Назначити зустріч
Залишити заявку

Реконструкція

Ціна від грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Реконструкція будівель – один з пріоритетних напрямків діяльності компанії 'Winnerstroi'. Ми займається комплексним відновленням, капітальним ремонтом, а також перепрофілюванням будівель. Здійснюємо реконструкцію будівель будь-якого призначення: промислові, житлові, комерційні. Ціна залежить від стану об'єкта і обсягу робіт.

Реконструкція будівель і споруд: особливості

Модифікація будови – багатогранна сфера будівництва. Робіт з реконструкції будівель та споруд передує ряд організаційних заходів, в ході яких оцінюється роль споруди в архітектурі Києва, характер грунту, стійкість перекриттів, вибір матеріалів і багато іншого. Процес може призвести до збільшення місткості, загальної площі, зміни якості і кількості кімнат, зміні функцій об'єктів нерухомості.

Додаткову складність в процесі реконструкції будівель і споруд викликає необхідність «вписатися» в існуючий архітектурний ансамбль міста. Київ – місто з багатою історією. Житлові багатоквартирні висотки, сучасні бізнес-центри сусідять з історичними пам'ятками з дивовижним дизайном і архітектурою. Тому при проведенні реконструкції будівель під ключ важливо витримати баланс. Якщо будинок межує з історичними місцями, дуже прогресивна оздоблення, помітні кольори можуть виглядати недоречно.  

Коли необхідна реконструкція будівель

Всупереч усталеній думці, реконструкція необхідна не тільки спорудам, які під дією часу і клімату прийшли в занепад. Навіть якщо ваше споруду було зведено відносно недавно, але втратило первісний вигляд і шарм, привести його в порядок можна, вдавшись до реконструкції споруд.

Зовсім неправильно зносити споруди, які більше не виконують свої функції. Наприклад, колишній завод або фабрику можна перекваліфікувати в торговий або офісний центр. Його експлуатацію можна продовжити, попередньо виконавши роботи з реконструкції будівельних об'єктів. До того ж реконструкція будівель – розумний варіант «бюджетного» рішення. Ціни на зміцнення фундаменту, облицювання та об'єднання приміщення значно нижче, ніж повторюється з року в рік неякісний ремонт.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Наша компанія здійснює такі перетворення будівель:

Оскільки від якості робіт залежить експлуатаційний термін будівлі, а також безпеку людей, які проживають або працюють у ньому, важливо довіряти реконструкцію та реставрацію будівель професіоналам. Цей вид робіт занадто серйозне, щоб економити на якості матеріалів і кваліфікації майстрів. У нашому штаті працюють фахівці з великим досвідом, високою кваліфікацією.

Реконструкція будівель і споруд: етапи

Виходячи з методики, реконструкція будівель багато в чому повторює житлове будівництво з нуля:

Комплекс заходів з реконструкції будівельних об'єктів включає:

Компанія «Winnerstroy» пропонує комплексний підхід по реконструкції будівель, споруд та забудови:

Реалізовані нами проекти підтверджують той факт, що в якому б занедбаному стані не був об'єкт його можна привести в ідеально підходить для вирішення встановлених власником завдань: складське приміщення, магазин, ТРЦ, ательє, житло, музейний комплекс.

Роботи з реконструкції будівельних об'єктів від компанії 'Winnerstroi'

Компанія «Winnerstroy» – один з визнаних лідерів в області будівництва, реконструкції будівель, заміни конструкцій та перепланування. Ми використовуємо новітні технології у поєднанні з кваліфікацією і досвідом наших майстрів.

Звертаючись до нас, ви отримуєте такі переваги:

Нас відрізняє індивідуальний підхід до кожного нового об'єкту, адекватна вартість робіт, уважне ставлення до побажань замовника, дотримання норм і вимог, оперативність проведення аудиту.

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам