Замовити дзвінок
(044) 209-11-43 (044) 209-44-31 (097) 639-63-63
Для сотрудничества
(050) 464-63-63
Проектно будівельна
компанія
Напишіть нам
stiker
15 років досвіду роботи
stiker
7 років на ринку
stiker
Понад 100 об'єктів
(044) 209-11-43

Модульні будівлі

Winnerstroy - Проектно-будівельна компанія Модульні будівлі Iнші розділи

Модульні будівлі для ефективної роботи та комфортного проживання

Модульні будівлі - це відмінна альтернатива традиційному кам'яного і дерев'яного будівництва. Силами фахівців нашої компанії модульні будинки можна звести досить швидко, і прослужать ці споруди дуже довго. У«Winnerstroi знають толк в швидкомонтованих металевих будинках, так як саме такі будівлі та споруди – наша спеціалізація.

Сьогодні все частіше в ці будівлі переїжджають офіси, заселяються постояльці готелів. Хорошим архітектурним рішенням модульні будинки і в житловому будівництві. Тому такий будинок може задовольнити ваші потреби, якщо вам потрібно або організувати робоче місце для своїх співробітників, або обзавестися власним житлом. Все що потрібно від вас, так це вибрати проект, типовий або індивідуальний, промислового будинку або житлового, а ми допоможемо її реалізувати.

Таке широке кількість сфер застосування цих будівель обумовлено тим, що швидкобудуюємі будівлі мають ряд особливостей. Так, наприклад, досить об'ємний блок-модуль може мати декілька варіантів виконання: він може бути і повністю замкнутим, в ньому можуть бути відсутніми одна і дві стіни. А будівництво модульних будівель від компанії «Winnerstroy» - це ще й кращі технологічні розробки і рішення. Наші фахівці не тільки індивідуально прорахують кожна будівля, але і замість каркаса з клеєного бруса або цільного, запропонують зварену металеву конструкцію. Такий інноваційний, серйозний підхід до справи гарантує, що модульне будівля:

  • має досить високу ступінь жорсткості;
  • модульні конструкції можна успішно переміщати з місця на місце і не тільки в межах однієї ділянки;
  • невелика вага конструкції не вимагає закладки особливого потужного фундаменту.

Сучасні модульні будівлі зводять з контейнерів. Ці елементи майбутнього будинку виготовляють в заводських умовах. Далі збірка будівлі здійснюється прямо на ділянці.

Модульні будинки - швидкомонтовані споруди

Головні переваги, якими відрізняються швидкобудуюємі будівлі і споруди від фахівців « Winnerstroy», вже оцінили десятки і сотні споживачів. Крім того, що модульний будинок можна побудувати в лічені дні при досить невеликих роботи, в нього можна заселятися відразу ж після завершення будівництва. Так, наприклад, модульне будівля на 50 м2 наші фахівці взведут за 2 тижні, а для будинку на 200-300 м2 нам знадобитися місяць.

Модульні будівліВ цьому будинку не тільки тепло і затишно, але і обов'язково буде комфортно. У ньому відмінно працюють всі необхідні інженерні мережі, водопровід, каналізація, вентиляція. Ще один важливий і такий приємний аспект для майбутнього власника модульного будинку – це те, що будівництво цих будівель можна провести на орендованій території. У разі розірвання договору або закінчення його дії, будинок можна забрати з собою. Вам потрібен власний будинок, офісне та складське приміщення в стислі терміни? Ви проживаєте на території Києва та області? Тоді Вам потрібно звертатися за кваліфікованою допомогою до «Winnerstroy».

Оцініть статтю:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Напишіть нам

Напишіть нам

заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:
заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:

Зателефонуйте нам