Назначити зустріч
Залишити заявку

Будівництво зерносховищ

Ціна від 3000грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

На даному етапі будівництво зерносховищ Україні Київі є однією з найбільш актуальних послуг. Це пояснюється стрімким розвитком аграрного сектору. Само собою, підприємці і власники угідь зацікавлені в зберіганні великої кількості зернових, овочів і фруктів. Тому проектування і будівництво елеваторів різних за масштабами та завданням – одне з пріоритетних напрямків діяльності компанії «Winnerstroy».

Ми пропонуємо розробку, зведення типових та індивідуальних сховищ для олійних, овочевих культур, фруктів, продаж яких здійснюється на вигідних для вас умовах.

У результаті плідної та взаємовигідної співпраці, ви отримаєте спеціалізовані приміщення, що дозволяють довго зберігати зернові, захистивши їх від негативного впливу грунтових вод, атмосферних опадів, гризунів, гнильних грибків. Наші овочесховища і ангари зручні в експлуатації – продуманий монтаж кліматичної техніки, обладнання, вентиляційних систем, під'їзних шляхів.

Хочемо зазначити, що будівництво елеваторів – процес, що проходить у кілька етапів, і багато в чому залежить від багатогранності споруди (приміщення для тривалого зберігання зерна або комору при млині).

Звернувшись до нас, ви можете замовити будівництво зерносховищ декількох видів:

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Особливості будівництва елеваторів від компанії «Winnerstroy»

Київ повний пропозицій по зведенню сховищ для зернових. Але якщо ви шукайте висока якість матеріалів і комплектуючих, відповідального виконавця з великим досвідом, тоді ви звернулися за адресою. «Winnerstroy» має все необхідне обладнання, для того, щоб в обумовлені терміни здійснити проектування, будівництво та встановлення металоконструкцій зерносховищ. Наші споруди дають можливість запобігти псуванню культур і уникнути втрат від розкрадання шкідниками.

Переваги будівництва елеваторів

Вартість будівництва зерносховищ

На підсумкову вартість приміщення впливає:

при будівництво зерносховищ з розгалуженою технологічною схемою і значним обсягом зберігання, так і у випадку зведення невеликих зернокомплексів, ми завжди враховуємо ваші побажання!

Стандартний типовий зернокомплекс включає:

Щоб замовити проект і будівництво зерносховищ, зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом (пошта; телефон).

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам