Замовити дзвінок
(044) 209-11-43 (044) 209-44-31 (097) 639-63-63
Для сотрудничества
(050) 464-63-63
Проектно будівельна
компанія
Напишіть нам
stiker
15 років досвіду роботи
stiker
7 років на ринку
stiker
Понад 100 об'єктів
(044) 209-11-43

Реконструкція адміністративних будівель

Winnerstroy - Проектно-будівельна компанія Реконструкція адміністративних будівель Реконструкція

Компанія «Winnerstroy» спеціалізується на реконструкції адміністративних будівель у Києві. Досвід наших фахівців дозволяє врахувати всі побажання замовника та провести ремонтно-будівельні роботи в найкоротші терміни.

Реконструкція адміністративної будівлі, в якому розташовуються державні структури, керуючий апарат, громадські організації та комерційні підприємства виконується в рамках адаптації старих споруд під сучасні потреби.

Київ багатий будівлями, зведеними кілька десятиліть тому, які прийшли в занепад і вимагають реорганізації для продовження експлуатації. Однак не тільки дісталися у спадок будівлі вимагають втручання майстрів. В нашу компанію нерідко звертаються замовники, які володіють відносно новими спорудами (зведеними кілька років тому). Такі будови були спочатку побудовані за не самому вдалому проекту та потребують перебудови. Ми беремося за найскладніші випадки, і виконуємо реконструкцію адміністративних будівель у відповідності з будівельними нормами.

Особливості

До реновації адмінбудівель пред'являються підвищені вимоги. Багато з них мають статус пам'ятки архітектури, тому вимагають від виконавців відповідної кваліфікації, уваги при підборі будматеріалів і устаткування. Важливо врахувати, що в таких спорудах працюватимуть люди. Тому наші фахівці з особливою увагою підходять до вибору типу планування, систем безпеки і оснащення сучасними комунікаціями.

У ході реконструкції адміністративних будівель ми виконуємо обробку фасаду природним каменем, керамогранітом і штукатуркою. Також оформляємо зовнішні стіни декоративними плитами, стильними світлопрозорими конструкціями.

Етапи

Відновлення і реновацію об'єктів, де розміщується управлінський апарат організацій, фахівці нашої компанії здійснюють у кілька етапів:

  • загальне обстеження будівель, мереж, отримання технічного завдання;
  • збір попередньої документації та складання проекту;
  • узгодження проекту у відповідних інстанціях;
  • ремонтно-будівельні роботи (зміцнення, перепланування, облицювання, благоустрій тощо);
  • здачі споруди в експлуатацію.

Реконструкція адміністративної будівлі вимагає великої майстерності. Звертайтеся в «Winnerstroy». Проведемо будівельно-ремонтні роботи з урахуванням побажань. Пропонуємо комплексне виконання всіх робіт під ключ.

Отримати консультацію
Оцініть статтю:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(5 голосов, в среднем: 4.8 из 5)

Напишіть нам

Напишіть нам

заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:
заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:

Зателефонуйте нам