Замовити дзвінок
(044) 209-11-43 (044) 232-76-97 (063) 323-83-33
Для сотрудничества
(050) 464-63-63
Проектно будівельна
компанія
Напишіть нам
stiker
15 років досвіду роботи
stiker
7 років на ринку
stiker
Понад 100 об'єктів
(044) 209-11-43

Проектування складів, сільськогосподарських будівель, зерносховищ і ангарів

Winnerstroy - Проектно-будівельна компанія Проектування складів, сільськогосподарських будівель, зерносховищ і ангарів Проектування

Спроектувати так, щоб не порушити технологічний процес, з дотриманням будівельних, санітарно-гігієнічних і норм пожежної безпеки. Ці вимоги є основними для фахівців «Winnerstroy» під час роботи над проектами швидкомонтованих будівель сільськогосподарського призначення.

Ми розробимо для вас індивідуальний або запропонуємо типовий проект:

 • зерносховищ,
 • овочесховищ,
 • ангарів і складів,
 • ферм,
 • виробничих сільськогосподарських приміщень.

Якщо вам потрібно будь-яка з цих будівель, і ви не знаєте з чого почати, звертайтеся до нас, так як з нами гарантовано термін виконайте цілий комплекс робіт.

Ми подбаємо про те, щоб:

 • була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обґрунтування;
 • були зібрані всі вихідні дані для проектування;
 • всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані;
 • ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги.

Особливості проектування сільськогосподарських будівель

Winnerstroy - Проектно-будівельна компанія Проектування складів, сільськогосподарських будівель, зерносховищ і ангарів Проектування  Ці будівлі і споруди зазвичай ділять на дві групи, які відрізняються своїм призначенням. Так, наприклад, до першої групи можна віднести ті приміщення, в яких відбувається виробництво сільськогосподарської продукції. Це можуть бути молочні та птахівницькі, тваринницькі ферми. Також сюди можна віднести і агротехнічні комплекси.

Друга група будівель і споруд призначена для переробки та зберігання сільськогосподарської продукції. Ці склади, ангари можуть використовувати в якості технологічних, ремонтних або транспортних об'єктів.

Наші фахівці враховують всі особливості проектування всіх будівель і споруд. Для виробничих приміщень, зокрема, ферм, необхідно враховувати те, що майбутні споруди повинні не порушувати технології виробничого процесу. А більш того, вони повинні сприяти підвищенню продуктивності праці. Під час розробки проекту наші фахівці обов'язково враховують таке поняття, як ветеринарна захист. Кращих показників можна досягти у випадку будівництва ферм і комплексів на достатній відстані один від одного.

Winnerstroy - Проектно-будівельна компанія Проектування складів, сільськогосподарських будівель, зерносховищ і ангарів Проектування
Під час створення сільськогосподарських будівель в компанії «Winnerstroy» належну увагу приділяють проектування автоматизації. Адже головні цілі, які необхідно досягти, це:

 • правильно організований мікроклімат на виробництві,
 • оптимізоване управління виробництвом.

Проектуємо для людей, птахів і тварин

Winnerstroy - Проектно-будівельна компанія Проектування складів, сільськогосподарських будівель, зерносховищ і ангарів Проектування  Під час проектування тваринницьких комплексів наші фахівці чітко розуміють, що і де буде розташовано. У цьому випадку дуже важливо розробити систему вентиляції, опалення, каналізації. Також усі приміщення повинні бути розплановані з тим урахуванням, що доглядати за птахами і тваринами будуть з допомогою спеціалізованих машин.

Особливий підхід також украй важливий і під час планування цехів, де йде виробництво сільгосппродукції. У випадку з комбікормовим заводом ми подбаємо і про надійності і ергономічності будівлі. Наприклад, обов'язково генеральний план проекту буде передбачати правильне розташування завантажувальних воріт, під'їзних шляхів до цеху. Ми подбаємо про те, що виробництво і логістика будуть працювати в тандемі.

Також особливу увагу ми приділяємо опалення сільськогосподарських будівель. Найчастіше для цих цілей зводять окремі котельні.

Незамінні в сільськогосподарському справі ангари. Це приміщення арочного типу. Ми розробимо для вас проект цієї споруди, яка буде відповідати всім вашим вимогам. В ангарах від «Winnerstroy» ви зможете розмістити як виробництво, так і обладнати їх під складські приміщення, овоче - та зерносховища.

Сільськогосподарські будівлі: проектуємо надійно до міліметра

Ціна від 50 грн / м2

Оцініть статтю:
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(4 голоса, в среднем: 4.8 из 5)

Напишіть нам

Напишіть нам

заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:
заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:

Зателефонуйте нам