Назначити зустріч
Залишити заявку

Проектування малоповерхових будівель

Ціна від 150грн/м
Отримати консультацію
МИ ПОДБАЄМО ПРО ТЕ, ЩОБ:

була отримана вся необхідна дозвільна документація і було розроблено техніко-економічне обгрунтування

всі фінансові витрати на розробку проекту були оптимізовані

були зібрані всі вихідні дані для проектування

ви отримали оптимальний проект, в якому будуть враховані економічні, функціонально-технологічні та архітектурні особливості та вимоги

Проектування малоповерхових будівель передбачає житлові будинки в один або два поверхи і переважно використовується для індивідуального житла котеджного типу, а також для багатоквартирних будинків в районах щільної забудови. Рідше малоповерхове будівництво затребуване для зведення громадських будівель (дитячі садки сільського типу, міні-готелі та ін). Типи планування малоповерхових будівель:

Наша компанія здійснює проектування малоповерхових будівель, а також документальне погодження будівництва у відповідних органах.

Малоповерхове будівництво має свої особливості, які необхідно враховувати:

Від перерахованих пунктів залежить вибір матеріалу, тип фундаменту, вид опалювальної системи та інфраструктури будівлі в цілому.

Для північних районів найбільше підходять капітальні житлові одноповерхові будинки з дерева, цегли або бетонних сумішей. Оскільки стіни, виконані з цих матеріалів, мають неабияку вагу і роблять величезний тиск на грунт, необхідний правильний розрахунок фундаменту з урахуванням аналізу структури грунту. Крім того, необхідні:

Як ми працюємо?
Фінансова прозорість
Гарантія якості
Екологічні матеріали
Висока надійність

Для районів з м'яким кліматом прийнятно проектування малоповерхових будинків на основі легких каркасів, які набагато економічніше і швидше в будівництві. Для даного типу будівель характерні:

Для громадських малоповерхових будівель передбачено відповідність проекту всім нормам безпеки, як то:

При проектуванні малоповерхових будівель в обов'язковому порядку враховує переважний напрямок і можлива сила вітру, додатковий захист навітряного стіни.

Як ми працюємо?

Ми використовуємо типові проекти житлових будинків, в які можуть вноситися зміни та доповнення за бажанням замовника. Також ми розробляє індивідуальні проекти одноповерхових і малоповерхових будинків. Для того щоб замовник міг візуально оцінити, як саме виглядатиме споруда з завершення будівництва, ми створюємо комп'ютерну 3D модель, в якій враховані такі фактори, як:

Проект малоповерхового будівлі включає в себе:

clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients clients

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

залишилися питання
Бажаєте, ми передзвонимо Вам протягом 10 хвилин?
Оцініть статтю:
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока голосов нет)
Loading...

Зателефонуйте нам