Назначити зустріч
Залишити заявку

Реконструкція адміністративних будівель

Ціна від грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Компанія «Winnerstroy» спеціалізується на реконструкції адміністративних будівель у Києві. Досвід наших фахівців дозволяє врахувати всі побажання замовника та провести ремонтно-будівельні роботи в найкоротші терміни.

Реконструкція адміністративної будівлі, в якому розташовуються державні структури, керуючий апарат, громадські організації та комерційні підприємства виконується в рамках адаптації старих споруд під сучасні потреби.

Київ багатий будівлями, зведеними кілька десятиліть тому, які прийшли в занепад і вимагають реорганізації для продовження експлуатації. Однак не тільки дісталися у спадок будівлі вимагають втручання майстрів. В нашу компанію нерідко звертаються замовники, які володіють відносно новими спорудами (зведеними кілька років тому). Такі будови були спочатку побудовані за не самому вдалому проекту та потребують перебудови. Ми беремося за найскладніші випадки, і виконуємо реконструкцію адміністративних будівель у відповідності з будівельними нормами.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Особливості

До реновації адмінбудівель пред'являються підвищені вимоги. Багато з них мають статус пам'ятки архітектури, тому вимагають від виконавців відповідної кваліфікації, уваги при підборі будматеріалів і устаткування. Важливо врахувати, що в таких спорудах працюватимуть люди. Тому наші фахівці з особливою увагою підходять до вибору типу планування, систем безпеки і оснащення сучасними комунікаціями.

У ході реконструкції адміністративних будівель ми виконуємо обробку фасаду природним каменем, керамогранітом і штукатуркою. Також оформляємо зовнішні стіни декоративними плитами, стильними світлопрозорими конструкціями.

Етапи

Відновлення і реновацію об'єктів, де розміщується управлінський апарат організацій, фахівці нашої компанії здійснюють у кілька етапів:

Реконструкція адміністративної будівлі вимагає великої майстерності. Звертайтеся в «Winnerstroy». Проведемо будівельно-ремонтні роботи з урахуванням побажань. Пропонуємо комплексне виконання всіх робіт під ключ.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам