Назначити зустріч
Залишити заявку

Геодезичні роботи

Ціна від грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

На сьогоднішній день геодезичні роботи в Україні є затребуваною процедурою в сфері будівництва. Під цим терміном прийнято розуміти цілий ряд заходів, які полягають у вимірюванні поверхні землі спеціальними приладами з подальшою аналітикою. В результаті подібних робіт, клієнт зможе отримати інформацію про те, які можуть бути рельєфні особливості, а також прогнози для ділянки під будівництво (він сприятливий для будівель або немає). Завдяки тому, що існують геодезичні кадастрові роботи, весь процес будівництва істотно спрощується. Компанія «ВИННЕРСТРОЙ» пропонує клієнтам замовити всі типи подібних робіт на професійному рівні. До таких послуг відносяться:

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Найбільш популярна і необхідна послуга – це зйомка топографічного характеру масштабом 1 до 500. Цей процес потрібен для людей, які бажають починати проектувати і будувати об'єкти для власних цілей, проживання або невеликих фірм. Також за допомогою топографічної зйомки є можливість більш детально оцінити обсяги робіт і раціонально розрахувати всі необхідні процеси, щоб уникнути можливих фінансових і тимчасових витрат надалі.

Не менш поширені геодезичні роботи в будівництві – це установка або винесення меж ділянки землі. Дана послуга знадобиться для тих, хто бажає вирішити спірні питання з сусідами з приводу поділу території, хоче відновити межові знаки, точно визначити кордон. Крім того, винесення меж вкрай необхідний у випадку, якщо ділянка під будівництво не має меж і отриманий нещодавно.

Геодезія ділянки. Геодезичні роботи в Києві та київській області

Крім вищевказаних геодезичних робіт, наша компанія надає можливість скористатися послугою виконавчої зйомки. Вона дозволяє проконтролювати повністю всі виробничі роботи, а також визначити мінімальні нестикування і неточності в процесі будівництва. Таким чином, ви зможете порівняти, наскільки готовий будинок (або на момент споруди) відповідає раніше затвердженому проекту. Відзначається, що даний тип зйомки робиться неодноразово з метою виявлення неточностей на кожному етапі – від закладання фундаменту до зведення каркаса і т. д.

Найважливішим чинником вже після того, як будинок готовий, є призначення вимірів. Наша компанія має спеціальне обладнання, яке допоможе визначити навіть мінімальні деформації з метою їх усунення. Якщо були помічені мінімальні дефекти або проблеми зі зведенням конструкції – їх необхідно виправляти якомога раніше, так як в майбутньому можна зіткнутися з цілим рядом труднощів. Бажаєте замовити послуги геодезії? Звертайтеся в «ВИННЕРСТРОЙ», і результат перевершить всі ваші очікування!

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам