Назначити зустріч
Залишити заявку

Проектування магазинів і торгових центрів

Ціна від 120грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Популярність, якою користується проектування магазинів і торгових центрів, легко пояснити. В сучасних великих містах активно розвивається інфраструктура, з'являється безліч місць, де можна з комфортом зробити покупки і розважитися. Це досить прибутковий бізнес, однак, щоб він приносив великі прибутки, необхідно продумати все до дрібниць.

Проектування торговельних будівель слід починати після того, як замовником подано чіткий бізнес-план, концепція майбутнього магазину або ТЦ. Також важливо грамотно спроектувати наявну бізнес ідею на прив'язку до місцевості. Розташування торгового комплексу має бути зручним у плані під'їзних шляхів, транспортної розв'язки і не шкодити архітектурі міста.

Варто зазначити, що проектування магазинів і торгових центрів відрізняється між собою. У першому випадку ми маємо справу, як правило, з досить компактним приміщенням, призначеним виключно для торгівлі. А ось у випадку з ТЦ необхідно організувати простір таким чином, щоб там органічно вписалися розважальні точки і фудкорты.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Особливості проектування магазину

В такому питанні, як проектування магазинів, основний упор робиться на місцевість, в якій він буде розташований. Це може бути окремо стояча будівля, для якого створюється окремий проект, можливості планування якого надзвичайно широкі. Якщо ж майбутня торгова точка планується в будинку, то доводиться виходити з наявних габаритів і вписуватися в них. Також проектування магазинів і торгових центрів вимагає точних розрахунків, заснованих на передбачуваному товарообігу і серед покупців.

Особливості проектування ТЦ

найважливіше при створенні проекту майбутнього торгового комплексу – грамотно розподілити простір. За правилами близько 70% його повинно відводитися під торгові точки, решта території – для розважальних майданчиків і фудкортов. Проектування торговельних центрів починається з підбору ділянки для майбутнього будівництва, при цьому потрібно ретельно проаналізувати інфраструктуру місцевості. Також важливо проаналізувати потенційну аудиторію ТЦ і скласти концепцію. І нарешті, обов'язковою умовою буде з'ясувати у замовника, яку він планує логістику товарних потоків і на який рівень відвідуваності розраховує.

Сам проект ТЦ складається в кілька етапів:

Фахівці нашої компанії чудово знають норми проектування магазинів і торгових центрів, тому виконають всі необхідні операції на найвищому рівні якості. Ми запропонуємо грамотне зонування простору і узгодимо з вами будь-яку деталь, а вартість послуг обійдеться недорого.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам