Назначити зустріч
Залишити заявку

Проектування зерносховищ та елеваторів

Ціна від 95грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Україна – аграрна країна. Щорічно сільське господарство нарощує темпи розвитку. Тому компанія '"Winnerstroy"' одним з ключових напрямків своєї діяльності вважає проектування зерносховищ.

Маючи угіддя сільськогосподарських культур, власники полів повинні пам'ятати, що виростити зерно – тільки половина справи. Від того, наскільки якісно будуть зберігатися тонни зерна до моменту збуту покупцям, залежить успіх всього підприємства.

Елеватор – не просто приміщення, а проектування елеваторів – багатогранний процес. Це сукупність споруд, що включає:

У середньому, сховище зерна оснащене більш ніж 100 технологічними установками. Проектування комплексів, призначених для зберігання зернових, включає кілька етапів: від створення ескізів до будівництва і введення споруди в експлуатацію.

Якість проекту впливає на всю процедуру будівництва, продуктивність техніки і, в підсумку, на інвестиційну привабливість підприємства.

Фахівці «Winnerstroy» готові допомогти в проектуванні зерносховищ будь-якого типу. Ми пропонуємо розробку готової до використання багатофункціональної конструкції, в якій продукція збереже свої найкращі якості.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Основні вимоги до проектування зерносховищ

Після збирання зерна потрібно ще 1-2 місяці на те, щоб просохнути. В цей час зерно дихає, виділяючи при цьому надлишкову вологу. Тому проектування елеваторів передбачає достатню вентиляцію на зерноскладах, щоб культура не пріла. Підвищена температура і вологість викликають розвиток хвороботворних мікроорганізмів, які здатні знищити більшу частину врожаю.

Усі сховища повинні бути ґрунтовно захищені від гризунів, шкідників, бути безпечними для працюючих, довговічними і міцними, щоб витримувати тиск зернової маси. Додайте до цього нормальні санітарно-гігієнічні умови праці, вибухобезпечність і зручність в експлуатації, і ви отримаєте надійні і довговічні зерносховища від компанії '"Winnerstroy"'.

Проектування зерносховищ від компанії «Winnerstroy»: переваги

Ми пропонуємо проектування зерносховищ з плоским дном, силосні конусоподібні споруди, а також тимчасові збірні сховища.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам