Назначити зустріч
Залишити заявку

Проектування капітального будівництва

Ціна від 120грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Проектування капітального будівництва – найважливіша частина створення споруди. З неї починається життя житлового будинку, споруди промислового або торгово-розважального центру.

Чому важливо довірити проект надійному проектувальнику?

Є дії, за які не варто навіть братися, не спланувавши все наперед. А все тому, що детальне планування дозволяє знизити можливі ризики і виключити ситуацію, коли все пішло не так, як замислювалося. Це правило особливо стосується будівельній сфері.

Перш ніж приступити до будівництва багатоповерхівки, ясел або торгового центру, необхідно пройти безліч перепон. Потрібно погоджувати будівництво з відповідними інстанціями, знайти генпідрядників, але найважливіше – розробити грамотний проект об'єкта. Він включає в себе ескіз майбутньої будівлі, проектну і робочу документацію, схеми водо - і електропостачання. Проектування будівництва – це не тільки креслення, дають графічне зображення майбутнього об'єкта, але і економічні розрахунки, що підтверджують доцільність і економічну ефективність наміченого будівництва.

Важливо, щоб виконавець в ході проектування будівництва задіяв сучасні технології і будматеріали, володів достатнім практичним досвідом і не порушував обумовлених термінів. Ось чому до вибору проектної компанії слід підійти грунтовно.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Проектування будівництва від «Winnerstroy»

Проектування споруди будь-якого призначення відводиться особлива роль, оскільки від його детального опрацювання залежить безпека використання будівлі, функціональність і довговічність.

Професіоналізм виконавця багато в чому залежить від досвіду роботи і наявності в команді кваліфікованих інженерів, будівельників. Крім цього, запорука своєчасного завершення завдання і його високої якості – комплексне виконання. Якщо компанія передає частину робіт на субпідряд, велика ймовірність зривів термінів.

Штат компанії «Winnerstroy» укомплектований конструкторами, проектувальниками і фахівцями з інженерних мереж. За нашими плечима понад 100 проектів споруди різної функціональності. Оптимізація витрат клієнта і підвищення експлуатаційних характеристик житлових висоток, соціальних установ і комерційних будівель – ми знаємо про це все.

Наша увага не обійде жодну саму найменшу деталь! Ми готові поділитися своїм професіоналізмом з проектування капітального будівництва з вами.

Наші переваги:

Ми допоможемо вибрати гідний проект або реалізувати індивідуальний

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
(1 голосов, в среднем: 5.00 из 5)
Loading...

Зателефонуйте нам