Назначити зустріч
Залишити заявку

Будівництво ангарів

Ціна від 3700грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Будівництво ангарів набуло в даний час актуальність в самих різних областях народного господарства і сферах сучасного бізнесу. Істотною перевагою будівництва швидкомонтованих ангарів є вартість такого будівництва. І, звичайно, для тих хто вирішив побудувати для себе ангар, ценастроітельства подібних будівель є серйозним аргументом. Для тих, хто розмірковує як побудувати капітальну будівлю, відповідь стає очевидний. Ангари є найбільш вигідним варіантом з точки зору вартості будівництва і термінів зведення будівлі. Ангар, побудований за технологією модульних панелей, являє собою швидке за будівлю на основі металокаркасу з обшивкою стін і покрівлі сендвіч панелями заводського виготовлення або полистовой складання.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Ангари швидкобудуюємі

Ангари з легких металоконструкцій - це одне з найбільш перспективних і затребуваних напрямів діяльності компанії "Winnerstroy".

Будівництво виробничих приміщень і будівництво промислових об'єктів - це, по суті, будівництво ангарів. Швидке за каркасний будинок може бути обладнано будь-якими інженерними системами і мережами, всередині може бути встановлено необхідне складське устаткування, виробничі лінії, виконані перегородки і вмонтування для адміністративно-побутових приміщень. При всій простоті і низькій вартості будівництва такі ангари можуть довгі десятиліття використовуватися як повноцінні будівлі складів, логістичних центрів, виробничих цехів, паркінгів, майстерень і т. Д.

Проектування ангарів і складів

Наші фахівці-архітектори розроблять, в разі необхідності, індивідуальний проект ангара під виробництво, або ангар-склад.

При будівництві використовується високотехнологічне сучасне обладнання, яке дозволяє не тільки швидко виготовити бистровозводімий ангар, але також здійснювати контроль якості виробу на всіх етапах його виробництва: починаючи від обробки вихідного матеріалу і якості зварювання металу, до кінцевого покриття і підготовки до відправки. Весь комплект ангара компактно упаковується у нас на заводі і відвантажується замовнику.

З огляду на, що для виробництва ангарів, ангарів-складів наша компанія використовує сучасні легкі металоконструкції, транспортування готового ангара, як правило, досить проста.

Готовий ангар доставляється на будівельний майданчик. І, якщо до цього часу фундамент вже готовий, може починатися безпосередньо сам монтаж металевого каркаса майбутнього ангара.

Всі елементи ангара промарковані і упаковані таким чином, щоб максимально полегшити процес складання. З огляду на, що всі елементи конструкції поставляються вже готовими, на будмайданчику відпадає необхідність здійснення тривалих зварювальних робіт. А багато вузлів швидкосбірних ангара скріплюються за допомогою високоміцних болтів.

Деталі металевого каркаса ангара виконані з легких металоконструкцій, що мінімізує ваші витрати при будівництві. Таким чином, збірка готового ангара не складає труднощів і виконується з мінімальним залученням на будівельний майданчик техніки і робочих.

Бетонні підлоги, являють собою так званий «пиріг», що складається з певних верств. Всі вони мають своє призначення і повинні бути покладені в порядку суворої черговості.

Склад підлог:

 • 1. Топинг
 • 2. Монолітний бетон
 • 3. Гідроізоляція
 • 4. Бетонна підготовка
 • 5. Геотекстиль
 • 6. Ущільнене піщаної основи
 • 7. Грунт
Отримати консультацію

Металоконструкції представляють собою легкі і недорогі будівлі, виготовлені каркасним методом.

Чому ми вибираємо МК

 • 1. Mеньший тиск на грунт
 • 2. Швидкість будівництва
 • 3. Правильність геометрії
Отримати консультацію

Огороджувальні конструкції обшиваються якісними сендвіч панелями Як вітчизняних так і зарубіжних виробників

Структура стін:

 • 1. Сендвіч панель
 • 2. Нащельник
 • 3. Нижній відлив
Отримати консультацію

Покрівля так само є «пиріг», що складається з певних верств. Покрівля, змонтована при дотриманні правильного виконання робіт з укладання всіх матеріалів є найголовнішим елементом збереження тепла в приміщенні.

Чому ми вибираємо мембрану:

 • 1. Гнучкість і міцність.
 • 2. Захисні властивості, що підвищують термостійкість
  і опір UV-променів.
 • 3. Хороша адаптація до різних температур.
 • 4. Відповідність протипожежним вимогам.
Отримати консультацію
clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
(1 голосов, в среднем: 5.00 из 5)
Loading...

Зателефонуйте нам