Назначити зустріч
Залишити заявку

Будівництво спортивних споруд

Ціна від 5500грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Наша компанія здійснює проектування і будівництво швидкомонтованих споруд спортивного і оздоровчого призначення. Це спортзали, криті ковзанки , фізкультурно-оздоровчі центри і комплекси.

Використання технології будівництва будівель на основі посиленого металевого каркаса знайшло широке поширення в будівництві спортивних споруд. Як правило, спортивні споруди мають досить складну планування і велику висоту будівлі. Це призводить до того, що при використанні звичних технологій будівництва виникає цілий ряд проблем, які вирішують архітектори і будівельники.

При будівництві будівлі на основі металлокаркаса вдається уникнути багатьох труднощів.

Використання посилених металевих каркасів дозволяє зменшити фундамент будівлі і, як наслідок, скоротити витрати і терміни на будівництво.

Компанія "Winnerstroi" пропонує швидке каркасно-модульне будівництво ковзанок, льодових арен, тенісних кортів, басейнів, більярдних залів, боулінгів, стадіонів, спортивних залів, баскетбольних та волейбольних майданчиків, тренажерних залів та інших споруд спортивного і оздоровчого назаначения.
Спортивні споруди від компанії Winnerstroi - це найкращий вибір для тих, хто шукає спосіб побудувати спортивне будівлю або споруду з найменшими витратами і цінує високу якість роботи.

Наша компанія пропонує Вам сучасні каркасні технології будівництва спортивних споруд, арен і манежів на основі легких металоконструкцій.

Спорт стає все більш і більш популярним, а рух за здоровий спосіб життя приваблює з кожним днем в свої ряди все більше і більше прихильників. Саме у зв'язку із збільшеним попитом на спортивні послуги, зросла необхідність у швидкому будівництві різноманітних спортивних споруд.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Великі спортивні споруди

Багато спортивні споруди, такі як криті стадіони, льодові арени, манежі, волейбольні і баскетбольні майданчики і криті тенісні корти мають велику площу і виключають наявність всередині будівлі несучих колон. Зведення подібних споруд за звичними технологіями досить проблематично, має високу вартість і не завжди окупається. Для будівництва таких великих і складних об'єктів як не можна краще підходить застосування каркасної технології будівництва швидкомонтованих будівель.

Відмітна особливість даного типу споруд полягає в тому, що будинок будується на основі легкого металевого каркасу, який обшивається панелями. Найпопулярніші способи обшивки стін і покрівлі - використання при будівництві будівель сендвіч панелей заводського виготовлення або сендвіч панелей поелементної збірки.

Каркас з легких металевих конструкцій проходить повний процес підготовки: зварювання, фарбування, контрольні випробування та вимірювання.

Всі відповідальні зварювальні роботи проводяться в заводських умовах, щоб виключити можливість неякісної зварювання на великій висоті і, як наслідок, порушення жорсткості каркаса будівлі та можливість його обвалення.

На будівельний майданчик спортивної споруди каркас доставляється в практично готовому вигляді і робітником залишається тільки зібрати його за допомогою особливо міцних болтів.

Металевий каркас - це основна несуча конструкція спортивної споруди. Він ретельно прораховується і перевіряється ще на етапі проектування, щоб виключити можливість впливу несприятливих погодних умов, а також сейсмічної активності на стійкість і міцність конструкції.

Як правило, вертикальні поверхні каркаса оснащуються додатковими ребрами жорсткості з зварних балок. Подальша обробка багатошаровими панелями стін і даху дозволяє забезпечити достатній рівень теплоізоляції.

Льодові арени, катки, криті тенісні корти, басейни, манежі, стадіони при використанні в будівництві металевого каркаса мають короткі терміни будівництва та оздоблення приміщень, що дозволяє максимально швидко ввести спортивний об'єкт в експлуатацію.

Будівництво невеликих спортивних об'єктів

Будівництво каркасно модульне швидкомонтованих будівель знайшло широке застосування при будівництві тренажерних залів, спортивних майданчиків, боулінг-центрів, залів для тренувань і змагань та більярдних клубів.

В залежності від розміру спортивного об'єкта будівля може бути побудоване або за модульної технології будівництва, або з використанням при будівництві металевого каркаса. При цьому варто відзначити, що ще на етапі проектування продумуються всі необхідні комунікації, які передбачаються при виробництві самого спортивної споруди.

Таким чином готовий будинок має всі необхідні технологічні елементи для монтажу в подальшому необхідного обладнання.

За бажанням замовника спортивна споруда може оснащуватися системами вентиляції, гарячого і холодного водопостачання, опалення, каналізації, електропроводкою і іншими комунікаціями.

Наша компанія пропонує Вам індивідуальне проектування згідно Вашого технічного завдання.

Фахівці нашої компанії здійснюють проектування, будівництво і введення в експлуатацію будь-якого із спортивних будинків та споруд: льодові арени, катки, манежі, криті тенісні корти, басейни, боулінг-центри, тренажерні зали, майданчики для волейболу та баскетболу, а також великі багатофункціональні спортивні комплекси.

Проектування

Якщо Ви плануєте будівництво великого спортивного комплексу, ми пропонуємо Вам індивідуальне проектування. Наші інженери спроектують спортивний комплекс з урахуванням особливостей його функціонування, з урахуванням всіх Ваших побажань нададуть Вам на схвалення модель майбутньої будівлі спорткомплексу, а також проведуть розрахунок і проектування всіх необхідних інженерних комунікацій.

Після схвалення проекту Вам залишиться тільки дочекатися, поки його виготовлять на заводі нашої компанії. Як правило, виробництво і монтаж спортивного швидкомонтованого будівлі займає не більше кількох місяців.

Термін виготовлення багато в чому залежить від складності та обсягу проекту, а також від поточної завантаженості виробничих ліній.

Ми пропонуємо Вам також розрахунок і будівництво фундаменту під швидкобудуюємі будівлі, доставку всіх елементів на будівельний майданчик і безпосередньо саму будівництво будівлі.

Наші фахівці мають багатий досвід в зведенні каркасних спортивних споруд, що гарантує нашим замовникам швидке та якісне виконання будівельних робіт безпосередньо на місці.

Із зростанням попиту на спортивні споруди , будівництво спортивних будівель і споруд стає все більш популярним. Як правило, такі проекти досить швидко окупаються і приносять своїм власникам прибуток.

незалежно від того, що Ви вирішили побудувати невеликий тренажерний зал або великий багатофункціональний спортивний комплекс - ми запропонуємо Вам кілька оригінальних рішень для вашого будівництва.

Швидкомонтовані спортивні об'єкти - це сучасні спортивні споруди, які виконують безліч функцій і можуть використовуватися для проведення змагань або тренувань.

Спортивні арени і манежі, тренажерні зали та спортивні майданчики, басейни та боулінги, збудовані нашими фахівцями, стануть популярні і широко улюблені їх відвідувачами.

Якщо Ви плануєте відкривати свій спортивний центр, ми станемо вашим надійним партнером і помічником в цій справі.

Кожна будівля - це унікальне за своїми технічними характеристиками будову.

Ми застосовуємо у своїй роботі сучасні високотехнологічні матеріали, які дозволяють не тільки надати сучасний вигляд споруджуваного будівлі, але також роблять його економічним по енергоспоживанню, що на сьогоднішній день є одним з ключових моментів при будь-якому будівництві.

Наші проектувальники намагаються максимально використати при створенні проекту всі можливі ресурси для освітлення та опалення приміщення, що зменшує надалі витрати на утримання будівлі. Також ми пропонуємо комплектацію швидкомонтованих спортивних споруд сучасними системами опалення та вентиляції.

Бетонні підлоги, являють собою так званий «пиріг», що складається з певних верств. Всі вони мають своє призначення і повинні бути покладені в порядку суворої черговості.

Склад підлог:

 • 1. Топинг
 • 2. Монолітний бетон
 • 3. Гідроізоляція
 • 4. Бетонна підготовка
 • 5. Геотекстиль
 • 6. Ущільнене піщаної основи
 • 7. Грунт
Отримати консультацію

Металоконструкції представляють собою легкі і недорогі будівлі, виготовлені каркасним методом.

Чому ми вибираємо МК

 • 1. Mеньший тиск на грунт
 • 2. Швидкість будівництва
 • 3. Правильність геометрії
Отримати консультацію

Огороджувальні конструкції обшиваються якісними сендвіч панелями Як вітчизняних так і зарубіжних виробників

Структура стін:

 • 1. Сендвіч панель
 • 2. Нащельник
 • 3. Нижній відлив
Отримати консультацію

Покрівля так само є «пиріг», що складається з певних верств. Покрівля, змонтована при дотриманні правильного виконання робіт з укладання всіх матеріалів є найголовнішим елементом збереження тепла в приміщенні.

Чому ми вибираємо мембрану:

 • 1. Гнучкість і міцність.
 • 2. Захисні властивості, що підвищують термостійкість
  і опір UV-променів.
 • 3. Хороша адаптація до різних температур.
 • 4. Відповідність протипожежним вимогам.
Отримати консультацію
clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
(1 голосов, в среднем: 5.00 из 5)
Loading...

Зателефонуйте нам