Назначити зустріч
Залишити заявку

Будівництво магазинів, кафе, ресторану

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Якщо у вас з'явилася ідея побудувати кафе, магазин, ресторан чи будь-яке інше приміщення довільного призначення то є сенс в першу чергу розглянути варіант будівництва модульного будівлі.

Модульний магазин купити дуже просто і при цьому ціна модульного будівлі значно нижча аналогів в капітальному виконанні.

Для установки будь-якого модульного будівлі Вам не потрібно затівати серйозного будівництва з організацією будмайданчика , одержанням ордера на земляні роботи, риттям котловану і пристроєм дорогого фундаменту . Якщо Ви вирішили, наприклад , побудувати модульний магазин або будівля мобільного кафе або мобільного ресторану, то досить відсипати і вирівняти щебеневу або піщану подушку товщиною 10 - 15 см . Ось і весь фундамент!
Від моменту розміщення замовлення в нашій компанії до моменту встановлення на Вашій території готового модульного будівлі може пройти всього 15 - 30 днів . За цей час Ви встигнете отримати необхідні дозволи і погодження , забезпечити можливість підключення Вашого швидкомонтованого будинку до зовнішніх мереж комунікацій. Будувати магазин, ресторан або мобільний офіс - це наша спеціалізація.

Швидкобудуюємі будівлі Вашого кафе або магазину, залежно від його розмірів, може складатися з одного блок-контейнера або з кількох зблокованих модулів. Причому , допускається модульний магазин побудувати як в один поверх під спільним дахом так і у два чи три поверхи. Такий спосіб монтажу допоможе Вам заощадити квадратні метри Вашій території.

Фахівці нашої компанії допоможуть Вам визначитися із зовнішнім виглядом будівель: модульні кафе, ресотраны, модульні офіси, а також з облаштуванням внутрішнього інтер'єру. При необхідності Ви можете замовити у нас проект Вашого будинку , вибравши готовий проект або замовивши індивідуальне проектування кафе, ресторану. Наша компанія також займається виробництвом кіосків і торгових павільйонів, тому, якщо Вам потрібно оперативно провести будівництво торгового кіоску, звертайтеся до нас.

Готове модульне будівля з внутрішньої і зовнішньої обробкою доставлять до Вас і розвантажать з використанням автокрана. Тому побудувати модульний магазин - це зовсім проста задача. Модульні будівлі легко транспортуються і не вимагають серйозної підготовки підстави для монтажу. Після цього можна приступати до установки обладнання та підключення комунікацій.

Будівництво модульного магазину

Ми пропонує своїм замовникам будівництво швидкомонтованих модульних і каркасних будівель магазинів, торгових павільйонів, кафе, барів та ресторанів по сучасним технологіям, а також будівництво павільйонів, торгових кіосків.

Ми пропонуємо вам широкий вибір готових проектів, а також, якщо виникає необхідність - індивідуальне проектування кафе, ресторанів і магазинів.

Якщо Ви визначилися з місцем будівництва і маєте уявлення про зовнішньому вигляді і розмірах необхідного Вам будівлі - сміливо телефонуйте ми дуже швидко реалізуємо Вашу мрію. Технологія зведення будівель "модульдом" дозволяє нам виконувати роботу по монтажу конструкцій в будь-який час року при будь-яких погодних умовах та в дуже стислі терміни. Модульне будівництво може здійснюватися на будь-якій твердій поверхні, тому не потрібно зведення фундаментів.
Будівництво швидкомонтованих кафе, бари, диско-клубу або ресторану - це швидкий процес. Швидкомонтовані магазини ми виробляємо за 14 робочих днів. Побудувати магазин за нашою технологією - це 3 дні роботи. Менше ніж за місяць Ви отримуєте готову будівлю магазину чи ресторану "під ключ".

Крім того, такий тип будівництва економічно вигідний, так як дозволяє максимально швидко здійснити введення в експлуатацію готового будинку.

За час своєї роботи нашою компанією було спроектовано, виготовлено і побудовано безліч торгових павільйонів, кафе, барів, ресторанів і дискотек. Побудувати ангар або здійснити зведення промислових будівель - це абсолютно прості завдання.

Кожен проект, який пропонує наша будівельна компанія - це готове і оригінальне рішення будівництва швидкомонтованих будівель, це висока якість будівництва і довговічність будівлі, це мінімальна ціна будівництва.

Швидкобудуюємі конструкції. Модульні будівлі торгових павільйонів

Побудувати модульний магазин зовсім нескладно і не потребує великих витрат.

Модулі широко використовуються в якості торговельних павільйонів на ринках і в торгових центрах. Наша компанія пропонує модулі різного розміру і різної комплектації.

При необхідності може бути спроектований утеплений модуль, а також модуль оснащений усіма необхідними комунікаціями. Також за бажанням замовника модуль для торгового павільйону може оснащуватися вікнами, дверима, орними або підйомними воротами. Ми також проводимо будівництво торгових кіосків в рекордно короткі терміни.

Використання модулів в якості торговельних майданчиків дуже популярно у зв'язку з невисокою вартістю, простотою конструкції, її мобільністю і довговічністю. Одним з основних переваг використання модульних будівель є саме їх мобільність.

При необхідності ваш торговий модуль може бути переміщений на нове місце, що просто неможливо при капітальному будівництві торгового павільйону.

Також на вимогу замовника модульне будівля може оснащуватися опалювальними та вентиляційними системами та системами водопостачання. Побудувати модульний магазин Ви можете не вкладаючи значних коштів.

Наша компанія пропонує вам декілька готових варіантів рішення для створення модульного торгового павільйону.

Монтаж конструкцій. Каркасні торгові павільйони

Компанія "Winnerstroy" здійснює будівництво швидкомонтованих будівель на основі легкого металевого каркаса. Перевагою такої будови в порівнянні з модульним будівництвом є можливість створення великих торгових павільйонів, критих ринків та торгово-розважальних майданчиків.
При каркасному будівництві використовується спроектований і протестований нашими інженерами металевий каркас, який виготовляється на заводах нашої компанії. Причому варто відзначити, що всі зварювальні роботи виробляються в заводських умовах з багатоступеневим контролем якості. Такий підхід до процесу виробництва металевого каркаса для швидкомонтованих будівлі дозволяє нашій компанії виключити можливість зварювального шлюбу при монтажі каркаса на будівельному майданчику.

Готовий металокаркас швидкомонтованого будівлі поставляється на будівельний майданчик, де проводиться його збірка шляхом сболчивания окремих деталей каркаса і установка його на заздалегідь підготовлений фундамент.Зведення каркасу займає всього кілька годин.

В залежності від умов експлуатації торгового павільйону, а також від вимог, що висуваються замовником, існує кілька варіантів обробки металокаркасу швидкомонтованого будівлі.

Перший варіант обробки застосовується для не утеплених будинків - це обшивка металевого каркасу профлистом і використання профнастилу для даху. Зведення даху може бути здійснено як у заводських умовах, так і на місці монтажу.При необхідності такий торговий павільйон може оснащуватися мансардними вікнами або прозорими вставками на стелі.

Другий варіант обробки - більш популярний - це обшивка каркаса будівлі сендвіч панелями. Сендвіч-панелі являють собою високотехнологічний матеріал, який має багату колірну гаму, простий в монтажі і зручний в експлуатації. Швидкобудуюємі будівлі з сендвіч панелей придбали велику популярність. Зведення будівель і споруд з подальшою обшивкою сендвіч панелями становить значну частку наших замовлень.

Вільний простір всередині сендвіч-панелі заповнено ізоляційним матеріалом. Саме товщина панелі, а значить і ізолюючого матеріалу всередині неї, і визначає ступінь утеплення каркасного будинку та його енергозберігаючі характеристики.

В залежності від умов експлуатації швидкобудуюємі будівлі атомойки або швидкобудуюємі будівлі магазину може комплектуватися різними опалювальними та вентиляційними системами. Також можлива установка кондиціонерів, організація холодного і гарячого водопостачання, прокладання електричних кабелів та телекомунікаційних мереж. Бистровозводімий торговий павільйон може бути побудований як в одноповерховому виконанні, так і бути багатоповерховим. Крім цього ми здійснюємо оперативне виробництво, монтаж і будівництво торгових кіосків.

Швидкобудуюємі кафе, бари, ресторани, диско-клуби. Швидкомонтовані будівлі ціна.

Більшість замовників будівництва бару, дискотеки чи ресторану основним своїм умовою висувають максимально швидке будівництво каркасного будинку. При цьому ціна будівництва грає не останню роль.

Компанія "Winnerstroi" має в розпорядженні усіма можливостями для швидкого будівництва будівель під бари, кафе, ресторани. Ми запропонуємо вам декілька готових проектів, розроблених нашими фахівцями. Витрати на будівництво і проектування в результаті вкрай невисокі.

І Вам не варто побоюватися, що Ваш будинок буде схожий на своїх попередників. За рахунок великого вибору кольорів фасадних матеріалів або сендвіч панелей, що використовуються при обробці металокаркасу будівлі, нам вдасться спроектувати і побудувати Ваше модульне будівля неповторним і особливим.

Якщо ж Вам не підійде жоден з готових і реалізованих проектів від нашої компанії, то ми раді запропонувати вам індивідуальне проектування швидкомонтованих будівлі.

При індивідуальному проектуванні наші інженери створять унікальний і неповторний проект спеціально для вас. Такий проект буде повною мірою відображати індивідуальність вашого закладу і підкреслювати його особливості.

Наша компанія гарантує швидке і високоякісне будівництво швидкомонтованих будинків під кафе, бари, ресторани, клуби на основі металокаркасу. Відпрацьовані і доведені практично до досконалості технології, використовувані нашою компанією, дозволяють нам в найкоротші терміни здійснювати будівництво навіть великих і складних об'єктів.

Переваги

Швидкобудуюємі конструкції знаходять все більше застосування в сучасному каркасному будівництві. Наша компанія використовує в основному швидкобудуюємі металоконструкції при будівництві об'єктів.

Якщо ви ще не вирішили, яким способом будівництва віддати перевагу, то вам, напевно, цікаво дізнатися, що саме так сильно вплинуло на повсюдне поширення і використання швидкомонтованих будівель. Безумовно, це переваги каркасного і модульного будівництва:

Швидке або модульне будівля має невелику вагу у порівнянні з капітальним будову, а значить, не потребує настільки потужному фундаменті. Таким чином, віддавши перевагу швидке будівництво ви економите на фундаменті не тільки гроші, але і час.
При будівництві будинку на металокаркасе всі елементи поставляються заводом на будівельний майданчик практично повністю готовими. Монтаж конструкцій сильно спрощується. Таким чином, термін будівництва скорочується і зменшуються Ваші витрати при зведенні будівлі.
Швидкомонтовані будівлі, ціна яких на сьогоднішній день найбільш низька, є дуже економічними. За рахунок використання високотехнологічних матеріалів для обшивання металевого каркасу або модуля вам надалі вдасться значно скоротити витрати на опалення приміщення.
Всі швидкобудуюємі будівлі ще на етапі їх виробництва на заводі оснащуються не тільки необхідними технологічними отворами і нішами, але і, при необхідності, комунікаціями. Це дозволяє виключити труднощі у подальшому при обладнанні Вашого будинку., отже, економиться час і гроші замовника.
Швидкомонтовані офіси, магазини, кафе мобільні. Це означає, що в разі необхідності, будь будова може бути розібрана і побудовано на новому місці. Швидкомонтовані склади або модульні ангари, побудовані нашою компанією, можна легко перемістити і звести на новому місці.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
(2 голосов, в среднем: 4.00 из 5)
Loading...

Зателефонуйте нам