Назначити зустріч
Залишити заявку

Будівництво офісів

Ціна від 6000грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Ми готові надати послуги для вашого бізнесу з будівництва офісів як невеликих модульних або каркасних будівель, так і будівель офісів.

Купити офісне споруда в готовому вигляді можна в тому випадку, коли офіс необхідний для невеликої кількості співробітників або на нетривалий час. У цьому випадку ми виготовимо мобільний офіс, який представляє собою модульне будівля з готових блоків, доставимо на місце монтажу і протягом декількох днів змонтуємо. Причому зовнішній вигляд такої будівлі офісу нічим не видає того, що це швидкобудуюємі офісне модульне будівля.

Нове офісне приміщення може бути обладнане всіма необхідними системами і комунікаціями і надавати можливість комфортної роботи для всіх офісних працівників.

При будівництві модульних будівель офісів ми підключаємо їх до всіх зовнішніх комунікацій і передаємо Замовнику готову офісний будинок під ключ з зовнішньою і внутрішньою обробкою, з обладнанням санвузлів і серверних, з установкою приладів опалення та кондиціонерів.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Ми беремо на себе всі турботи по будівництву Вашого офісної будівлі:

  1. проектування офісів.
  2. підготовка майданчика для будівництва будівлі офісу.
  3. зведення офісного будівлі та обладнання офісу під ключ.

Що стосується проекту офісу, то Ви можете звернутися в наш проектне бюро, викласти основні побажання, що стосуються будівництва офісної будівлі, спільно з нашими проектувальниками розробити ескіз будівлі Вашого офісу і план приміщень майбутнього офісної будівлі.

Планування офісного будинку при цьому буде враховувати не тільки норми розміщення персоналу і вимоги безпеки і комфорту, але і Ваші індивідуальні побажання, що стосуються організації діяльності Вашого офісу. Проектування офісних будівель не займає багато часу і не вимагає від Вас серйозних вкладень.

Проекти офісних будівель можуть бути реалізовані з урахуванням Ваших індивідуальних побажань і в тому обсязі, в якому Вам це необхідно.

Для замовлення проекту торгово-офісних будівель або адміністративно-офісних будівель Вам необхідно подзвонити нам. Вас проконсультують грамотні фахівці, при необхідності виїдуть на місце будівництва і протягом декількох днів розроблять для Вас ескізний проект офісу з усіма необхідними Вам нюансами.

будівництво офісних приміщень При необхідності наші фахівці проектувальники візьмуть на себе питання узгодження проекту і проходження необхідних експертиз.

Архітектура офісних будівель настільки різноманітна, що в будь-якому випадку нам вдасться запропонувати Вам саме той варіант зовнішнього вигляду і плану офісу, який найбільше Вас влаштує.Фасади офісних будівель можуть підкреслити стиль Вашої компанії і виконуються з сучасних довговічних матеріалів.

Сучасне офісне приміщення буде гармонійно вписано в існуючу архітектуру району будівництва або монтажу, якщо Ви замовите модульні офісні будівлі.

Красиві офісні будівлі ми будуємо з застосуванням нових будівельних матеріалів і цікавих дизайнерських рішень.

Типові проекти офісних будівель, відповідні Вашим вимогам будуть перероблені під Ваші потреби та побажання. Бізнес план будівництва офісних будівель може включати не тільки креслення офісної будівлі, але і розрахунок всіх параметрів будівництва офісу та подальшої експлуатації.

Подивитися реалізовані нами об'єкти Ви можете у розділі "Наші об'єкти"

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам