Назначити зустріч
Залишити заявку

Будівництво і реконструкція

Ціна від 5000грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Будівництво та реконструкція будівель – ще один напрямок діяльності компанії «Winnerstroy». Підготовка плану, здача проекту відповідно до технічної документації, прозорі розрахунки, виконання норм і вимог безпеки – ось наші основні принципи.

Від зовнішнього вигляду будівель, екстер'єру унікальності, стану внутрішнього ремонту та оздоблення залежить не тільки комфорт городян, але і загальне враження про місто. Київ – столиця багатомільйонної держави, тому будівництво і реконструкція споруд відіграє особливу роль. Щорічно сюди приїжджають мільйони туристів, які по архітектурному вигляду роблять висновки про цілій країні.

Реконструкція

Мабуть, немає людини, яка б не уявляв, що таке реконструкція будівель і споруд. В загальних рисах – це модернізація споруди, збільшує її функціональність. Вдивляючись глибше – це багатогранний комплекс організаційно-будівельних робіт, спрямованих на зміну та поліпшення показників будови. Ця задача складається з декількох етапів:

Причинами для реконструкції будівлі можуть бути:

Більш складним процесом, ніж будівництво, реконструкція будівель. Як правило, в Києві реконструируемая споруда вже має якусь позицію в існуючій інфраструктурі, взаємопов'язана з актуальною архітектурою і естетикою столиці. Тому, вносячи корективи, важливо не тільки дотримуватися принципів індивідуального підходу, але і враховувати навколишній архітектурний ансамбль столиці.

Будівництво споруд

Будівництво будівель – складний процес, що вимагає ретельного проектування, узгодження етапів з наглядовими органами та вирішення безлічі супутніх питань і проблем. Досвідчені співробітники «Winnerstroy» проведуть всі важливі розрахунки, нададуть віртуальну 3D-версію, проведуть підрахунок будівельно-монтажних робіт, складуть бюджетний та тимчасової графіки. Завдяки такому грунтовного підходу, вдається відстежувати фінансову складову, а також контролювати будівництво споруд, терміни і якість.

Чому «Winnerstroy»?

До вибору бригади, що виконує будівництво будівель і їх модернізацію, слід підійти з розумом. Уклавши договір з недобросовісним виконавцем, результат може бути непоправним.

Звертаючись в «Winnerstroy», ви отримуєте синтез найважливіших для будівництва та реконструкції будівель і споруд критеріїв:

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Строительство зданий и сооружений

Строительство зданий – сложный процесс, требующий тщательного проектирования, согласования этапов с надзорными органами и решения множества сопутствующих вопросов и проблем. Опытные сотрудники Winnerstroy проведут все важные расчёты, предоставят виртуальную 3D-версию, проведут подсчёт строительно-монтажных работ, составят бюджетный и временной графики. Благодаря такому основательному подходу, удаётся отслеживать финансовую составляющую, а также контролировать строительство сооружений, сроки и качество.

Более сложным процессом, нежели строительство, является реконструкция зданий. Как правило, в Киеве реконструируемая постройка уже имеет некую позицию в существующей инфраструктуре, взаимосвязана с актуальной архитектурой и эстетикой столицы. Поэтому, внося коррективы, важно не только соблюдать принципы индивидуального подхода, но и учитывать окружающий архитектурный ансамбль столицы.

Реконструкция зданий

Реконструкция зданий — это комплекс мер, направленных на восстановление состояния здания до его полной пригодности к дальнейшей эксплуатации. Кроме того, строительство и реконструкция зданий позволяет обновить фасад здания, модернизировать инженерные системы, укреплять фундамент, добавлять пристройки, увеличивать этажность и заменять изношенные строительные конструкции.  В процессе реконструкции здания необходимо учитывать не только износ реконструируемого строения, но и художественное единство с ближайшими постройками, чтобы не нарушать архитектуру города.

Вглядываясь глубже – это многогранный комплекс организационно-строительных работ, направленных на изменение и улучшение показателей строения. Эта задача состоит из нескольких этапов:

Причинами для реконструкции здания могут быть:

Реконструкция зачастую более сложная и трудоемкая работа, чем строительство здания с нуля. Особенно проблематично проводить реконструкцию в зданиях без остановки их эксплуатации, что требуется при восстановлении многих промышленных предприятий. Однако современное строительство располагает всеми необходимыми методами, необходимыми для работы даже в самых тяжелых условиях.

Почему Winnerstroy?

К выбору бригады, выполняющей строительство зданий и их модернизацию, следует подойти с умом. Заключив договор с недобросовестным исполнителем, исход может быть непоправимым.

Обращаясь в Winnerstroi, вы получаете синтез важнейших для строительства и реконструкции зданий и сооружений критериев:

Бетонні підлоги, являють собою так званий «пиріг», що складається з певних верств. Всі вони мають своє призначення і повинні бути покладені в порядку суворої черговості.

Склад підлог:

 • 1. Топинг
 • 2. Монолітний бетон
 • 3. Гідроізоляція
 • 4. Бетонна підготовка
 • 5. Геотекстиль
 • 6. Ущільнене піщаної основи
 • 7. Грунт
Отримати консультацію

Металоконструкції представляють собою легкі і недорогі будівлі, виготовлені каркасним методом.

Чому ми вибираємо МК

 • 1. Mеньший тиск на грунт
 • 2. Швидкість будівництва
 • 3. Правильність геометрії
Отримати консультацію

Огороджувальні конструкції обшиваються якісними сендвіч панелями Як вітчизняних так і зарубіжних виробників

Структура стін:

 • 1. Сендвіч панель
 • 2. Нащельник
 • 3. Нижній відлив
Отримати консультацію

Покрівля так само є «пиріг», що складається з певних верств. Покрівля, змонтована при дотриманні правильного виконання робіт з укладання всіх матеріалів є найголовнішим елементом збереження тепла в приміщенні.

Чому ми вибираємо мембрану:

 • 1. Гнучкість і міцність.
 • 2. Захисні властивості, що підвищують термостійкість
  і опір UV-променів.
 • 3. Хороша адаптація до різних температур.
 • 4. Відповідність протипожежним вимогам.
Отримати консультацію
clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам