Назначити зустріч
Залишити заявку

Швидкомонтовані каркасні будинки

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Каркасні будинки: будівництво будинків за канадською технологією

Будівельна компанія Winnerstroi пропонує високоякісні послуги зі зведення швидкомонтованих каркасних будинків у Києві. Каркасні будинки, виконані по канадській технології SIP», в основі якої лежить застосування високоміцних теплоізоляційних сендвіч-панелей, зводять при будівництві баз відпочинку, міні-готелів, селищ міського типу або котеджних селищ і т. д.

Побудовані з використанням сендвіч-панелей, швидкомонтовані каркасні будинки повністю відповідають всім технічним нормам і вимогам, які пред'являються до житлових об'єктів.

швидкомонтовані Каркасні будинки: переваги

На території колишнього Радянського Союзу малоповерхове будівництво будинків за канадською технологією «SIP» почали впроваджувати не так давно. Сучасні швидкомонтовані каркасні будинки із застосуванням технології «SIP» мають мало спільного з будинками, що випускалися в нашій країні кілька десятиліть тому. Підтвердженням тому служить наступний факт: з кожним роком каркасні будинки завойовують все більшу популярність.

На сьогоднішній день відомо безліч технологій будівництва будинку. Кожна з цих технологій має як свої переваги, так і деякі недоліки. Безсумнівний плюс, яким володіють каркасні будинки - це їх відносно невисока вартість, а також висока швидкість зведення. Недарма будівництво будинків за канадською технологією іноді називають будівництвом швидкомонтованих будинків. Судіть самі — каркасні будинки площею близько 150 квадратних метрів зводяться приблизно від 3-х до 4-х тижнів, тоді як на зведення схожого за розмірами будинку з цегли піде не менше 12-ти місяців. При цьому сам несучий каркас будинку встановлюється приблизно за два тижні, а решта часу йде на внутрішню обробку. До речі, внутрішнє оздоблення каркасного будинку можна починати відразу ж, після зведення стін, оскільки швидкомонтовані будинки не вимагають усадки, яка для цегельних, дерев'яних будинків або споруд зі шлакоблоків займає близько року. До того ж, каркасні будинки можна зводити в будь-який час року, без оглядки на прогноз погоди. Таким чином, справити новосілля у новому будинку Ви зможете вже через два місяці після початку будівництва.

При будівництві швидкомонтованих будинків по канадській технології не потрібна важка підйомна техніка. Елементи конструкції такого будинку, як і самі швидко будуються каркасні будинки, мають досить невелику масу. Таким чином, виходить ще й економія на фундаменті, який повинен витримувати відносно легкі навантаження каркасних будинків.

Каркасні будинки дозволяють приховати всі комунікації всередині стіни, а самі стіни дають можливість провести оздоблювальні роботи з надзвичайною легкістю. Справа в тому, що поверхня стін таких будинків близька до ідеальної, оскільки каркасні будинки будуються із застосуванням каліброваної деревини і високоміцних плит ОСП. За рахунок цього, кути між стінами каркасних будинків, а також між стінами і стелею, теж виходять рівними і зручними для будь-якого виду обробки.

Важливим питанням при виборі матеріалу для будівництва будинку є питання шумо - і теплоізоляції. Швидкомонтовані каркасні будинки із застосуванням технології «SIP» дозволяють вирішити цю проблему раз і назавжди. При виробництві каркасних будинків за технологією «SIP» використовуються високотехнологічні матеріали, в результаті чого стіна каркасного будинку за теплозберігаючими властивостями близька до цегляної стіни товщиною близько одного метра і чудово справляються з завданням шумоізоляції.

Будівництво швидкомонтованих будинків по канадській технології не вимагає присутності на будмайданчику великої кількості робітників. Як правило, такі будинки будує бригада з 4-5 чоловік, а часу на зведення каркасного будинку, як уже говорилося, потрібно близько 2 місяців.

не Можна забувати ще про одну перевагу швидко зводяться каркасних будинків - їх екологічності. Дерево і плити ОСП — чистий природний матеріал, тому дерев'яні каркасні будинки безпечні для здоров'я оточуючих і на етапі зведення, і під час їх експлуатації.

Таким чином, швидкомонтовані каркасні будинки за технологією «SIP» — це недороге, нескладне в процесі спорудження, екологічно чисте житло. У багатьох країнах світу каркасні будинки з успіхом витримали випробування часом і довели, що будівництво швидкомонтованих будинків — це відмінний спосіб вирішення житлових проблем.

швидкомонтовані Каркасні будинки - це економія коштів і часу.
Швидке будівництво дозволяє зводити, як великі котеджі, так і невеликі заміські будинки, що перевершують по якісним характеристикам і не поступаються за зовнішнім виглядом цегляним будинкам.

В їх основі металевий каркас з оцинкованого профілю. В якості міжповерхових перекриттів в каркасних будинках використовуються легкі балки з оцинкованого профілю, а в якості теплоізоляції в каркасних будинках стандартно використовується хв. вата Rockwool (Рокувул).
150 - міліметровий шар в наших кліматичних умовах, забезпечує цілорічне комфортне проживання.
Як вітрового захисту і чорнової обробки використовується СМЛ (скло - магнієвий лист) або ЦСП (цементно - стружкова плита), а внутрішня і зовнішня обробка залежить від Ваших побажань.

Переваги каркасного будівництва:

Технологія будівництва каркасних будинків дуже проста. Фішка в тому, що комплект каркасного будинку виготовляється в заводських умовах на спеціальному обладнанні, тому збірка порівнянна зі складанням конструктора "LEGO" для дорослих. Саме тому будівництво можна здійснювати самостійно.

Отже:

І нарешті каркасні будинки - це капітальні будови.

 

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам