Назначити зустріч
Залишити заявку

Кадастрова зйомка

Ціна від грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

З метою максимально точного координування меж певних територій вкрай важливо враховувати, щоб кадастрова зйомка земельної ділянки проводилася на професійному рівні та у відповідності з встановленими нормами та вимогами. Процес являє собою зйомку геодезичного типу, яку часто називають планової або контурної. Завдяки кадастровій зйомці можна доступно і легко визначити межу об'єкта, щоб можна було поставити його на кадастровий облік держави. Крім того, топографічна зйомка ділянок нерухомості служить для того, щоб провести процес межування території або перевірити вже існуючі кордони.

Варто відзначити, що дану процедуру потрібно здійснювати не лише в тому випадку, якщо необхідно провести межування або тоді, коли необхідно ставити об'єкт на кадастровий облік. Виконання кадастрової зйомки допоможе вам вирішити суперечки з сусідами, які пов'язані з питаннями дотримання граничної території. Відзначається, що даний тип зйомки відмінно справляється з обчисленням такої інформації, як:

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Сама процедура кадастрової зйомки має відмінність від інших, так як під час її проведення відбувається обчислення заздалегідь визначених точок, які розташовані в межах кордонів території. Відразу після цього спеціаліст розпочинає оцінці точності координат і якості виконаної роботи. Всі вищевказані дані у подальшому використовуються з метою з'ясувати реальні межі певної ділянки. Сьогодні замовити кадастрову зйомку земельної ділянки можна в багатьох компаніях, проте далеко не всі мають для цього професійні можливості. Компанія «ВИННЕРСТРОЙ», на відміну від конкурентів, має спеціальне обладнання, яке дозволяє провести всі необхідні розрахунки з високою точністю.

Саме точність є одним з найважливіших факторів на даному етапі, так як від нього залежить те, наскільки правильно буде сформована документація і постановка на облік. Етапи кадастрової зйомки і терміни виконання можуть відрізнятися в залежності від складнощів і розташування об'єкта. Однак є загальні встановлені норми, на які орієнтуються фахівці нашої компанії, і сам процес не займає багато часу. Ми пропонуємо замовнику скласти грамотно кадастровий план, який вкрай необхідний на етапі узгодження документації. Цінова політика послуг також залежить від типу об'єкта та інших факторів.

З метою більш детального ознайомлення про ціноутворення компанії «ВИННЕРСТРОЙ» та інших послугах, ви можете перейти у відповідний розділ на сайті, або звернутися до нас за вказаним номером телефону. Якщо ви знайдете вартість геодезичної зйомки у Києві та області дешевше, ніж у нашої компанії – ми готові піти на зустріч і зробити хорошу знижку. Всі процеси здійснюються виключно професіоналами та у відповідності з чинним законодавством.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам