Назначити зустріч
Залишити заявку

Капітальне будівництво

Ціна від 6000грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

В даний час капітальне будівництво користується великою популярністю на будівельному ринку Києва. Власне житло стало для багатьох цілеспрямованих і прогресивних людей найголовнішою метою. Будинок або котедж визначає матеріальне благополуччя людини, а також є показником доходу і раціональності. Цим пояснюється незмінно високий попит на будівництво будинків , який спостерігається не тільки в столиці, а й на всій території України.

Як відомо, попит народжує пропозицію, і будівельних компаній, великих і дрібних, стає все більше. Складність в тому, щоб знайти гідного підрядника, який візьме на себе весь спектр робіт: розробку проекту, будівництво , підведення всіх необхідних комунікацій і введення споруди в експлуатацію.

Капітальне будівництво в Києві - основний напрямок діяльності компанії Winnerstroy. Ми не тільки будуємо котеджі, будинки, але і розробляємо проекти , проводимо інженерні роботи, облаштовуємо прилеглу територію.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

З якого матеріалу ми будуємо?

При будівництві будинків ми активно використовуємо новітні технології і матеріали, які дозволяють більш ефективно зберігати тепло, протидіяти вологи, і при цьому не обтяжують конструкції.

Серед них:

Цегла був і залишається будівельним матеріалом поза часом і стилів. За допомогою цегли створюють солідні престижні апартаменти. В результаті будівництва капітальних будинків з цегли, власник набуває розкішне житло для постійного проживання з усіма зручностями і в рекордно короткі терміни. Будинок з піно-або газоблоку завжди залишатиметься теплим в холодну пору року і зберігає прохолоду спекотним літом.

Надійні будинку від Winnerstroi бездоганно служать своїм власникам від 70 до 100 років і більше.

Зведення житлових споруд від Winnerstroy

Будівництво котеджів або будинків - багатогранний процес, і наші фахівці підходять до нього з розумом і відповідальністю. Довіра клієнтів і задоволеність нашою роботою дуже важливі для компанії. Ми не будуємо будинки під копірку! Якщо вас не влаштовує типовий проект житлового комплексу або заміської нерухомості, ми розробимо унікальний проект на індивідуальну вимогу.

При будівництві капітальних будинків ми враховуємо безліч деталей:

В результаті плідної роботи інженерів, проектувальників і будівельників, ви отримуєте надійний, комфортний і зручний для постійного і щасливого проживання будинок.

Виконуючи замовлення з капітального будівництву котеджів , ми реалізуємо різні види робіт:

5 причин співпрацювати з нами:

  1. Бездоганне виконання будівельних, монтажних та оздоблювальних робіт.
  2. Застосування екологічно чистих матеріалів.
  3. Дотримання будівельних норм.
  4. Капітальне будівництво від А до Я з дотриманням термінів.
  5. Налагоджена організація праці, регулярне прибирання та вивезення сміття з будмайданчика і об'єкта.

Будівництво будинків або таунхаусів починається після укладення договору на надання послуг, складання кошторису і узгодження термінів. Winnerstroi пишається кваліфікацією інженерів, проектувальників і будівельників. Бажаєте знайти затишний будинок для себе і своєї сім'ї? Ми з радістю допоможемо вам у цьому.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам