Замовити дзвінок
(097) 639-63-63 (044) 232-76-97 (063) 323-83-33
Для сотрудничества
(050) 464-63-63
Проектно будівельна
компанія
Напишіть нам
stiker
15 років досвіду роботи
stiker
7 років на ринку
stiker
Понад 100 об'єктів
(044)232-76-97

Каркасно-монолітне будівництво

Winnerstroy - Проектно-будівельна компанія Каркасно-монолітне будівництво Будівництво

Каркасно-монолітне будівництво , колись популярне тільки в промисловому і комерційному будівництві, сьогодні все частіше використовується в індивідуальному житловому будівництві.

Дана технологія (монолітний каркас) перевірена десятиліттями успішної експлуатації офісних і торгових приміщень. Міцність, надійність, швидкі темпи зведення - основні, але не єдині переваги технології. Використовуючи технологію, вдається зводити приватні малоповерхові котеджі практично будь-якої форми.

Компанія «Winnerstroy» займається монолітно каркасних будівництвом котеджів в Києві. Фахівці володіють необхідною кваліфікацією і використовують в роботі новітні технології. Надаємо послуги як за індивідуальними, так і за типовими проектами.

Особливості технології монолітного каркасного будівництва

Каркасно-монолітний котедж будується за проектом, в якому позначені ділянки для внутрішніх комунікацій, а також відповідають вимогам канали для них. Представляє собою цільну плиту з бетону, фундамент армований сталевий гратами. Якщо проектом передбачений підвал, то стіни і входи також виконуються з бетонної суміші. Над ними розташовується фундамент.

Компанія «Winnerstroy» пропонує 2 способи каркасно-монолітного будівництва :

 • створення каркаса безпосередньо на будмайданчику;
 • створення металоконструкцій на фундаменті з деталей, підготовлених заздалегідь і збираються на об'єкті.

І в тому, і в іншому випадку використовується важка техніка, а також бетонний вузол та вібраційне обладнання для ущільнення бетону. Техніка необхідна для монтажу важких деталей, а вузол і віброобладнання - для безперервного процесу заливки бетонної суміші. Тільки в цьому випадку можна розраховувати на відсутність стиків бетону, що і є головною умовою надійності споруди.

Наступні етапи каркасно-монолітного будівництва - створення каркаса з арматури, закріплення опалубки, заливка бетону. Спочатку заливають основні колони, поступово переходячи до другорядних. Як правило, зведення виконують в теплу пору року. У деяких випадках, якщо проект не терпить зволікань, можливе використання бетону із спеціальними присадками, що поліпшують його характеристики при негативних температурах.

Переваги

Довговічність і надійність - основні переваги монолітно-каркасного будинку від «Winnerstroy». Будова здатне витримувати сейсмічні поштовхи в 7-8 балів, і прослужить вам і навіть вашим спадкоємцям.

Інша важлива риса - вільне планування кімнат. Несучі конструкції спираються на зовнішні стіни, тому внутрішнє планування може бути якою завгодно, вона не змінює навантаження на фундамент.

Серед інших очевидних переваг технології:

 • швидкі терміни зведення і мала, в порівнянні з іншими видами будівництва, усадка;
 • малу вагу будівлі, завдяки чому воно може зводитися навіть на пучинистих грунті;
 • мінімальну кількість стиків і швів сприяє непорушності споруди;
 • експлуатаційний термін понад 100 років.

Телефонуйте, приїжджайте і замовляйте каркасно-монолітне будівництво в «Winnerstroy»! Ми втілюємо мрії в реальність!

Каркасно-монолітне будівництво ціна від 4300 грн/м2

Отримати консультацію
Оцініть статтю:
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(4 голоса, в среднем: 4.8 из 5)

Напишіть нам

Напишіть нам

заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:
заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:

Зателефонуйте нам