. вата ISOVER, плита ДСП, дошка 25 мм. Підлога -Дошка для підлоги 25 мм, Плита ДСП, Лінолеум.6. Сантехніка: При необхідності установки сан. вузлів -робимо внутрішню розводку води і каналізаційних труб.7. Вікна та Двері: До вартості додаються окремо, залежно від їх кількості і розмірів (Вікна ПВХ з 1 або 2-х камерним скло пакетом, Двері на вибір ПВХ або Металеві)Конфігурація, наповнення, зовнішня і внутрішня обробка може бути змінена за бажанням замовника (в описі вище наведений стандартний варіант).Щоб купити павільйон в Києві, Вам потрібно всього лише заповнити форму Замовлення розрахунку" або просто зателефонувати нам. Доставка: Здійснюємо доставку та встановлення Павільйону на заздалегідь підготовлений фундамент. Вартість доставки павільйону обговорюється окремо (у разі якщо він буде завозитися модулями).Доставка оплачується окремо. В залежності від умов використовуються різні види автотранспорту - бортова автомашина, вантажна автомашина з маніпулятором, вантажний автомобіль підвищеної прохідності. Для головного каркаса використовуються профільні труби Зовнішня обробка може бути виконана з профільованого листа, композитних алюмінієвих панелей типу " Еко-Бонд, або з алюмінієвих рейкових систем.Ця версія статично розрахована для випадків вітрового навантаження. МАФ часто розміщується поруч з торговими центрами і навіть роздрібними продуктовими магазинами, тому:

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам