Назначити зустріч
Залишити заявку

Будівництво новобудов

Ціна від 10000грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Будівництво новобудов – популярний напрям в столиці України. Багато городян мріють придбати нерухомість у Києві, адже це єдиний спосіб поліпшити житлові умови, не залишаючи міську межу. На ринку послуг є достатня кількість фахівців, що виконують проектування новобудови. Компанія «Winnerstroy» зібрала у своїх стінах професіоналів, які зможуть втілити мрію кожного замовника.

Сучасні новобудови зводяться за новими технологіями із застосуванням будматеріалів, які володіють поліпшеними експлуатаційними характеристиками. Змінився і підхід до проектування новобудов, які найчастіше є складовою ланкою житлового комплексу. Квартири в таких висотках відрізняються великим простором, а, при необхідності, легко піддаються переплануванню.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Будівництво новобудов в Києві – вигідне вкладення коштів

Щороку кількість жителів у столиці України збільшується. Саме тому багато бізнесмени вкладають кошти в будівництво новобудов, щоб забезпечити місцевих і приїжджих людей гідним житлом європейського рівня.

Однак щоб звести новобудову недостатньо розташовувати необхідною сумою. Будівництво новобудови в Києві припускає безліч етапів:

Далеко не у кожного бізнесмена є час на вирішення подібних питань.

Компанія «Winnerstroy» – надійний забудовник з багаторічним досвідом. За час роботи нам вдалося реалізувати понад 100 проектів новобудов. До будівництва житлового об'єкта ми підходимо з особливою увагою, витрачаючи багато сил. При підготовці пакету документів обов'язково дотримуємося норми і правила законодавства. Ось чому інвестори довіряють нам: за нашими плечима досвід практичної роботи, кращі фахівці та дотримання норм при будівництві новобудов.

Ми надаємо повний комплект послуг, включаючи проектування новобудов та об'єктів інженерно–транспортної інфраструктури.

Відмітне перевагу «Winnerstroy» – перетворення кожної новобудови в індивідуальний бренд. Ми не просто зводимо житлові об'єкти, ми формуємо середовище комфортного проживання.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам