Назначити зустріч
Залишити заявку

Будівництво торгових рядів

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Компанія Winnerstroi також збирає та встановлює торгові ряди.

Торговий ряд може бути виконаний як 1-й варіант: сукупність поруч-стоять кіосків, у них окремі стіни і автономна вся внутрішня і зовнішня структура, 2-й варіант: це може бути єдине будова, в якому буде використаний єдиний металевий каркас (У цьому разі торговий ряд буде дешевше, за рахунок меншого використання матеріалів, але буде не таким зручним у разі перевезення на інше місце).

Площа виробів може бути будь-яка.

У стандартному варіанті Торговий ряд складається:

1. Зварний Металевий каркас, що складається з труб різного перерізу (50х50х3; 25x40x3; 40x80x3; 20х20х3), в основі лежить швелер 12

2. Зовнішня обробка: Профільований лист (Колір на вибір замовника), Козирок -на вибір: Прокачаний проф. лист або не прокачаний проф. лист (Колір на вибір замовника)

3. Внутрішнє оздоблення: Стіни -Вагонка (шовна або без шовна на вибір, колір на вибір замовника)

4. Електрика: Електрична розводка, Розетки, Вмикачі, Лічильник, Автомати, Світильники з лампами денного світла, Точкові світильники (підсвічування фриза зовнішня)

5. Утеплення: У стінах використовується пінопласт 50 мм, плівки Гідро та Паро бар'єр. В стелі Хв. вата ISOVER, плита ДСП, дошка 25 мм. Підлога -Дошка для підлоги 25 мм, Плита ДСП, Лінолеум.

6. Вікна та Двері: До вартості додаються окремо, залежно від їх кількості і розмірів (Вікна ПВХ з 1 або 2-х камерним скло пакетом, Двері на вибір ПВХ або Металеві)

Виконуємо доставку і встановлення виробу на заздалегідь підготовлений фундамент або на блоки в рівень. Вартість доставки обговорюється окремо (на її розмір впливає відстань, кількість одночасно перевозяться модулів, габаритність вироби.

Конфігурація, наповнення, зовнішня і внутрішня обробка може бути змінена за бажанням замовника (в описі вище наведений стандартний варіант).

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам