Назначити зустріч
Залишити заявку

Проектування СТО, автосалонів, автомийок і кафе

Ціна від 150грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Автосалони, станції техобслуговування, автомийки, кафе і павільйони – все це місця громадського користування, де кожен день крім звичайного кількості співробітників бувають десятки, а то і сотні відвідувачів. Саме тому такі будівлі повинні бути комфортними не тільки для працівників, які трудяться в них, але і для людей, які приходять туди.

Таким підходом керуються професіонали компанії «Winnerstroy» і знають, що один з найголовніших етапів зведення будівель і споруд – це створення проекту.

Адже саме в ньому треба враховувати:

Разом з вами ми виберемо оптимальний варіант типового або індивідуального проекту, в якому будуть враховані всі ваші вимоги. А вони для СТО, автомийок, павільйонів дуже різні.

Що потрібно для СТО та мийки

Ваш робочий проект СТО буде розроблений з урахуванням всіх вимог. Якщо ж у вас немає того, що ви хочете бачити на ділянці, то ми вам запропонуємо варіанти ескізних проектів. З них ви зможете вибрати собі підходящий.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Що вигідно відрізняє компанію «Winnerstroy», так це пропозицію вирішити питання проектування комплексно.

В обов'язковому порядку наші фахівці проведуть передпроектні дослідження, з'ясують у замовника загальну концепцію майбутнього автосервісу. Для подальшої роботи обов'язково будуть враховані такі фактори, як:

- місця розташування майбутнього швидкомонтованого будівлі для обслуговування автомобілів,

- який потік клієнтів чекають на СТО,

- розміри майбутнього сервісу,

- перелік послуг, які будуть надані на автосервісі.

Вище озвучена інформація вкрай важлива для того, щоб всі робочі зони були розміщені ергономічно, комфортно і раціонально. Для автосервісу дуже важливо правильно спланувати розміщення зон в'їзду і виїзду, зону приймання автомобіля. Максимально комфортними повинні бути і робочі місця для робітників СТО, автомийки.

Також обов'язково буде розроблена зона, де буде розташовано діагностичне та сервісне обладнання (у випадку з автосервісом). Крім цього, ми подбаємо про те, щоб максимально комфортною і добре розпланованому була зона паркування.

Якими будуть автосалони, кафе, павільйони

Автосалон – це більш складна будівля, яка вимагає наявності цілого комплексу приміщень. В проекті обов'язково повинні бути передбачені зони:

- адміністративна,

- сервісна,

- складська,

- виставковий зал.

Кожна з цих зон має бути спроектована з використанням новітніх технологій. При цьому всі приміщення повинні бути виконані в єдиному стилі.

Під час проектування кафе наші фахівці в главу кута ставлять зручне зонування внутрішнього простору і комфортне, безпечне розташування інженерних мереж. Також розрахунки проекту будуть проводитися виходячи з кількості осіб, що працюють в кафе.

Всі ці вищевикладені вимоги актуальні також під час проектування павільйонів. Для всіх цих будівель і споруд ми будемо застосовувати виключно індивідуальний підхід. Ціна за розробку проекту буде залежати виключно від того, для якої площі будуть проводитися роботи, за який період часу їх треба буде виконувати і до якої категорії складності вони відносяться.

З нашими фахівцями ваші павільйони, кафе, СТО та мийки будуть надійними, з високими виробничими показниками, і, звичайно ж, естетичними.

Проекти для автомийок, СТО і автосалонів: комфорт і високу якість

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам