Назначити зустріч
Залишити заявку

Реконструкція житлових будинків

Ціна від грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Реконструкція житлових будівель представляє собою цілий комплекс робіт, спрямованих на поліпшення характеристик, зміна планування, розширення функціональності будівлі, в якому постійно живуть люди. Також метою перетворення є надання естетичності будовою та приведення його у відповідність з сучасними вимогами.

З точки зору фінансових витрат провести реконструкцію вигідніше, ніж зносити старий будинок і на його місці будувати нове. В більшості своїй старий житловий фонд може похвалитися міцністю несучих і огороджувальних конструкцій. Це стає ще одним аргументом на користь збереження таких об'єктів.

Компанія «Winnerstroy» пропонує свої послуги з реконструкції житлових будівель, а також комерційних, спортивних і розважальних комплексів.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Основні види робіт при реконструкції житлових будівель:

В залежності від ступеня морального старіння та аварійності реконструкція нежитлової будівлі або багатоквартирного житлового будинку може бути частковою або повною. У першому випадку виконується один чи кілька видів реновації: зміцнення фундаменту, заміна покрівельного покриття. При повному реконструкції нежитлової будівлі фахівці виконують цілий спектр робіт: від посилення несучих стін до оновлення фасаду.

Реконструкція житлових будівель в «Winnerstroy»

Наявні планувальні рішення не відповідають актуальним вимогам безпеки та комфорту? Комунікації застаріли, а фасад втратив колишню привабливість і вимагає оновлення? Фахівці компанії «Winnerstroy» проведуть реконструкцію житлових будівель, а також нежитлового фонду, дотримуючись вимоги актуальних будівельних норм. Проводимо роботи в стислі терміни, узгодимо проект у інстанціях, використовуємо якісні будматеріали та сучасну техніку.

Напівзруйновані та нежитлові будівлі можна відновити, створивши комфортні і привабливі апартаменти. Наша компанія займається реставрацією в Києві давно. Завдяки реконструкції нежитлових будівель, старих і несучасних, вони знаходять друге життя. Звертайтеся в «Winnerstroy»! Ми гарантуємо швидкі і чудові результати.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам