Назначити зустріч
Залишити заявку

Проектування офісних будівель і ТРЦ з гарантією якості

Ціна від 120грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Проектування офісних будівель і торгово-розважальних центрів – це дуже складний і досить тривалий процес. Створюючи креслення для майбутніх багатоповерхових будівель, де протягом робочого дня зможуть перебувати сотні, а то й тисячі людей, фахівці «Winnerstroy» беруть на себе відповідальність за їх безпеку і комфорт.

Як ми будемо проектувати офісну будівлю

Сьогодні зведення офісних будівель може здійснюватися як за типовим, так і за індивідуальним проектом.

У першому випадку, ви отримаєте рішення для майбутнього офісного центру, яке вже перевірено роками і великою кількістю людей. Навіть якщо ви вирішили будувати «типово», то це не виключає індивідуальний підхід до подальшої роботи над проектом. Наші фахівці обов'язково будуть з'ясовувати, чи можна застосовувати даний проект на конкретній ділянці. Звичайно ж, буде організовано відвідування місця майбутнього будівництва. У разі необхідності фахівці доопрацюють типовий проект.

В обов'язковому порядку на початковому етапі проектування офісного приміщення буде підготовлена вся необхідна техдокументація з дотриманням будівельних норм і правил.

Також на етапі проектування офісних будівель фахівці «Winnerstroy» проведуть розрахунок кошторису на будівництво і представлять її замовнику.

Якщо ж ви вирішили не економити ні час, ні гроші на проектуванні, то ми обов'язково порадуємо вас індивідуально розробленим проектом майбутнього офісного центру. Для того, щоб будівля була повністю функціональним і задовольнив всі вимоги замовника, вкрай важливо отримати відповіді на важливі питання.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Перш за все, слід з'ясувати, в яких цілях буде використовуватись кожне заплановане приміщення. Наприклад, скільки в будівлі буде приймалень, кабінетів для керівництва, кількість переговорних, де буде знаходитися служба безпеки і устаткування.

Дуже важливо, щоб замовник визначився з організацією приміщень. Це може бути і кабінетно-коридорна система, а може бути і вільне планування великого залу з допомогою перегородок.

Ще необхідно знати:

Якщо замовник вирішить, що в його офісній будівлі буде буфет або їдальня, наші фахівці обов'язково розрахують усі потрібні зони і в цьому приміщенні.

Проектування торговельних і торгово-розважальних центрів

Роботи по проектуванню ТРЦ в компанії «Winnerstroy» проводять з урахуванням технічного завдання, і з обов'язковим використанням сучасних технологій. Для того, щоб будинок було функціональним, надійним і красивим, потрібно чітко розуміти призначення площ та приміщень. Обов'язково ще на стадії проектування буде вирішено питання кількості торгових площ і виставкових залів в ТРЦ, офісних приміщень, кількість квадратів, які можна здавати в оренду.

Під час панірування торгово-розважальних центрів також дуже важливо розуміти те, скільки поверхів буде в будинку, буде там цоколь або технічний поверх. Виходячи з об'ємно-планувального технологічного рішення також буде вирішуватися питання наявності ескалаторів і ліфтів, будуть в будівлі додаткові входи/виходи, під'їзди.

На стадії проектування фахівці «Winnerstroy» подбають про благоустрій, озеленення території, її освітленні.

Зовнішня і внутрішня обробка ТРЦ також буде розроблена і продумана ще на стадії проектування, так само як і компонувальні рішення.

Також наші фахівці під час розробки проекту спланують, яке технологічне устаткування буде використано в торгово-розважальному центрі, що в ньому будуть передбачені інженерні системи. Обов'язково будуть проведені протипожежні заходи.

Нашим замовникам ми надамо на кожному етапі проектування ескізний проект, обґрунтування та архітектурно-містобудівне рішення, проект і, на фінальній стадії проектування, – робочий проект.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
(1 голосов, в среднем: 5.00 из 5)
Loading...

Зателефонуйте нам