Назначити зустріч
Залишити заявку

Розробка та узгодження генерального або детального плану

Ціна від грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Генеральний або детального плану певної території – це різні типи документів в містобудуванні, які складаються за місцем. Документи, як правило, мають відношення до певного НП і враховують стратегію планування СМТ чи селища, або його подальшу забудову. Розробка детального плану території Києва може включати в себе план господарського і земного устрою, план зонінгу, які уточнюють вже наявний генеральний план. За умови, що в населеному пункті мешкає менше п'ятдесяти тисяч чоловік, то детальний план може мати абсолютну схожість з ген. планом всій площі території цієї НП.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Детальний план території: розробка та узгодження

Даний план включає різне текстове наповнення та графіку, які дають інформацію про такі фактори:

Варто відзначити, що раніше створення, погодження та експертиза містобудівної документації, , а також затвердження детального плану території не було головною умовою, однак на сьогоднішній день дана процедура є обов'язковою. Незалежно від того, хочете ви провести нову забудову, або реконструювати старий об'єкт – генеральний план населеного пункту є необхідним комплексом. У вас є можливість виконувати всю роботу самостійно, однак перед початком подумайте над тим, скільки часу доведеться витратити, щоб скласти проект детального планування. У такому випадку найкращий вихід із ситуації – звернутися в компанію «ВИННЕРСТРОЙ», яка пропонує замовити детальний план території замовникам, що цінують власний час. Вартість створення плану може залежати від того, яка площа вашої ділянки, і розраховується індивідуально.

Вирішити завдання створення ген. (детального) плану в самостійному порядку буває практично неможливо, і без консультації фахівця обійтися не можна. Щоб скоротити всі процеси і досягти результат в максимально короткі терміни, вам необхідно підготувати і надати нашій компанії список документів і провести укладення договору. Вся містобудівна документація буде підготовлена для вас на професійному рівні, а завдяки десятирічному досвіду роботи, ви можете бути впевнені в позитивному результаті. Якщо ви хочете дізнатись детальніше про те, як зробити детальний план території у Києві та області – звертайтеся за консультаціями до фахівців компанії «ВИННЕРСТРОЙ». Зробити це можна за допомогою телефонного дзвінка, залишивши заявку, або прямо на сайті.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
(1 голосов, в среднем: 5.00 из 5)
Loading...

Зателефонуйте нам