Назначити зустріч
Залишити заявку

Геологічні роботи

Ціна від грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Інженерно-геологічні вишукування для будівництва являють собою ретельне вивчення і аналіз геологічних характеристик певної ділянки, яка відведена для здійснення будівництва. Дана процедура вкрай необхідна для того, щоб створити основу для розробки проектних документів.

Геологічні вишукування є відмінною можливістю для обґрунтування можливості побудови в певних умовах на ділянці. Є можливість прорахувати доцільність економічних вкладень для будівництва за допомогою спеціально розроблених методів. Перед створенням проекту обов'язково слід враховувати даний процес, як найбільш важливий на початковому етапі. Для початку обов'язково вивчають склад інженерно-геологічних вишукувань. В ході роботи спеціалісти мають визначити тип рельєфу та його особливості, а також вивчити, з чого складається ґрунт. В результаті надається можливість дати реальну оцінку в тектонічному і сейсмологическом сенсі, що дозволяє дати той чи інший прогноз по будівництву.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Процес подібних досліджень, а також його результат дозволить визначити ступінь надійності ділянки, на якій планується забудова. На підставі отриманих даних приймається рішення про використання певного типу фундаменту, а також подальшого проектування. Якщо визначення щільності грунту та інші дії не були проведені, то є ризик зіткнутися з інженерними помилками, які можуть привести до самих негативних наслідків. Як правило, вишукування інженерно-геологічного характеру включають в себе такі дослідження:

Компанія «ВИННЕРСТРОЙ» здійснює всі вищевказані дії, а також пропонує інші послуги, такі як прогнозування після будівництва в Києві і області, а також по всій Україні. За умови, що ви зверніться в нашу компанію, всі роботи будуть проведені у відповідності з необхідними нормами і вимогами якості й безпеки.

Фахівці нашої компанії проводять інженерно-геологічні вишукування на професійному рівні і з мінімальними витратами в плані фінансів і часу. Таким чином, в результаті ви зможете отримати дані та технічний звіт, від яких необхідно відштовхуватися для подальшого будівництва об'єкта на ділянці. Крім того, ця інформація підлягає погодженню в органах. Цінова політика послуг безпосередньо залежить від складності робіт і їх типу, тому для більш докладної консультації, ви можете звернутися до фахівців сайту, або за вказаним номером телефону.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам