Замовити дзвінок
(044) 209-11-43 (044) 232-76-97 (063) 323-83-33
Для сотрудничества
(050) 464-63-63
Проектно будівельна
компанія
Напишіть нам
stiker
15 років досвіду роботи
stiker
7 років на ринку
stiker
Понад 100 об'єктів
(044) 209-11-43

Будинки студії

Winnerstroy - Проектно-будівельна компанія Будинки студії Iнші розділи

Нове рішення в житловому будівництві. Будинок-студія вільного планування

Вільна внутрішнє планування і плоский дах – це дві головні відмінні риси вдома студії серед десятків інших варіантів. У цих житлових приміщеннях кімнати, сходи, санвузли та інженерні мережі планують з урахуванням розташування сторін світла, і того, як будинок прив'язаний до ділянки. Саме цими принципами ми керуємось під час будівництва будинку студії.

До подібних архітектурних рішень наші співвітчизники не звикли. Тому компанію «Winnerstroi» можна назвати піонером зведення будинків-студій. Наші фахівці знають, як правильно і комфортно організувати житловий простір, який прослужить не один десяток років.

Особливості будинку-студії

Конструкція даху такого будинку відіграє вирішальну роль у подальшій плануванні будинку. Саме вона дозволяє зробити внутрішній простір без перегородок, так як розрахунки будинку студії проведені з урахуванням можливих експлуатаційних навантажень.

Крім цього даний вид будівництва може бути різноманітним. Тобто від того, який бюджет майбутнього будівництва, яким є розташування ділянки, залежить майбутній фундамент і матеріал для стін, внутрішньої обробки.

Технології будівництва

Сьогодні будівництво будинків-студій передбачає застосування різних технологій. Так, наприклад, у вас на ділянці може з'явитися каркасний будинок із плоским дахом і вільним плануванням. Ці будівлі не поступаються цеглі і газобетону за такими параметрами, як несуча здатність перекриттів, звукоізоляція , жорсткість стін. Даний вид будівництва буде доступним варіантом для майбутніх власників.

Для того, щоб в будинку-студії було не просто затишно, але і тепло ми використовуємо у своїй роботі спеціальний матеріал, в основі якого – минераловолокно. Крім цього, ми обов'язково застосовуємо і такий матеріал як геомембрани. Вона забезпечує відмінну гідроізоляцію і захист від вітру.

Дах цього будинку особлива. Вихід на неї повинен бути максимально зручним і комфортним, ця частина конструкції обов'язково експлуатована.

Зведення будинку-студії вимагає створення на ділянці спеціальної установки, яка буде очищати каналізаційні стоки. А ось всередині будинку наші фахівці здійснять монтаж всіх інженерних мереж.

Якщо ви хочете жити в кам'яному будинку-студії, то ми також зможемо реалізувати вашу мрію. Майбутнє житло буде з газобетонних та поризованих керамічних блоків. Завдяки цьому матеріалу будівля виходить монументальним і грунтовним.

Технологія зведення будинку-студії безпосередньо залежить від того, який будинок забажав замовник. Якщо мова йде про одноповерховому будівництві, то тут застосовують спрощену систему перекриттів. А ось будівництво в кілька поверхів і з декількома рівнями передбачає використання технології монолітного будівництва, в якому буде знімна опалубка, введені збірні конструкції з металу.

Крім цього, в цілях економії енергоспоживання для обігріву майбутнього житла, ми можемо рекомендувати застосування монолітного фундаменту, в якому вже буде готова система опалення.

Компанія «Winnerstroy» робить ексклюзивне, максимально ергономічне і надійне архітектурне пропозицію мешканцям Києва та області!

 

Оцініть статтю:
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)

Напишіть нам

Напишіть нам

заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:
заказать строительство
Якщо у Вас є питання, ми відповімо:

Зателефонуйте нам