Назначити зустріч
Залишити заявку

Монолітне будівництво

Ціна від 5000грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Монолітне будівництво в Києві - затребувана технологія, як при будівництві багатоповерхових житлових комплексів, так і в разі малоповерхових котеджів, промислових об'єктів. 'Winnerstroy' - будівельна компанія, яка володіє можливістю реалізації проектів різної складності і функціонального призначення. Для цього у нас є все необхідне: кваліфікований штат, технологічне обладнання, досвід та навички ведення робіт в різних умовах.

Якщо ви шукайте надійного виконавця, який виконає замовлення швидко і якісно, ​​ми раді запропонувати свої послуги. Наші фахівці виконують проектування монолітних будівель , а будівельники зводять житлові комплекси, об'єкти малоповерхової забудови з дотриманням всіх технологічних вимог.

Вам потрібен підрядник з будівництва типового багатоквартирного споруди або ж вас цікавить індивідуальний проект приватного будинку? Нам під силу і те, і інше. Ми економимо ваші гроші і час, виконуємо будівництво монолітних будівель в строго встановлені терміни.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Особливості технології

Монолітне будівництво починається з монтажу спеціальної опалубки. Це - щити різної конфігурації, що повністю повторюють контур майбутнього житлового або виробничого комплексу. Від завдань будівельних праць залежить вибір того чи іншого виду опалубки. Наприклад, для горизонтальних і вертикальних поверхонь використовують стінну опалубку.

Наступний етап - заливка бетоносодержащей сумішей. Якщо роботи виконуються в холодну пору року, а температура опустилася нижче +5 градусів, то для поліпшення якостей бетону його прогрівають. Далі знімають опалубку і дають бетону кілька днів, щоб застигнути. Після майстри виконують зовнішнє облицювання цеглою, штукатуркою.

Монолітне будівництво : гідності

Також важливо, що при будівництві монолітних багатоповерхових будинків усадка займає набагато менше часу. Завдяки цьому майстри можуть приступити до обробки практично відразу після завершення циклу робіт.

Незважаючи на очевидні переваги монолітного будівництва котеджів , у даного способу є деякі особливості:

Будівництво з бетону передбачає подальше утеплення стін. Якщо до будівлі пред'являються підвищені вимоги або ж воно розташоване в безпосередній близькості до жвавих транспортних розв'язок, то прокладка звукоізоляції обов'язкове. Проектування бетонних конструкцій для виробничої сфери має передбачати установку примусових систем вентиляції, оскільки біля стін погана паропроникність, і без належного вентилювання вони покриваються тріщинами або грибком.

Щоб споруда мало всі максимальними перевагами споруди такого типу, а також для мінімізації недоліків, важливу роль відіграє розробка проекту. Будівництво з бетону виконують, враховуючи регіон забудови, особливість рельєфу, погодні умови, підбираються будматеріали і комплектуючі, підбирається типове або індивідуальне рішення.

Монолітне будівництво від компанії 'Winnerstroy'

Будівництво будинків з бетону набирає популярність в Києві і Україні. Нам вдалося досконало освоїти цю технологію. Ми пропонуємо доступний проект висотки в столиці, або монолітне малоповерхове будівництво за конкурентноздатною ціною.

Які роботи ми виконуємо:

Ми також реалізуємо проекти по будівництва монолітних багатоповерхових будинків для задоволення житлових потреб киян і довколишніх міст.

Чому замовити у нас вигідно?

 1. Сучасні технології. Фахівці компанії 'Winnerstroy' взяли краще від монолітної технології і вдосконалили її. Наші будинки - це цілісні конструкції, міцні та довговічні. Але, що найважливіше, ми здійснюємо будівництво будинків з бетону , що не потребують подальшого утеплення. За бажанням замовника, майстри закладають утеплювач всередині зовнішніх стін і перекриттів в процесі заливки.
 2. Висока якість матеріалів. Ми хочемо, щоб наші творіння пережили не одне покоління, тому в роботі задіємо тільки перевірені, якісні будматеріали.
 3. Короткі терміни. Залежно від площі і складності споруди, процес монолітного малоповерхового будівництва займає від кількох місяців до півроку. І може проводитися навіть в зимовий період.
 4. Надійність. Жодна технологія не йде ні в яке порівняння з монолітним будівництвом котеджів . Порівнявши цегла і бетон однаковою марки, наприклад, М200, отримуємо 10-кратну різницю в опорі стін з даних матеріалів. До того ж, цегляна кладка - неоднорідний матеріал, а згинальний момент стіни залишає бажати кращого. А ось монолітна бетонна стіна запросто витримує навантаження 30-поверхової будівлі.
 5. Екологічність. При проектуванні монолітних будівель та їх зведенні використовуються безпечні для здоров'я людини, екологічно чисті суміші.
 6. Комплексний підхід. Будівельні, оздоблювальні та інженерні роботи продумуються ще на етапі розробки проекту однією компанією. В результаті замовнику не доведеться шукати і збирати якість «по шматочках», що часто трапляється, коли над спорудженням трудяться кілька різних бригад.
 7. Зниження витрат на кондиціонування і опалення. Будівництво монолітних будівель передбачає використання теплоізоляційних матеріалів, завдяки чому власник зможе домогтися економії в 30%.

'Winnerstroy' побудує для вас надійний, високотехнологічний, красивий будинок, який без зайвої скромності можна буде назвати непорушною фортецею!

Бетонні підлоги, являють собою так званий «пиріг», що складається з певних верств. Всі вони мають своє призначення і повинні бути покладені в порядку суворої черговості.

Склад підлог:

 • 1. Топинг
 • 2. Монолітний бетон
 • 3. Гідроізоляція
 • 4. Бетонна підготовка
 • 5. Геотекстиль
 • 6. Ущільнене піщаної основи
 • 7. Грунт
Отримати консультацію

Металоконструкції представляють собою легкі і недорогі будівлі, виготовлені каркасним методом.

Чому ми вибираємо МК

 • 1. Mеньший тиск на грунт
 • 2. Швидкість будівництва
 • 3. Правильність геометрії
Отримати консультацію

Огороджувальні конструкції обшиваються якісними сендвіч панелями Як вітчизняних так і зарубіжних виробників

Структура стін:

 • 1. Сендвіч панель
 • 2. Нащельник
 • 3. Нижній відлив
Отримати консультацію

Покрівля так само є «пиріг», що складається з певних верств. Покрівля, змонтована при дотриманні правильного виконання робіт з укладання всіх матеріалів є найголовнішим елементом збереження тепла в приміщенні.

Чому ми вибираємо мембрану:

 • 1. Гнучкість і міцність.
 • 2. Захисні властивості, що підвищують термостійкість
  і опір UV-променів.
 • 3. Хороша адаптація до різних температур.
 • 4. Відповідність протипожежним вимогам.
Отримати консультацію
clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам