Назначити зустріч
Залишити заявку

Модульні будівлі: економічно вигідне проектування

Ціна від 150грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Модульні будівлі – це сучасне архітектурне рішення, яке володіє цілим рядом переваг. Такі споруди є комфортними, як для роботи, так і для проживання. Будівництво модульних будівель досить економічний проект, який характеризується не тільки простотою монтажу, але й залученням мінімальних технічних засобів. При цьому як внутрішня, так і зовнішня обробка таких споруд може бути найрізноманітнішою.

Проектування модульних будівель від компанії «Winnerstroy» - ця розробка універсальних, мобільних, надійних архітектурних рішень. Наші фахівці можуть розробити як цілі вахтові селища, будівельні майданчики, так і складські приміщення, павільйони, гуртожитки, підсобні приміщення, офісно-адміністративні комплекси та пункти громадського харчування.

Ще на стадії проекту ми подбаємо про те, щоб у модульних будівлях ергономічно і комфортно були розроблені система каналізації і водопроводу, вентиляції та електрики.

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Як ми працюємо з замовником

Індивідуальне проектування навіть самих невеликих об'єктів – це те, що ми можемо запропонувати замовнику. З ним наші спеціалісти будуть тісно співпрацювати на всіх стадіях розробки проекту модульного будівлі для роботи або проживання. Не важливо, чи будуть вони складатися з одного контейнера або з декількох, ми з однаковою якістю працюємо над всіма проектами. Якщо на вашій ділянці потрібно застосувати нестандартне розміщення блоків, то наші фахівці вирішать цю проблему.

Сам процес проектування буде складатися з декількох стадій. Спочатку буде запропонована розробка ескізного проекту. Цей етап дозволить прийняти оптимальні рішення для майбутнього будівництва модульних будівель і оцінити вартість об'єкта.

На етапі складання проектної документації буде проведена експертиза на відповідність технічним рішенням, нормативним документам. А підготовка робочої документації – це, насамперед, детальне опрацювання всіх архітектурних , інженерних рішень.

На кожному етапі проектування модульних будівель ми гарантуємо, що:

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам