Назначити зустріч
Залишити заявку

Будинки студії

Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Нове рішення в житловому будівництві. Будинок-студія вільного планування

Вільна внутрішнє планування і плоский дах – це дві головні відмінні риси вдома студії серед десятків інших варіантів. У цих житлових приміщеннях кімнати, сходи, санвузли та інженерні мережі планують з урахуванням розташування сторін світла, і того, як будинок прив'язаний до ділянки. Саме цими принципами ми керуємось під час будівництва будинку студії.

До подібних архітектурних рішень наші співвітчизники не звикли. Тому компанію «Winnerstroi» можна назвати піонером зведення будинків-студій. Наші фахівці знають, як правильно і комфортно організувати житловий простір, який прослужить не один десяток років.

Особливості будинку-студії

Конструкція даху такого будинку відіграє вирішальну роль у подальшій плануванні будинку. Саме вона дозволяє зробити внутрішній простір без перегородок, так як розрахунки будинку студії проведені з урахуванням можливих експлуатаційних навантажень.

Крім цього даний вид будівництва може бути різноманітним. Тобто від того, який бюджет майбутнього будівництва, яким є розташування ділянки, залежить майбутній фундамент і матеріал для стін, внутрішньої обробки.

Технології будівництва

Сьогодні будівництво будинків-студій передбачає застосування різних технологій. Так, наприклад, у вас на ділянці може з'явитися каркасний будинок із плоским дахом і вільним плануванням. Ці будівлі не поступаються цеглі і газобетону за такими параметрами, як несуча здатність перекриттів, звукоізоляція , жорсткість стін. Даний вид будівництва буде доступним варіантом для майбутніх власників.

Для того, щоб в будинку-студії було не просто затишно, але і тепло ми використовуємо у своїй роботі спеціальний матеріал, в основі якого – минераловолокно. Крім цього, ми обов'язково застосовуємо і такий матеріал як геомембрани. Вона забезпечує відмінну гідроізоляцію і захист від вітру.

Дах цього будинку особлива. Вихід на неї повинен бути максимально зручним і комфортним, ця частина конструкції обов'язково експлуатована.

Зведення будинку-студії вимагає створення на ділянці спеціальної установки, яка буде очищати каналізаційні стоки. А ось всередині будинку наші фахівці здійснять монтаж всіх інженерних мереж.

Якщо ви хочете жити в кам'яному будинку-студії, то ми також зможемо реалізувати вашу мрію. Майбутнє житло буде з газобетонних та поризованих керамічних блоків. Завдяки цьому матеріалу будівля виходить монументальним і грунтовним.

Технологія зведення будинку-студії безпосередньо залежить від того, який будинок забажав замовник. Якщо мова йде про одноповерховому будівництві, то тут застосовують спрощену систему перекриттів. А ось будівництво в кілька поверхів і з декількома рівнями передбачає використання технології монолітного будівництва, в якому буде знімна опалубка, введені збірні конструкції з металу.

Крім цього, в цілях економії енергоспоживання для обігріву майбутнього житла, ми можемо рекомендувати застосування монолітного фундаменту, в якому вже буде готова система опалення.

Компанія «Winnerstroy» робить ексклюзивне, максимально ергономічне і надійне архітектурне пропозицію мешканцям Києва та області!

 

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам