Назначити зустріч
Залишити заявку

Топографічна зйомка

Ціна від грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Геодезичні вишукування на сьогоднішній день представляють собою важливу процедуру, яку необхідно провести перед початком проектування об'єкта. Процедура включає в себе різні типи досліджень, які здійснюються на певних етапах. В даному випадку мова піде про таке поняття, як топографічна зйомка земельної ділянки. Це один з головних видів вишукувань, який дозволяє максимально точно розробити план і топографічну карту території. Під час наземної зйомки, спеціаліст вимірює рівень висоти, поворотні кути, відстані і т. д. Однак існує відносно новий і більш функціональний метод – геодезична зйомка з застосуванням спеціального літального обладнання. Таке обладнання має різну потужність і ділиться на два типи – аерофотозйомка або космічна зйомка.

Компанія «ВИННЕРСТРОЙ» дає переконливі гарантії, що топографічна зйомка для дозволу на будівництво виконується на професійному рівні. Вона також може виконуватися в різних масштабах, але найбільш затребуваний серед усіх – це 1 до 500. Справа в тому, що даний масштаб найчастіше застосовують при інших типах робіт, таких як проектування, реконструкція або розробка генеральних планів. Крім того, такий масштаб дозволяє визначити інженерні комунікації та погодити їх з метою доцільного монтажу.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Зйомка топографічного типу в більшості випадків поділяється на три етапи:

У компанії «ВИННЕРСТРОЙ» працюють досвідчені інженери та геодезисти, які проведуть вищевказані та інші дослідження з метою максимальної економії часу і ресурсів. Крім того, прийнятна цінова політика подібних послуг стане приємним доповненням для кожного клієнта. Якщо ви бажаєте, щоб топографічні зйомки для проектування, будівництва та землекористування в Києві, області, а також по всій Україні проводилися професійно – звертайтеся в нашу компанію. Багаторічна співпраця з фахівцями в даній сфері гарантує вам результат, який буде досягнуто за короткі терміни, щоб не затягувати з початком проектування і безпосередньо будівництва об'єкта.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
(3 голосов, в среднем: 3.67 из 5)
Loading...

Зателефонуйте нам