Замовити дзвінок
(044) 209-11-43 (044) 209-44-31 (097) 639-63-63
Для сотрудничества
(050) 464-63-63
Проектно будівельна
компанія
Напишіть нам
stiker
15 років досвіду роботи
stiker
7 років на ринку
stiker
Понад 100 об'єктів
(044) 209-11-43

Переваги швидкомонтованих ангарів

Winnerstroy - Проектно-будівельна компанія Переваги швидкомонтованих ангарів Iнші розділи

По-перше, капітальне будівництво - це дорого. Будівництво швидкомонтованих ангара значно дешевше, ніж капітальне будівництво з традиційних матеріалів.

По-друге, капітальне будівництво - довгий і складний процес із залученням великого числа різних робітників та інженерів, у той час як будівництво швидкомонтованих ангарів - це швидке і досить проста справа, з яким без праці впорається одна невелика команда фахівців за модульним будівництва.

В-третіх, ангари можуть бути при необхідності розібрані і зведені на новому місці. Вам ніколи не вдасться безболісно здійснити подібне з капітальним будовою.

Проектно-будівельна компанія "Winnerstroy" пропонує своїм замовникам як готові ангари, так і індивідуально сплановані і розроблені нашими архітекторами ангари будь-якого типу, які оптимально вам підійдуть і будуть задовольняти усім висунутим вимогам.

Що стосується готових ангарів - це універсальні конструкції, в комплект поставки яких входить безпосередньо сам ангар, технічний паспорт до нього, необхідні для складання ангара креслення, а також інструкції. Ми пропонуємо готові ангари для різних кліматичних зон, утеплені ангари і холодні ангари, будівлі ангарів різного розміру та призначення.

Winnerstroy - Проектно-будівельна компанія Переваги швидкомонтованих ангарів Iнші розділи

Найбільш популярні ангари з шириною прольоту 12, 15 або 18 метрів. Ми пропонуємо Вам як холодні ангари, для обшивки стін і покрівлі яких використовується сталевий профнастил з полімерним покриттям або без нього, так і утеплені ангари , в яких стіни зібрані з сендвіча поелементної збірки або з заводських сендвіч-панелей. Для того, щоб отримати утеплений ангар, ми пропонуємо використовувати спеціально розроблені, зібрані пошарово панелі, які забезпечують найкращу тепло-, вітро - і пароізоляцію. Такі ангари виходять дорожче, але мають масу переваг в порівнянні з не утепленими, і більш широку сферу застосування.

Для внутрішньої обробки використовується оцинкований сталевий профнастил з полімерним покриттям чи без нього. Цинкове покриття профнастилу надійно захистить матеріали стін та стелі ангара від корозії.

Також в комплект відвантаження готового ангара входить не тільки матеріал для будівництва , але і вся необхідна документація, яка визначає порядок складання та експлуатації будівлі. Вам буде переданий розрахунок навантажень на фундаменти і докладні рекомендації з виготовлення фундаменту під ангар. Але найпростіше замовити у нас не тільки виготовлення ангара , але і монтаж будівлі на Вашому майданчику. У цьому випадку фахівці нашої компанії зведуть будівлю ангара під ключ - від фундаменту до встановлення воріт і вікон.

Модульна конструкція ангари з легких металоконструкцій дозволяє проводити будівництво при мінімальному фундаменті практично на будь-якому грунті, що дозволяє не тільки значно скоротити час будівництва, але і значно здешевити його. Також, багато в чому завдяки ідеально продуманої технології виробництва та складання ангарів з легких металоконструкції, будівництво може проводиться в будь-який час року і при будь-яких погодних умовах.

Якщо у вас виникає необхідність в установці вікон в ангарі, наші фахівці запропонують вам декілька рішень даного питання. Для утеплення ангарів може бути використано стрічкове скління з полікарбонату.

Якщо ж ви замовили проект утепленого ангара, то можуть бути використані віконні блоки. Також за вимогою замовника в ангарі можуть бути встановлені різні типи воріт: розпашні або підйомні.

Вибір кінцевого варіанту залежить виключно від технічних вимог і особливостей вашого проекту.

Оцініть статтю:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Напишіть нам

Напишіть нам

заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:
заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:

Зателефонуйте нам