Назначити зустріч
Залишити заявку

Склади термінали

Ціна від 3500грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Швидкомонтовані каркасні склади

У наш час практично жодне виробництво не може обходитися без свого складу.

До складів висуваються дуже високі вимоги як за виконання, так і за зовнішнім виглядом. Звичайно, можна орендувати складське приміщення або побудувати склад з підручних будівельних матеріалів. Однак, обидва ці варіанти значно програють у порівнянні з модульним швидкомонтованих складом.

Компанія "Winnerstroi" пропонує вам сучасні, зручні і красиві склади, побудовані за модульним технологіям. Швидкомонтовані склади мають величезну кількість переваг - вони швидко будуються, мають сучасний вигляд, можуть оснащуватися практично будь-якими необхідними комунікаціями й устаткуванням. Але на цьому не закінчуються переваги швидкомонтованих складів. Вони мобільні, що дозволить вам розмістити складське приміщення там, де вам буде зручно, а при необхідності перенести склад в нове місце.
Наша компанія пропонує Вам широкий вибір складських будівель різного розміру для зберігання Ваших товарів, техніки і вантажів. Також ми пропонуємо вогнетривкі контейнери - склади, які допоможуть вам зберегти Вашу продукцію і при зберіганні та при перевезенні.
Швидкомонтовані або модульні склади - це оптимальне рішення для вашого бізнесу!

Швидкомонтовані каркасні склади

Всі проекти наших складів розробляються в найкоротші терміни і з урахуванням всіх Ваших побажань. Здійснюючи проектування складських будівель, наші проектувальники врахують особливості Вашої логістики і технології розміщення товарів на складі та їх переміщення. При необхідності можна позбутися від несучих колон всередині будівлі складу, зробивши приміщення однопролетным, що означає збільшення корисної площі та зручність розподілу площ Вашого складської будівлі. Швидкомонтовані складські приміщення можуть мати довільну форму, що дозволить організувати складування, сортування і зберігання вантажів на стелажах максимально ефективно.

Склади для логістичних компаній проектуються таким чином, щоб мати можливість розмістити всередині логістичного комплексу крім Ваших товарів і вантажів та необхідних приміщень для Вашого персоналу - вбудованих адміністративно-побутових корпусів.
Такі склади можуть застосовуватися логістичними компаніями, на виробництві, на митних пунктах. При бажанні замовника такі корпусу АПК можуть бути організовані в два і більше поверхів, в них можуть бути організовані офіси, допоміжні та технічні приміщення або приміщення для відпочинку. Причому, планування складу може бути при необхідності змінена без шкоди для несучих конструкцій складського приміщення.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Склади являють собою металевий каркас з готових заводських елементів, з'єднаних за допомогою болтових та зварних з'єднань. Після складання каркаса складу на фундаменті здійснюється його обробка вогнезахисними складами, які захищають сталеві конструкції від перегрівання і руйнування в разі пожежі.

Для досягнення необхідної міцності і жорсткості конструкції будівлі складу каркас швидкомонтованого будівлі збирають із сталевих рам, які зв'язуються між собою поздовжніми і діагональними прогонами, підсилюють конструкцію будівлі. Ці заходи дозволяють будівлі протистояти вітрових і снігових навантажень, а також динамічних навантажень від роботи різного устаткування і техніки всередині складу. Каркас кожної складу ретельно розраховується з урахуванням погодних і кліматичних умов місцевості використання, конструкція будівлі проектується зі значними запасами міцності вузлів, деталей і з'єднань.

У момент здійснення будівництва здійснюється конструкторський нагляд за якістю і технологією будівництва, багаторівневий контроль якості зварних швів з застосуванням лабораторних рентгенографічних і ультразвукових досліджень.
Замовнику надаються не тільки сертифікати якості на використані при будівництві матеріали, але і висновку лабораторних обстежень конструкцій, акти прихованих робіт.

Утеплені склади або холодні склади?

Звичайно все залежить від виду матеріалів, для зберігання яких будується будівля складу. У разі, якщо вантажі та товари, що підлягають зберіганню, не бояться низьких або високих температур, якщо їм не страшні багаторазові перепади температури і вологості всередині приміщення складу, то, звичайно ж, економічно доцільно будувати холодне будівлю складу. Таке будівля захистить Вашу продукцію від атмосферних опадів і коштувати буде відсотків на тридцять дешевше, ніж аналогічне будівля теплого складу. Для обшивки покрівлі і стін холодного складу досить застосувати довговічні листові матеріали: профлист або полікарбонат.
В якості покрівельного матеріалу і матеріалу стінових панелей може використовуватися будь-який матеріал, вибраний замовником. В залежності від умов експлуатації складів, технічних вимог до приміщень і вимог до зовнішнього вигляду будівель, наші фахівці допоможуть вам вибрати найбільш підходящі види матеріалів фасадів та покрівлі будівлі складу.

В якості покрівельного матеріалу для обшивки стін теплого складу доцільно застосувати сендвіч-панелі заводського виготовлення або змонтувати сендвіч полистової поелементної збірки.
Найбільш популярним при будівництві є застосування сендвіч-панелей. Перевагою сендвіч-панелей є не тільки їх висока ступінь заводської готовності, що дозволяє швидко здійснити обшивку каркаса, а також можливість вибору наповнювача панелей з певним коефіцієнтом теплоізоляції, вибору товщини панелей і колірної гами полімерного покриття поверхонь. В якості утеплювача в сендвіч-панелях застосовуються сертифіковані негорючі наповнювачі, які забезпечують високий коефіцієнт теплоізоляції, а також вогнестійкість складського приміщення.

У нас працюють досвідчені проектувальники, які в найкоротші терміни створять для Вас, при необхідності, індивідуальний проект складського приміщення. Варто також відзначити, що всі швидкобудуюємі будівлі на основі металевого каркаса можуть бути легко модифіковані, реконструйовані або змінені вже в процесі експлуатації.Ми пропонує широкий вибір колірних рішень. Вибираючи обшивку складу сендвіч-панелями, ви зможете зробити свій склад яскравим, сучасним і індивідуальним.
Крім конструкцій будівлі при будівництві ми здійснюємо повне комплектування будівлі складу під ключ.В залежності від Ваших вимог, склад може комплектуватися орними або підйомними воротами, доклевелерами, хвіртками, кран-балками та іншими необхідними елементами.
Проект складу може передбачати суцільне стрічкове скління з використанням пластикових вікон або прозорого полікарбонату, а також з встановленням світлопрозорих конструкцій на покрівлі складу.
За бажанням замовника може бути здійснена поставка необхідних аксесуарів, таких як доклевелери і шелтер.
У разі необхідності перенесення складу на нове місце, ви зможете сповна оцінити всі ті переваги, які дає будівництво з легких металоконструкцій. Адже, єдине, що вам доведеться побудувати з нуля - це фундамент для будівлі складу. Сам же склад може бути просто розібраний, упакований і перевезти на нове місце, де його можна швидко зібрати і ввести в експлуатації в короткі терміни.
Технологія дозволяє багаторазово збирати і розбирати будівлю без шкоди для його експлуатаційних характеристик.

Також ми пропонуємо повний комплекс послуг, пов'язаних з геологічним аналізом місцевості, проектуванням і будівництвом фундаменту, виробництвом і доставкою готових конструкцій на будівельний майданчик, зведенням каркасу будівлі складського і його обшивкою обраним вами матеріалом.

Ми виробляємо розробку проектів складів і будівництво складу "під ключ": сільськогосподарських складів і навісів, митних складів, складів для логістичних компаній, промислових, складських приміщень.

Бетонні підлоги, являють собою так званий «пиріг», що складається з певних верств. Всі вони мають своє призначення і повинні бути покладені в порядку суворої черговості.

Склад підлог:

 • 1. Топинг
 • 2. Монолітний бетон
 • 3. Гідроізоляція
 • 4. Бетонна підготовка
 • 5. Геотекстиль
 • 6. Ущільнене піщаної основи
 • 7. Грунт
Отримати консультацію

Металоконструкції представляють собою легкі і недорогі будівлі, виготовлені каркасним методом.

Чому ми вибираємо МК

 • 1. Mеньший тиск на грунт
 • 2. Швидкість будівництва
 • 3. Правильність геометрії
Отримати консультацію

Огороджувальні конструкції обшиваються якісними сендвіч панелями Як вітчизняних так і зарубіжних виробників

Структура стін:

 • 1. Сендвіч панель
 • 2. Нащельник
 • 3. Нижній відлив
Отримати консультацію

Покрівля так само є «пиріг», що складається з певних верств. Покрівля, змонтована при дотриманні правильного виконання робіт з укладання всіх матеріалів є найголовнішим елементом збереження тепла в приміщенні.

Чому ми вибираємо мембрану:

 • 1. Гнучкість і міцність.
 • 2. Захисні властивості, що підвищують термостійкість
  і опір UV-променів.
 • 3. Хороша адаптація до різних температур.
 • 4. Відповідність протипожежним вимогам.
Отримати консультацію
clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам