Назначити зустріч
Залишити заявку

Проектування багатоквартирних будинків

Ціна від 120грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Проектування багатоквартирних житлових будинків – одне з основних напрямків діяльності нашого проектного бюро. Це складне завдання, в ході рішення якої слід враховувати декілька важливих чинників:

Переваги проектування багатоквартирних будинків

Чому сьогодні проектування багатоквартирних житлових будинків є настільки затребуваною і актуально послугою? З підвищенням щільності забудови використання багатоквартирних приміщень стає все більш вигідним в економічному плані. Крім того, такі споруди вимагають практично таких же трудовитрат при створенні інженерних комунікацій, як і будівлі котеджного типу. Аналогічна ситуація і з їх експлуатаційними характеристиками і технічним обслуговуванням.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Професійне проектування багатоквартирних житлових будинків

Проектне бюро "Winnerstroy Київ" пропонує професійні послуги з проектування багатоквартирних будинків згідно з технічним завданням замовника і законодавчими та будівельними нормами, яким повинен відповідати готовий об'єкт. При цьому також повинні враховуватися й інші фактори, які впливають на загальні характеристики й кінцеву вартість об'єкта:

Проектування багатоквартирних будинків. Етапи роботи

Так як проектування багатоквартирних будинків є завданням багатоступеневою, вона здійснюється в кілька етапів:

Якщо вам необхідно проектування житлових багатоквартирних будинків, то звернувшись в нашу компанію, ви зможете отримати весь спектр послуг від початкового етапу до фінального. Наші фахівці не тільки здійснять проектування багатоквартирних будинків, але і допоможуть з виконанням усіх супутніх робіт:

Переваги замовлення проектування будинків у Winnerstroy

Звертаючись проектне бюро Winnerstroy, ви отримуєте найбільш вигідні умови співпраці, що дає вам можливість більшої економічної вигоди в результаті. Ми пропонуємо гнучкі умови співпраці та оплати та індивідуальний підхід до кожного клієнта, гарантуємо високу якість проектних робіт і оптимальне відповідність технічному завданню замовника.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам