Назначити зустріч
Залишити заявку

Проектування складів, сільськогосподарських будівель, зерносховищ і ангарів

Ціна від 95грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Спроектувати так, щоб не порушити технологічний процес, з дотриманням будівельних, санітарно-гігієнічних і норм пожежної безпеки. Ці вимоги є основними для фахівців «Winnerstroi» під час роботи над проектами швидкомонтованих будівель сільськогосподарського призначення.

Ми розробимо для вас індивідуальний або запропонуємо типовий проект:

Якщо вам потрібно будь-яка з цих будівель, і ви не знаєте з чого почати, звертайтеся до нас, так як з нами гарантовано термін виконайте цілий комплекс робіт.

Ми подбаємо про те, щоб:

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Особливості проектування сільськогосподарських будівель

Ці будівлі і споруди зазвичай ділять на дві групи, які відрізняються своїм призначенням. Так, наприклад, до першої групи можна віднести ті приміщення, в яких відбувається виробництво сільськогосподарської продукції. Це можуть бути молочні та птахівницькі, тваринницькі ферми. Також сюди можна віднести і агротехнічні комплекси.

Друга група будівель і споруд призначена для переробки та зберігання сільськогосподарської продукції. Ці склади, ангари можуть використовувати в якості технологічних, ремонтних або транспортних об'єктів.

Наші фахівці враховують всі особливості проектування всіх будівель і споруд. Для виробничих приміщень, зокрема, ферм, необхідно враховувати те, що майбутні споруди повинні не порушувати технології виробничого процесу. А більш того, вони повинні сприяти підвищенню продуктивності праці. Під час розробки проекту наші фахівці обов'язково враховують таке поняття, як ветеринарна захист. Кращих показників можна досягти у випадку будівництва ферм і комплексів на достатній відстані один від одного.

Під час створення сільськогосподарських будівель в компанії «Winnerstroi» належну увагу приділяють проектування автоматизації. Адже головні цілі, які необхідно досягти, це:

Проектуємо для людей, птахів і тварин

Під час проектування тваринницьких комплексів наші фахівці чітко розуміють, що і де буде розташовано. У цьому випадку дуже важливо розробити систему вентиляції, опалення, каналізації. Також усі приміщення повинні бути розплановані з тим урахуванням, що доглядати за птахами і тваринами будуть з допомогою спеціалізованих машин.

Особливий підхід також украй важливий і під час планування цехів, де йде виробництво сільгосппродукції. У випадку з комбікормовим заводом ми подбаємо і про надійності і ергономічності будівлі. Наприклад, обов'язково генеральний план проекту буде передбачати правильне розташування завантажувальних воріт, під'їзних шляхів до цеху. Ми подбаємо про те, що виробництво і логістика будуть працювати в тандемі.

Також особливу увагу ми приділяємо опалення сільськогосподарських будівель. Найчастіше для цих цілей зводять окремі котельні.

Незамінні в сільськогосподарському справі ангари. Це приміщення арочного типу. Ми розробимо для вас проект цієї споруди, яка буде відповідати всім вашим вимогам. В ангарах від «Виннерстрой» ви зможете розмістити як виробництво, так і обладнати їх під складські приміщення, овоче - та зерносховища.

Сільськогосподарські будівлі: проектуємо надійно до міліметра

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
(2 голосов, в среднем: 5.00 из 5)
Loading...

Зателефонуйте нам