Назначити зустріч
Залишити заявку

Автомийки

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Автомийка - будівництво автомийки під ключ (план, проект)

Наша компанія займається також питаннями, пов'язаних з автомоечным будівництвом. Ми проектуємо, виготовляємо і продаємо автономні автомобільні мобільні мийки, а також стаціонарні, вимагають будівництво фундаменту, на 1, 2, 3 або 4 поста.

У наші послуги входить:

Будівництво автомобільної мийки, тобто будівництво під ключ включає в себе такі етапи:

  1. бізнес-план;
  2. розробка будівельної документації;
  3. будівництво (монтаж конструкції);

Ми можемо виготовити і встановити автомийки різного типу (швидкобудуюємі міні автомийки, типові автомийки, автомийка готова під ключ, модульна автомийка, автономна мобільна автомийка, збірно - розбірна автомийка) у багатьох районах міста Києва, а також Київської області. Конструкції автомийок мають різні типи: "тупикові", "проїзні", з приміщеннями кафе, шиномонтажу, пунктів технічного обслуговування автомобілів.

Крім того, наша компанія активно розвиває напрямок в області переобладнання готових приміщень під автомийку.

Автомийка — завжди вигідна справа, навіть у часи фінансово-економічної кризи. Хорошим рішенням стане готова автомийка під ключ, ціна на яку в нас порівняно невисока.

Ми готові запропонувати Вам «мобільний автомийку під ключ», що складається з швидке безфундаментной (досить рівної площадки) металоконструкції із збірно-розбірних панелей, що не вимагає обов'язкового підведення комунікацій (не вимагає підключення до каналізації і водопроводу), і працює за принципом рециркуляції води, вигідно відрізняється від всіх існуючих проектів автомийок.

Отримується в результаті автономна автомобільна мийка (автомийка) дозволяє обійтися без капітального будівництва, і зводиться в найкоротші терміни без залучення будь-якої важкої будівельної техніки, готове відразу ж приступити до роботи. При цьому зберігаючи усі плюси стаціонарної мийки.

Для спорудження поста автомийки не потрібно зведення капітального будівлі з влаштуванням котловану і фундаменту під будинок. Будівля поста автомийки виконується із збірно-розбірних секцій підлоги металопрокату, збірно-розбірних стін і покрівлі, утеплених слабогорючими панелями типу "сендвіч" (сендвіч). Будівля автомийки встановлюється на будь-який, вже існує тверде покриття або майданчик (подушку з щебеню тощо) і має системи вентиляції, освітлення, систему очищення і рециркуляції оборотної води, систему поверхневих відстійників, а також забезпечена дизельної тепловою гарматою непрямого нагріву та відводом продуктів згоряння назовні з терморегулятором. Автомобільна мийка працює за принципом замкнутого циклу водопостачання, виключаючи скидання відпрацьованої води в окружаюшую середу. Забезпечує обробку великої кількості автомобілів (до 500) на одній заправці чистої води (при баку з чистою водою об'ємом 15 куб. м).

За бажанням замовника можливі зміни розмірів автомийки, комплектації, конструкції каркаса і баків. Розміщення додаткових кімнат для обслуговуючого персоналу, туалету і т. д. (незалежно від кількості постів).

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам