Назначити зустріч
Залишити заявку

Будівельна компанія Winnerstroy

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Хто ми?

Команда професіоналів, що знають про будівництво все і навіть більше. Офіційно наше проектно-будівельне підприємство створене в 2013 році, але свою діяльність ми почали раніше. Весь цей час ми накопичували досвід, формували команду й вдосконалювали майстерність, щоб задовольнити вимоги клієнтів для зведення надійних і довговічних споруд.

Ми постійно відстежуємо новини у сфері зведення конструкцій та дизайну, вивчаємо інноваційні будматеріали та способи їх експлуатації в оздоблювальних роботах. Разом з тим, ми не уникаємо класичних архітектурних прийомів, перевірених часом. Звертаючись до нас, Ви отримуєте повний пакет послуг, включаючи розробку проекту та реставрацію.

Що ми пропонуємо?

Проектно - будівельна компанія «Winnerstroy» спеціалізується у галузі проектування та будівництва споруд:

Водночас, ми розуміємо, що нове будівництво – не завжди виправданий варіант. Іноді вигідніше виконати реконструкцію споруди, аби підвищити його функціональність та змінити призначення. Тому наші фахівці виконають реставрацію старих будівель, збільшуючи корисну площу або замінюючи старі матеріали на нові.

Наш продукт – це раціональне, з точки зору матеріальних витрат, рішення у сфері торгівлі, бізнесу, постійного або тимчасового проживання, яке поєднує в собі зручність та безпеку при експлуатації і, звичайно, стильний дизайн.

Чому наші споруди особливі?

Кожна споруда, яка створена нашими майстрами, чи-то ТРЦ, заміський будинок або зерносховище – доказ того, що ідеальні споруди можна і потрібно створювати. Ми знаємо, як правильно спроектувати, а після – реалізувати цікаву Замовником концепцію. У своїй роботі ми застосовуємо як власні розробки, так і готові проекти, надані Замовниками.

Переваги Winnerstroy:

Виникли питання? Звертайтеся до нашого менеджера!

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
(9 голосов, в среднем: 1.67 из 5)
Loading...

Зателефонуйте нам